BRUK - ART Wojciech Wojciechowski

unluko

d

d

Jakub Wojciechowski

Dzien dobry bardzo prosze nie obrazac mojego taty od lysoli to nie jego wina ze urodzil sie rudy i musial sie ogolic na lyso. Mój tata jest bardzo dobry placi pieniazki na czas a to ze mam siedem myszek to was nie powinno obchodzic dziekuje za uwage.

Fabian

(usunięte przez administratora) mojego starego na siano i tydzień głodni chodziliśmy ;//

Kacper Kinel

Ta a jego syn pozniej po sedem myszek za 400 zl i do szkoly nie chodzi rudzlec maly tfu

Arczi

Sodoma i gomora. Jak ludzie mogą u niego pracować. Nie dość, że potwierdza się to co napisali poprzednicy to jeszcze każdego ma za śmiecia. Pomiata ludzmi jak niewolnikami.....

janusz

to jest akurat prawda.

zbigniew

lysy okrada ludzi i panstwo....placi najnizsza krajowa a reszte pod stolem.a jak mu nie pasuje to zabiera pieniadze i caly miesiac za darmo sie pracuje

Zostaw opinię o BRUK - ART Wojciech Wojciechowski - Jaczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRUK - ART Wojciech Wojciechowski