Ro-Mix Rowery Daniel Szczepaniak

Polkowice

Opinie o Ro-Mix Rowery Daniel Szczepaniak

Anna

Fajny sklep rowerowy. Kupiłam tam w dobrej cenie rower Moderato 2012. Sprawdza się fantastycznie. Polecam!

Mela

Bardzo duży wybór części zamiennych różnych firm. Zawsze znajdę tam to czego szukam.

Lelia

Oferują bardzo dogodne raty, polecam.

Tery

Mają najlepszy wybór części zamiennych w okolicy. Każdy znajdzie cos dla siebie, polecam.

Ala

muszę pochwalić jakość odzieży jaką mają w ofercie. spodnie są wytrzymałe, nie przecierają się i nie robią się prześwity. polecam zakupy u nich

Michał

fajny sklep- dobrze zaopatrzony. mają spory wybór odzieży, części ,czy samych rowerów, ode mnie plus

Zostaw opinię o Ro-Mix Rowery Daniel Szczepaniak - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ro-Mix Rowery Daniel Szczepaniak