Murexin Polska Sp. z o.o.

Opinie o Murexin Polska Sp. z o.o.

Wolf401

Pracuję w Murexinie od 6 lat, byłem świadkiem reorganizacji, zmiany siedziby, która miała miejsce w 2015 roku i stabilnego rozwoju organizacji przez ostatnie 3 lata. W Murexinie pracuje się bardzo dobrze, firma działa prężnie zarówno z klientami jak i wewnątrz organizacji, nie ma się do czego przyczepić. Pieniądze w porządku, premie też wszystko na czas wypłacane. Jak ktoś szuka stabilnego pracodawcy to polecam.

Maja

Rozumiem @Pedro, czyli Maurexin miał czas na stabilizację po wszystkich zmianach. Skoro tyle wiesz na temat warunków pracy, możesz rozwinąć temat premii? Od czego zależą i jak wysokie są?

Pedro

Te zmiany były stosunkowo dawno - 3 lata temu. Chodzi o restrukturyzację - m.in. magazyn w innym miejscu, zmiany personalne, zmiana siedziby firmy.

Maja

@Pedro w takim razie możesz również napisać forumowiczom, jakie w ostatnim czasie zaszły zmiany w Murexin Polska? To, co opisujesz faktycznie może napawać sporym optymizmem. A czym zajmujesz się w firmie?

Pedro

Pracuje w firmie kilka lat i po zmianach firma jest już wyprowadzona na prostą w kierunku rozwoju. Teraz są w firmie wzrosty, kasa Ok, dobra atmosfera, wypłacane premie. Fajne jest to że są szkolenia dla pracowników, również w fabryce w Austrii. Generalnie można wiązać z firmą przyszłość.

Maja

Jak obecnie wygląda praca w Murexin Polska Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy. Na jakie warunki pracy możesz liczyć? Jak wygląda praca w Twoim dziale? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą właśnie o firmie jako potencjalnym miejscu pracy i trafiły na ten wątek szukając odpowiedzi na pytanie jakim pracodawcą jest Murexin.

ma

Hej, wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na mangera ds. obsługi klienta? Można liczyć na zarobki 7 tys. zł, to mnie przekonuje.

Nino

Padaczka !!! Znajomy pracował tam kilka lat i dostał zwolkę wraz z kilkunastoma innymi. Pozostało wszystkiego 4 czy 5 osób. Zamknęli magazyn, biuro i wynieśli się z Wa-wy. To raczej koniec działalności tej firmy w Polsce :-(

@Nino 11.05.2016 20:48

Witam, Od wspomnianych zmian organizacyjnych minęło ponad 1,5 roku. Firma ponownie rozwija sprzedaż i zdobywa coraz więcej Klientów. Więcej na www.murexin.pl Z wyrazami szacunku Murexin Polska

przemytnukq905

@przemytnukq905 26.04.2016 21:51
nie polecam chemii budowlanej tej firmy dno i kilometr mułu

Witam, Zdecydowana większość produktów Murexin Polska jest produkowana w zakładzie Wienier Neustadt niedaleko Wiednia, z skąd dostarczane są do kilku krajów w Europie m.in. Austria, Czechy, Niemcy, Słowacja, Polska, Rosja itd. Całość produkcji odbywa się w oparciu o ISO, produkty spełniają wyśrubowane normy i certyfikaty m.in. EMI-Code, EN-1504, EN-15820, EN-13888, DIN-18032 itd. Podczas tegorocznego konkursu jury DOMOTEX 2016 w Hanowerze uznało specjalny grunt X-Bond MS-A53 za jeden z najbardziej innowacyjnych produktów chemii budowlanej w branży posadzkarskiej. Więcej na www.murexin.pl Z wyrazami szacunku Murexin Polska

@przemytnukq905 26.04.2016 21:51

Rep

Zastanawiałem się nad podjęciem tutaj pracy, trochę popytałem w branży i niestety nie wygląda to najlepiej. Okazuje się, że klienci odchodzą do innych dostawców posiadających stabilną pozycję na rynku. Nikt nie chce ryzykować, bo nie wiadomo jak długo ta agonia potrwa i czy w razie czego będzie komu rozpatrywać reklamacje. Podobno jeżeli chodzi o ceny są teraz bardzo atrakcyjni, ale wiadomo "tanie mięso psy ...." Szukam dalej czegoś stabilniejszego.

klient nasz pan.

Przepraszam ktoś w grudniu zamieścił ogłoszenie w sprawie pracy w murexinie o treści że firma murexin jest jednym z liderów chemii budowlanej. Nie była liderem teraz jest małą firmą z zaledwie 6 osobami na pokładzie ( nie licząc magazynu w Będzinie ) a było ich jeszcze w 2011 roku 25.To pokazuje jak zwalniali pracowników lub ci najlepsi sami rezygnowali.Szkoda tej firmy bo coś udało się zrobić fajnego ale ktoś to musiał spierniczyć że 12 ludzi dostało wypowiedzenia.Przyjechali popieprzyli i wywalili na zbity pysk.Śmiech na sali i tyle w tym temacie.

@klient nasz pan. 11.02.2015 15:26

Witam, Murexin jest firmą która należy do Schmid Industrie Holding z siedzibą w Austrii, w skłąd którego wchodzi ponad 70 firm. Przychód Holdingu to 1,3 mld Euro za rok 2015, więc jest liderem rynku nie tylko dla Polski, ale również w skali europejskiej. Przy relokalizacji biura WSZYSCY pracownicy dostali większe odprawy niż wynika to z Kodeksu Pracy. Firma wydała kilkadziesiąt tysięcy złoty na szkolenie przeprowadzone przez firmę zewnętrzną, aby każdy mógł łatwiej znaleźć pracę. Z wyrazami szacunku. Murexin Polska

MTR

Szanowni Państwo! Ktoś podszywając się pod mój firmowy akronim (MTR) umieścił negatywną opinię o Murexin Polska, co sugeruje, iż jest to moja osobista opinia. Wstyd i brak odwagi cywilnej!!! Niniejszym dementuję to. To nie moja opinia. Murexin w czasie mojej pracy zawsze był propracowniczy i wyrozumiały. Niestety nie wszyscy pracownicy to doceniali, szczególnie Ci, którzy sami nie realizowali swoich zadań i nie ponosili z tego powodu konsekwencji, a mogli... Spółka istnieje nadal w innej formule. Polecam z całą odpowiedzialnością. Pozdrawiam

@MTR 22.12.2014 15:14

Witam, Firma dysponowała dwoma magazynami: Warszawa i Będzin. Obecnie jest jeden Magazyn w Będzinie oraz biuro w Krakowie. Więcej na www.murexin.pl Z wyrazami szacunku Murexin Polska

MTR

Już nie ma tej firmy, zamknęli Warszawę, wszystkich zwolnili! przenoszą się do garażu w Krakowie!

zdecydowanie odradzam

Zostaw opinię o Murexin Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Murexin Polska Sp. z o.o.