Opinie o Security Plus w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Security Plus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Security Plus o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Security Plus w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Powiedzcie co się dzieje teraz w Security Plus? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Ja i ty Nowy wpis

Człowieku daj se spokój do póki jest tam RJ nie warto iść tam.

Franek Nowy wpis

Rozumiem, że dobrze się tu pracuje. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Scooter

Ciekawe czy się porozliczał półmenagier. Były półmenagier. Z ludźmi oczywiście

Lila

Były półmenagier ! Dooobre. Lawirant i kombinator ze świtą

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Scooter

Nareszcie spokój zagościł w Biskupicach Podgórnych. W końcu jest spokój. Kto miał odejść to odszedł. Nie trzeba znosić fochów naburmuszonej recepcjonistki pijjącej wódę i puszczającej się z byłym półmenagerem. Szkoda że wszyscy odeszli. Było kilka notmalnych osób. Firma jak najbardziej ok.Nie można się przyczepić

Kazik

Co to za syf. Tak nie profesjonalnej ochrony jeszcze nie spotkałem.

@Kazik

No ty pewnie jesteś profesjonalny matol.co wyleciales za wodę czy spanie pajacu

miro

norbert b. 2016-11-24 05:08:04 z tego co widze na facebooku to prezes B grzeje (usunięte przez administratora) w tropikach...

bolo

ciekawe ile tej laluni płacą??? i za co hehehe

vsdae
@bolo

o tą lalunię chyba jakaś spora zadyma była. podobno nawet do pezesa stoczni doszło i nowy prezesik z..dalał z podkulonym ogonem w piątek

zwyczajny
@vsdae

ta laleczka chyba nie jest lubiana to Pan Wiadomo Kto poszedł do białego domu i już podobno ona ma etat w stoczni. i na pewno nie tani. K...wa czy im kiedyś ktoś w końcu podskoczy???

Kinga
@zwyczajny

z lalkami musicie pracować?

gorzal
@zwyczajny

nigdy...

@gorzal

taka świetna firma okazuje się że na przełomie 12/14 do 08/2015 ta firma krzak nie odprowadzała składek do ZUS na ubezpieczenia emerytalne,rentowe,wypadkowe i zdrowotne . Wreszcie dobrali im się do dupy przed ZUS-em jeszcze nikt się nie wymigał . Lepiej późno niż wcale . Jednej gównianej firmy ochrony na rynku będzie mniej . Zobaczymy jak będą ćwierkać wszyscy cwaniacy w tej firmie zatrudnieni życzę wszystkim powodzenia .

były
@były pracownik

słabe masz informacje kolego. w tym okresie funkcjonowala zupełnie inna firma niż dzisiaj hahaha. zobacz na zółtą legitymacje. Ch....ja im zrobi zus czy inny .... mogą sobie szukać b. prezesa hahahha

Sebo

G.C pracuje jeszcze ?

norbert b.

prezes musiał odejść )-:

efrb

@Miro super że w firmie są jednak oferowane premie a jeszcze wiadomo może od czego one tutaj zależą? bo podejrzewam że są one takie uznaniowe tak ??

Miro

Wypłata na czas i nie mam nigdy nic obcięte. Na stoczni co miesiąc 200-300 premii, ale nie dla lewusów...

ks.karol

pigu wiem kim jesteś wiec wstrzymaj się z obrażaniem innych

@ks.karol

jasne wiesz hahah

ks.karol

a ja dziś kończe przygode z tą firmą i jestem szczęśliwy .

pigu
@ks.karol

byłes jestes i zostaniesz gamoniem karol

beata

firma to zupełne dno,kręcą i oszukują na godzinach stałych pracowników,przy G.C jeszcze jakoś to funkcjonowało a teraz za panowania per T.W to jest jakaś żenada,ten człowiek traktuje ludzi jak śmieci,zero w nim kultury zarowno do swoich pracowników jak i do innych osób a co najważniejsze obcina przepracowane godziny przez co zamiast całej wyplaty otrzymuje się połowe.Gdyby tak wszyscy ci ludzie którym nie zapłacił sie zgadali i poszli do sądu to może wkońcu by z tą firmą zrobiła Stocznia porządek.To się nadaje tylko dla prezesa stoczni

