Opinie o Ng Logic Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ng Logic Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ng Logic Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ng Logic Sp. z o.o. w Warszawa

Olga

Firma, której kapitał pochodzi z Moskwy, a przynajmniej właściciel, jak podaje LinkedIn. Nie dziękuję, nie będę wspierać dyktatury.

@Olga

To są dwie różne firmy o identycznej nazwie. Sp. z o.o. ma właściciela polskiego, kapitał w sumie też póki co polski, nic się tutaj nie zmieniło. Dodatkowo zatrudnia osoby z Ukrainy, a jej siostrzane spółki są zaangażowane w pomoc ofiarom wojny.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Ng Logic Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Emilia
@Olga

A może według Ciebie firma mogłaby coś zrobić, żeby wesprzeć drugą część frontu? Jakieś pomysły?

@Emilia

oczywiście, że mogłaby zrobić choćby to, co zrobił właściciel Revoluta, czyli odciąć się od moskiewskich korzeni i wesprzeć Ukrainę w walce z okupantem, a także Ukraińców uciekających do Polski. Ale nie wiem czy jest to możliwe, jeśli tajemniczy Owner i CEO są z Moskwy.

Hanna
@Olga

no to rzeczywiscie nieciekawie ... czy widzicie jako pracownicy jakiegos zmniejszonego zainteresowanie firmą prze to ze jednak firma ma korzenie w rosji ? ma to wpływ na dochody firmy a przez to na pensje pracowników?

Pracownik Nowy wpis
@Olga

Czy Ng Logic Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Odradzam Nowy wpis

Nie polecam uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Firmie brakuje inwencji w celu usprawnienia procesów biznesowych więc ogłasza rekrutację.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ng Logic Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
gremlin

Witam, jaka panuje atmosfera w zespołach developerskich? Czy zarobki są w miarę godziwe? Praca zdalna wchodzi w grę? Pakiety sportowe, zdrowotne? Dofinansowania kursów?

backend dev
@gremlin

atmosfera jest spoko, choć kładą duży nacisk na jakość kodu, ale dyskusje są zawsze merytoryczne zarobki są spoko, troche wyższe niż średnia rynkowa ja pracuję zdalnie i co tylko co jakiś czas wpadam do biura, ale wiem, że inni mają tryb całkowicie zdalnie, a niektórzy prawie codziennie z biura, wiec to zalezy na kursy mozna dostać dofinansowanie, na pakiety tez

Dziewczyny jaki styl panuje w Ng Logic Sp. z o.o.?

dan

Czy to nie dyskryminacja? :)

Martyna

@KR to pewnie trzeba dobrze znać jezyk angielski? Na jakim poziomie ?

Anetka

Da się dogadać grafik?

KR

Pracuję tu już jakiś czas, projekty są dosyć ciekawe w większości dla klientów z USA. Ludzie z którymi pracuję też są fajni i profesjonalni.

Jasiek

@PP Mam wrażenie, że to wpis z inspiracji konkurencji!!

PP

Bardzo zła kultura pracy

Iwona
@PP

W swoim komentarzu na temat Ng Logic piszesz, że w firmie panuje "zła kultura pracy". Co skłoniło Cię do takie opinii o tym pracodawcy? Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami forum. Twoja ocena będzie pomocna dla osób poszukujących zatrudnienia w tej firmie.

DD
@PP

Slabo rozwinieta mysl. Jako pracownik nie wydaje mi sie by bylo zle. Projekty sa ciekawe, technologie z ktorymi sie pracuje tez. Praca jest bardzo elastyczna i ludzie bardzo chetnie pomagaja wypracowac najlepszy tryb pracy.

Irek

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy zarobki są w miarę godziwe?

PP

Zła organizacja, jest to na prawdę słaba firma zajmująca się oprogramowaniem, niskie płace, nastawienie na studentów i ludzi bez doświadczenia

ila

firma ng logic jest to firma programistyczna bardzo mocno rozwijajaca sie. z tego co wiem glownia zatrudnia ludzi na takie stanowiska jak testerzy oprogramowania, czy Team Leader Python/DJANGO. czyli praca bardzo rozwojowa, ale tez nie dla kazdego. oczywiscie najwazniejszy to jezyk. bez tego ani rusz

admin

Nasze forum to prawda o rynku pracy. Dołącz do nas, opowiedz o firmie NG Logic s.c..

Zostaw merytoryczną opinię o Ng Logic Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ng Logic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ng Logic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ng Logic Sp. z o.o.
  • Nowogrodzka 31