DRUKARNIA OFFSET-PRINT SP. Z O.O.

Opinie o DRUKARNIA OFFSET-PRINT SP. Z O.O.

kit

jak na drukarnię z tak dużą ilością negatywnych wpisów, to aż się dziwię, że oni jeszcze istnieją. Zwłaszcza, że w KRS widnieją normalnie, nie ma wzmianki o zamknięciu działalności. Dziwne tylko, że nie szukają drukarzy

już nie klient

Dla mnie mało profesjonalna firma, a obsługa klienta żenada. odradzam

ja nie polecam. produkowałam kiedyś różne prace i nie byłam zadowolona. niska jakość papieru. ceny: mało rewelacyjne

alex

ja również nie polecam. kiepska drukarnia. tylko proste prace robią - list czy ulotkę zrobią ale jak coś skomplikowanego to już nie.

były klient

Drukarnia ta jest mało solidna, ma mało konkurencyjne ceny, jakość wykonywanych prac jest na dosyć niskim poziomie. ogólnie odradzam, są duże lepsze drukarnie offsetowe

Zostaw opinię o DRUKARNIA OFFSET-PRINT SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRUKARNIA OFFSET-PRINT SP. Z O.O.