Opinie o Hordon Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hordon Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hordon Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hordon Sp. z o.o. w Poznań

Nadal nie oplacona faktura z grudnia 2020 r

Zero kontaktu dwa miesiace po uplywie terminu platnosci 60 dni

JacekTrans

Nie polecam

FIRMA TRANSPORTOWA

Nie polecam firmy Hordon Sp. z o.o. Wystawiają bezpodstawne noty obciążeniowe. Transport odbył się bez zarzutów. Zdala od tej firmy! DŁUŻNIK. NIE POLECAM, NIE POLECAM, NIE POLECAM.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hordon Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Jako spedycja zero professiona

Jako spedycja zero professionalismu , 4 miesiące po terminie , brak kontaktu.Nie polecam.

@Jako spedycja zero professiona

To sie nie dzieje naprawde a oni wciaz sprzedaja ladunki wiedzac że nie zaplaca.

@Jako spedycja zero professiona

To sie nie dzieje naprawde. Wciaz sprzedaja ladunki na Timo wiedzac, że nie zaplaca

Transport

Dalej bez platnosci 125 dni!!!

IvecoTrans75

dużo jest osób poszkodowanych?

@IvecoTrans75

Mysle, że wiele osob nie wchodzi na ta strone bo tu lubia pisac nieudolni pracownicy. Ale jak telefony sa nieodbierane z Transa przeszli do TimoCom to nic dobrego nie wnioskuje

Marlena
@IvecoTrans75

My też już po terminie trzy miesiące i telefonu nie odbierają

@Marlena

Czyli taki standard juz maja

klient
@IvecoTrans75

Bardzo dużo warto złożyć pozew zbiorowy !! (usunięte przez administratora) i wyłudzają pieniądze !!!!! Pani z księgowości twierdzi że nie może podać kontaktu do zarządu ponieważ nie mają tego w zwyczaju. Kontakt utrudniony tylko przez Sms ponieważ boją się odpowiedzialności za swoje postępowanie co do klienta i do przewoźnika. Firma jest niegodna zaufania!!! jak najdalej od takich nieuczciwych przedsiębiorców.!!!

@klient

Mi to nawet juz na sms I na meila nie odpisuja stoje w martwym punkcie I czekam na ruch sadu aby wydal nakaz zaplaty dla komornika

Transport

Arogancja brak uprzejmosci o platnosci nie wspominajac.

Klient Janusz

Jako spedycja zero professionalismu ich warunki umowy nie powinny byc w ogole dolaczone do zlecen jak maja praktyki wyludzen I oszukiwania klientow dla wlasnej inwestycji

Nie polecam

Transport

W dalszym ciagu nie oplacona faktura dwa miesiace po terminie

Marzena

Mamy doświadczenia z drugiej strony z Hordon Sp. z o.o. również niemiłe. Zleciliśmy im transport, po realizacji wystawili fakturę którą opłaciliśmy w terminie licząc termin płatności od daty otrzymania dokumentów dostawy i faktury, co było czytelnie napisane w zleceniu transportowym. Po roku obciążyli nas wysoką kwotą za nieterminową płatność. Wystawili Notę obciążeniową bez żadnych podstaw. Oczywiście bezpodstawna nota nie jest uznawana więc nie mogą nas obciążyć, fakturę opłaciliśmy w terminie co do dnia. Więc doradzam jeśli wam płacą sporo po terminie wystawiajcie im noty obciążeniowe jeśli oczywiście od daty dostarczenia do nich dokumentów liczycie termin płatności. podstawa prawna art. 10 ustawy o terminach zapłaty w transakcjach handlowych z dnia 8 marca 2013 r. ( Dz.U.2013 poz. 403)

@Marzena

Potwierdzam praktykę Podobno naliczają odsetki 2 razy w roku, (podobno tyle mają pracy) - tylko, że 1. Wysyłają faktury z opóźnieniem 2. Chyba mają trochę bałaganu - nie poprawnie księgują wpłaty 3. Naliczaj odsetki od ZAPŁACONYCH faktur, przy czym nie do dnia zapłaty tylko do dnia w którym akurat Pani wystawiała notę faktury opłacone w listopadzie 2020, a nota naliczona do kwietnia 2021, jakim cudem- nie wiem - nie rozumiem działania jak się nie poprawią zgłosimy próbę wyłudzenia

@Adam

Czyli telefonu nie odbiera bo zajeta jest notami!!! Nich zaczna sami zaczna placic a nie patrzec jak wyludzic kase z innych firm z ktorych moga brac przykadl

firma transportowa

wciąż brak płatności i brak kontaktu 80 dni po terminie!!!!!!!!!!

@firma transportowa

@Marzena

Na zleceniu 60 dni po terminie dzis 50 dni. Fv w sadzie wlasnie z doliczona tez nota 40 e jeszcze tydz I moge zglosic do Urzedu Skarbowego wniosek o wyludzenie vat bo to po 60 dniach od fv chociaz ja vat juz dawno zaplacilam a oni odliczyli. To juz nie jest zabawne co oni robia dlatego sa spolka bo moga sobie na wiecej pozwolic

@Marzena

Ta sama sytuacja. Zlecilismy im około 50 transportow w 2020. Otrzymaliśmy 11 not na 40 euro kazda. Faktury płacone do 30 dni od momentu otrzymania. Śmiać się czy płakać....

@Kasia

Wyludzenia!!! Oni pewnie sprzedali te transporty dalej samemu nie placac. I tak wlasnie dzialaja spedycje w naszym kraju na TimoCom nawet kupujesz nie wiedzac co to za (usunięte przez administratora) jest

Hetman

Nie płacą, unikają kontaktu, z daleka od nich

Janusz

faktura z 2020 roku dziś 27 dni po terminie . Nie odbieranie telefonów ciąg dalszy

Ryszard
@Janusz

Panowie pomocy. Ta banda (hordon) zalega z platnoscia na kwote 7500zl. Uciekli do timocoma. Nikt nie sprawdza co za zlodzieje się logują na platformach.

@Ryszard

Sąd jedyne wyjście ale fakt Timo pozwala na takie rzeczy zgłaszać do Urzedu Skarbowego o zwrot VAT na policję bo to przestępstwo celowe wyłudzenie

@Ryszard

Ja właśnie kupilem na TimoCom ładunek w zeszłym roku

@Janusz

Dalej nie odbieraja telefonow.

Kolejny dzien bez platnosci

TransportTransor

Dalej brak platnosci

Transport

Szkoda słów. Czlowiek mysli że swoj swojego nie oszuka!! A to wlosi I inni potrafia zapalcic w terminie

Transport

Szukaja osob ktore pojada z towarem z gory wiedzac że nie zaplaca

Celowe opoznienia w platnosciach

Zostaw merytoryczną opinię o Hordon Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Hordon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hordon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hordon Sp. z o.o.?

Hordon Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • 27 Grudnia 5 lok. 5A
    61-737 Poznań