PRO - INFRA Paweł Jakubowski

Jaczów

Opinie o PRO - INFRA Paweł Jakubowski

Robert

To są dziady szef 3 dni przed wypłata szuka komu zabrać pieniądze z wypłaty ma swoich przydupasow co mu w (usunięte przez administratora) wchodzą dużo ludzi się zwalnia bo mają robić po 10 zł za 10 godzin nie szanuje ludzi

dariusz

Nie polecam, firma to żenada. Wykorzystuje człowieka za marne grosze. Właściciel uważa się za pana i władcę. I ciągle płacze, ze nie ma kasy.. Żonka z zielonych ogrodów szuka tanich frajerów, aby zarabiali na jej ciuszki....

Dziwna sprawa

Kiedyś dostałam z PUP-u skierowanie do pracy do tej firmy.Zapytałam w PUP ile ta firma ma osób, a Pani w PUP, że ok.10. Potem udałam się do tejże firmy i zapytałam o to samo,a Pani tam pracująca, że 10 ,ale trzeba by było zająć się jeszcze inną firmą , która ma ze 20 czy 40 osób.Interesujące, czyżby właściciel miał 2 firmy ,ale pracując tylko w jednej z nich należałoby się wykonywać pracę dla 2 firm? A może miałaby to byc jeszcze inna sytuacja?

Zostaw opinię o PRO - INFRA Paweł Jakubowski - Jaczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO - INFRA Paweł Jakubowski