Ryszard
@beata

Te obcinanie pieniędzy nie ma żadnych uregulowań prawnych. Jest to wymysł p. Prezesa Boguckiego i służy tylko do dyscyplinowania pracowników w myśl zasady : im wyższa kara, tym większe oddziaływanie na kształtowanie postaw. Puki co, to Inspekcja Pracy nie pomaga osobom zatrudnionych na umowach "śmieciowych". Jedyną prawną drogą jest wniesienie pozwu do Sądu z powództwa cywilnego. Jednak można powiadomić o stosowanych praktykach przez pracodawcę Departament Zezwoleń i Koncesji MSWiA e-mail waii@mswia.gov.pl. Na podstawie skarg MSWiA MOŻE COFNĄĆ FIRMIE WYDANĄ KONCESJĘ na ochronę osób i mienia.

Amanda2345 Nowy wpis
@Ryszard

Z umową zleceniem można też iśc do sądu pracy z pozwem o uznanie stosunku pracy. Po uznaniu stosunku pracy pracodawca musi ci wypłacić zaległe nadgodziny, ekwiwalent za urlop itp.

KOWALSKI pingu

no juz mord sie zawinął król julian szuka nowego morda do bojuuuu

oblalalala

Firma na plus, robie w niej 5 miesięcy, jak chcę to pracuje więcej, bo potrzebuje zarobić, stawka ok, ogolnie mi sie podoba, nie ma sie co czepiac, hmhmhhm tak wszedłem sobie tu przed podjęciem pracy i w sumie trochę się zniechęciłem i wystraszyłem, piszecie tak jakby to by (usunięte przez administratora) normalna praca, płacą na czas, wszytsko co do grosza, robią szkolenia, inwestuja w nas, grafik elastyczny.... mi sie podoba, nie narzekam przynajmniej

zupa
@oblalalala

jakiś podstawiony jesteś aby podnieść kiepską opinię firmy.... i tyle w temacie oblalalala

oblalalala
@zupa

A Ty jesteś podstawiony, zeby obniżyć opinię o firmie, pewnie jakis zdesperowany kierowniczek z juwentusa, impela czy solidu???

blblblblaa
@oblalalala

nom zdesperowani to niedługo wy bedziecie ......... bedzie zdziwko i rozczarownie ????? powodzenia

byly
@oblalalala

Jakie szkolenia, jakie wypłacanie pełnych należności! Widać że ktoś z biura to pisał! Zapewne aniołki prezesa upsss już nie prezesa :-D

veris
@oblalalala

te podrzedna firemke nazywasz konkurencja dla firm ktore wymienilas/es? pracuje w jednej z nich i szkolenia przygotowujace do pracy, trzeba chciec znajdowac pozytywy kazdej sytuacji a nie wiecznie zrzedzic . mam nadzieje ze z takim podejsciem juz dawno masz awans na dyrektora krajowego tej firmy, powodzenia malkontencie.

fads
@veris

jakoś te super firmy nie mogą się wepchnąć do stoczni. A mocno próbują i bez szans.. ciekawe czemu:)

mordega

Ogólnie masakraaaaa co tu pisać patrol jedna wielka sciema brak ludzi super firma zapraszamy najlepiej inwalidów i (usunięte przez administratora) w zatrudią od zaraz.

pingu

samochod to szrot pchają go co zgaszenie co za cyrk ,ostatnio ta ulewa a gosc zapierdziela cały mokry kładem bekka drugi jezdzi jakims zielonym vw z burtami siwymi co za firma nas chroni. i tylko dawaj przepustke dmuchaj w alkomat co masz w plecaku. a ostatnio chyba im koło przednie dmuchneli stał na lewarku pół dnia hahah

wodz

Firma krzak, normy ISO to przykrywka. Buty kup sobie sam jak chcesz pracowac.Wody nie dostaniesz do picia,napij sie Karnowki jak tak się pocisz. Na wyplate nie licz jak będziesz się zwalniać to są nasze standardy. Jak bedziesz się przyjmować kup od razu baterie do gareta i alkomatu. My się nie rozdrabniamy na takie wydatki . To nie są nasze koszty tylko pracowników w końcu chcecie u nas pracowac to musicie sobie zapewnić środki do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Security Plus - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Security Plus?

Kandydaci do pracy w Security Plus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Security Plus