Opinie o Farm Frites Poland S.A. w Lębork

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Farm Frites Poland S.A., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Farm Frites Poland S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farm Frites Poland S.A. w Lębork

Olek

Z Farm Frites mialam dopiero pierwszy raz styczność, generalnie firma jak firma,ale podwykonawca firmy Pan Mariusz W,człowiek któremu w głowie sie poprzewracało,niesłowny ,nierzetelny, kawał....,szkoda słów na takich ludzi.

Kostek

Wielokrotnie nagradzana firma, ciągły rozwój a przy tym firma szanująca pracowników, dlatego polecam pracę.

L Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat

Czy ktoś się orientuje czy można wysłać CV? Albo gdzie można zanieść?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czym w Farm Frites Poland S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Misia
@Olek

Ja pracuję u pana Mariusza od 4 lat i nigdy się nie spotkałam się z taką sytuacją że był niesłowny lub nierzetelny . Zawsze można na niego liczyć , zawsze jest pomocny . Mógłby trochę więcej płacić ;) Ale ogólnie jest ok .

@Misia

To ok i dobrze ,ale ja mam zupełnie inne zdanie.

Mikołaj
@Misia

Mógłbyś napisać jaką umowę o pracę masz podpisaną z pracodawcą? Zatrudnienie jest stabilne i długoterminowe, czy raczej umowa zlecenie.

Maciuś Nowy wpis
@Olek

Zgadzam się z tą opinią.

Pytanie Nowy wpis

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Farm Frites Poland S.A.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Farm Frites Poland S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Młodszy Operator Produkcji.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Olek

@Kostek a za co np nagradzana?

Kostek

Czy w Farm Frites Poland S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Cris Emilewicz
@Pytanie

Tak, są bony świąteczne.

Pracowałem w kilku firmach i na ich tle ffp wypada bardzo dobrze. Praca ciężka, momentami bardzo ciężka, ale pieniadze tez dobre. Bardzo fajne zaplecze socjalne i opieka medyczna. Nadgodziny płatne i to zawsze terminowo. Nigdy nie było problemu z urlopami. Wiele osób pracuje tam od początku fabryki co jest dowodem,ze krzywda sie nikomu nie dzieje. Ja polecam

ziutek

ciągle audyty, kontrole, szuianie dziury w całym. Znajdą zbędną kartkę papieru na stanowisku pracy i już masz problem. atmosfera zgniła, każdy myśli, że jest szefem; brak podziału kompenencji. mówią, że świetnie płacą, ale to tylko lizusom, resztę zatrudniają przez proliders, a tam już stawki głodowe, a praca ta sama

Ja

Czy coś zmieniło się w farm frites? Szukają do pracy?

Jdl

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie polecam

Gvdgji

Dali mi skierowanie na badania i potem powiedzieli ze mam czekac na telefon w sprawie kursu bhb, i cisza. Jesli (usunięte przez administratora) nie chcecie kogos zatrudniac to mi o tym od razu powiedzcie

brat

prosze o konkretne opinie o firmie bo chce tam aplikowac

Andrzejek

niepolecam mocno

anonymous
@Andrzejek

Czemu?

Iwona

@Aśka Dziwnych rzeczy, czyli jakich konkretnie? Wybacz, ale stwierdzenie, że "dowiaduje się dziwnych rzeczy" niewiele mówi innym użytkownikom na temat pracy w firmie Farm Frites. Będę Ci wdzięczna jeżeli napiszesz więcej o tych dziwnych rzeczach, o których pisałaś, bo pewnie ciekawi ten temat wiele osób.

Aśka

Pracowałam tam jakiś czas temu w biurach na pierwszy rzut oka jest wszystko ok i profesjonalnie ale jak tam się popracuje więcej to się dowiaduje dziwnych rzeczy ci co pracują dlugo wiedzą o co chodzi wszystko po znajomościach i lizaniu (usunięte przez administratora)

Iwona

@Andrzejek Z jakiego to powodu nie polecasz pracy w firmie Farm Frites? Co przeważyło u Ciebie na taką, a nie inną opinię? Uwzględnij proszę szczegóły, gdyż Twoja opinia w tym momencie jest bardzo niemerytoryczna i nie daje faktycznego poglądu na sytuację w firmie.

Hmm.praca w ffp.... Z roku na rok coraz gorzej. Atmosfera tragedia.. Czy zrobisz tak czy tak zawsze jest źle zależy jak wiatr zawieje. Miałem nad sobą 4 przełożonych. Każdy miał swoją wizję pracy. żadnej możliwości awansu no chyba że dobrze wchodziło się komuś w (usunięte przez administratora). wewnetrzne panuje polityka awansowanie przez podpierniczanie.aby wogole dostać się do ffp trzeba przepracować x czasu w prolidersie przeważnie praca na telefon za 1850 zł. Z tego co zauważyłem przychodzi 10 osób 1 zostaje i po tygodniu odchodzi.zarobki w ffp od 2300 placki chyba max do 3200na wyższym stanowisku ale żeby tam dotrzeć to kilka dobrych lat. A i oczywiście praca zmianowa. Nawet starty fabryki w święta praca po 12 godzin.podwyzki co roku tzw. inflacyjne w tym roku dostałem 75 zł do wypłaty na rękę.na płatkach 15 zł do pensji.. Śmiech na sali. A przed podwyżkami ŁAPANKA. Czyli sprawdzanie szafek czystości czy sprzęty wiszą na specjalnych tablicach i stała obserwacja na monitoringach i na rozliczaniu kwartalnym tematy dlaczego tak to wolno robiłeś i dlaczego wychodzileś na 15 min z hali. Do tego palarnia też obserwowana. Każdy kto ma dostęp do komputera może zobaczyć kto pali fajkę. Jest jeszcze masa inny spraw ale to powinno wystarczyć. SUMUJAC....... Nie polecam no chyba że ktoś chce zmarnować swój czas...

Aga
@Były pracownik

Proszę napisać jak się to ma do firmy proliders ?na dzień dzisiejszy potrzebują tam ale nie wiem jak tam wygląda?

Radek

Nie da się w Lęborku pracować cHaba lepiej niż we fratach ale tak też jest 1800 zł na rękę chyba że się wali od rana do wieczora i jeszcze w nocy na myciu się siedzi jak dla mnie odpada a i jeszcze pani Agnieszka która cały czas chce ciągnąć jakieś przekrety nikt nie chce pani pomagać pracowałem tam 2 lata i dalej nie wiem kto mnie zatrudniał. .

Zostaw merytoryczną opinię o Farm Frites Poland S.A. - Lębork

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Farm Frites Poland S.A.