Zakład Mechaniki Precyzyjej SARD

Kolbuszowa

Opinie o Zakład Mechaniki Precyzyjej SARD

On

Firma rodzinna, z historią. Wielu stałych pracowników, ale rotacja też jakaś występuje szczególnie wśród młodych. Ogólnie jak wszędzie jak chcesz pracować, uczysz się i dajesz coś od siebie to szefu cię doceni. Co do kasy to realia kolbuszowskie + premia.

zirytowany
@On 01.03.2017 11:58

Przestań bredzić o realiach kolbuszowskich tylko pisz konkretnie.

kloszard
@On 01.03.2017 11:58

Czyli 5 tys plus premia ? Ja tyle tyle zarabiam w kolbie ale szukam czegoś lepszego.

Obecny

Zarobki na przyzwoitym poziomie, właściciel w porządku.

nick
@Obecny 19.08.2016 08:46
Zarobki na przyzwoitym poziomie, właściciel w porządku.

Co to znaczy "zarobki na przyzwoitym poziomie" ? To co dla ciebie przyzwoite dla kogoś innego może być totalna nędzą lub bogactwem wiec łaskawie konkretyzuj swoje myśli.

Wiecie czy firma Zakład Mechaniki Precyzyjej SARD organizuje na czas wakacji staże lub praktyki dla studentów? Czy ciężko jest się na nie dostać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Zakład Mechaniki Precyzyjej SARD - Kolbuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mechaniki Precyzyjej SARD