farm frites poland sa

Lębork

Opinie o farm frites poland sa

ghj

hej hej ! poszukuje pracy powiedzcie prosze czy znajde tutaj cos przyzwoitego? Pytam bo szukam ju zod dawna i neisteyb nic. bede wdzieczna za odpwoiedz!

anty polak

Firma ok ale polacy zatrudnieni na stalych umowach to (usunięte przez administratora) gdyby nie oni to byla by super atmoswera a tak sie nusz w kieszeni otwiera !

Słowa kojarzące się z farm frites poland sa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... ok. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w farm frites poland sa : Najbardziej nie podobało mi się w farm frites poland sa :

Zostaw opinię o farm frites poland sa - Lębork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie farm frites poland sa