Le-Petit

Poznań

Opinie o Le-Petit

firma

Starsi ludzie w firmach haha przyjeżdżają do nas codziennie kilka razy trafiliśmy stare sałatki od tego czasu nie kupujemy szkoda że tak postępują dlatego minus Wielki za to! Nie polecamy

awiczi

no coś ty, w ogóle nawet nie powinno być mowo na taki temat w kontekście le-petit, to poważna firma, a może po prostu starsi ludzie ze względu na jakieś konkretne schorzenia nie powinni jeść niektóych potraw i to tyle :)

wojtas

jedzenie mimo ze swierze to sare ludzie po nim sie zle czuja ! ogolnie praca za grosze z duzymi ciężarami!!

pawel1

ciezka praca i nie rzetelna firma!

Zostaw opinię o Le-Petit - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Le-Petit