Opinie o Plastics Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Plastics Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plastics Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastics Group Sp. z o.o. w Warszawa

obiektywnie

Prawda jest taka, że klimat panujący w firmie jest fatalny. Ludzie smutni, przybici, przygnębieni. Większość gdyby miała okazję bez zastanowienia zmieniłaby pracę. Każdy nowy pracownik w szybkim czasie orientuje się, że nie trafił najlepiej. Rotacja wśród personelu ogromna, średni staż pracy to niecały rok. Klienci podchodzą do firmy w sposób niechętny, ponieważ z doświadczenia wiedzą jakie są realia. Trzeba mieć niesamowicie mocne nerwy, cierpliwość i determinację, żeby utrzymywać w sobie wiarę w to, że osiągnie się sukces. Praca w działach handlowych-ciężka, konkurencja ogromna a oferta firmy niezbyt atrakcyjna na tle innych. Przełożeni albo nie znają realiów rynku, albo na potrzeby sytuacji udają, że ich nie znają. Nie ma możliwości pracy samodzielnej, każda oferta cenowa czy najmniejsza elastyczność wobec klienta wymaga zgody dyrektora lub samego prezesa, niby przyświeca temu dobry cel, ale nie sprawdza się w rzeczywistości. Płaca nie najgorsza, ale nie zmienia to faktu, że jest wymóg sprzedaży na warunkach gorszych niż oferuje konkurencja, czyli każdy kto decyduje się na pracę tutaj musi mieć w sobie coś z cudotwórcy. Nawet jeżeli człowiek wmawia sobie, że praca w Plastics to wysoka poprzeczka i traktuje to ambicjonalnie, to po poznaniu realiów, w jakich trzeba pracować okazuje się, że niewiele jest się w stanie zrobić.

killer
@obiektywnie

zarobki nowych handlowców w wawie na poziomie 2 tysie netto to dobre zarobki jak na stolicę??? buahahahaha

@obiektywnie

Potwierdzam powyższą opinię. Pracowałem, próbowałem, razem ze mną kilka innych osób - nikt z nas nie dał rady więcej niż kilka miesięcy a byli to ludzie z branży i spoza branży, w przedziale 20-30 i ponad 40, młode lekkoduchy i ludzie ułożeni z rodzinami do wykarmienia. Z regionów gdzie płacą lepiej i z takich miejsc, gdzie trudno o etat za 1800 zł.Można pisać, że gwiazdy albo słabi pracownicy, marudzą, nie chcą robić itd... czytałem to forum przed rekrutacją, wiedziałem gdzie idę, poszedłem tam z nastawieniem, że internety przesadzają i.....poległem ;). Opinie nie są jednoznaczne, ponieważ firma ma kilka działów - klimat zależy od dyrektora branży,jest tam wielu super ludzi do pomocy, ale jest kilka działów, których nie polecam. Stała rotacja panuje w budowlance i reklamie. Firma jest powiązana z Tuplexem i jest jednocześnie jej konkurencją co wiąże się z dodatkowymi utrudnieniami na rynku. Polecam forum tuplex - wątki wzajemnie się uzupełniają.

globoos

Prawda jest taka, że wpisując jakąkolwiek firmę nie znajdziecie tu dobrej czy konstruktywnej wypowiedzi. Wszystkie firmy do bani, nigdzie nie płacą i wszędzie szefowie czegoś chcą... dramat

obserwator

Szczerze mówiąc nie wiem o co ci chodzi. Piszesz, że nie pracowałeś w tej firmie a jakieś personalne uwagi do ludzi robisz. Frustracja jakaś czy co? Znam człowieka z tej firmy – nie narzeka. Praca jak każda i przełożeni jak wszędzie.

zdrowy rozsądek

z tego co piszecie to taki system "gierkowski" w tej firmie. Miejmy nadzieję że konkurencja z zachodu da im popalić i firma się rozsypie z powodu konkurencji. Uwaga !! szkoda waszego czasu na firmę która jest ślepa i sterowana od ręcznie przez szefa któremu słoma z butów wystaje na normalne i efektywne zarządzanie ludźmi.

Specjalista Ds. Zakupów

Rozmowa składała się z dwóch etapów- 1. zadanie na czas - rozplanowanie działań przyjęcia towaru w magazynie 2. rozmowa z rekrutem i sprawdzenie umiejętności

1) MS Office, Excel - rozwiązanie zadania i sprawdzenie umiejętności oraz tworzenia formuł (zaawansowanych, ale nie było np. tabeli przestawnych) 2) język - wywiad po angielsku , bardzo szczegółowo opowiedzieć o sobie i doświadczeniu zawodowym oraz ,nietypowo, ( np. wymienić pięć nazw gatunków drzew, ryb, ptaków)

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
zzzzzzzzzzzz

A mi się dobrze pracuje w Plastics Group. Lubie ludzi i atmosferę. Jak w każdej firmie są momenty lepsze i gorsze. Jak ktoś chce pracować i przykłada się do roboty to ma tu szansę na rozwój i stabilizację.

breslau

ile tam teraz mozna wyciagnac jako handlowiec terenowy w oddziale we Wrocławiu? dobili w koncu do 2 tysie netto czy dalej maja weza w kieszeni? haha

Darek

Rotacje są wszędzie z różnych powodów, ja pracuje w Opolu przy wózku widłowym, nie mam willi z basenem, ale jest umowa o pracę, nie ma pracy po godzinach i są regularne wypłaty. Jakoś szczególnie nikt nie narzeka.

znawca rynku
@Darek

w Opolu jest dramat z pracą, miasto jest totalnie zdegradowane, dlatego ktoś uważa, że Plastics na tamte warunki jest dobry i jest to prawdziwy fakt, ale np. na warunki Wrocławia, który jest 100 od Opola ta firma prezentuje się juz dramatycznie na rynku pracy

Patkos

Pracowałem jako handlowiec od dłuższego czasu , premie słabe ...bardzo słabe(usunięte przez administratora)

Red

Krowa która dużo muczy mało mleka daje to najlepiej pasuje do tej "firmy"

Piotr01

Jakie zarobki ma na początek PH ?? jutro idę na rozmowę

@Piotr01

zależy czy oddział czy Wawa, w Wawie może wynegocjujesz 2 tys. netto, w oddziałach może być trudno tyle na początek wynegocjować, na premię nie licz, bo progi z kosmosu i często znane dopiero w połowie roku, a rynek słaby i oferta Plastics mało konkurencyjna, powodzenia.

Ed
@Piotr01

A płace ustala szefostwo prawda? Zero socjalu , mizerne premie , nawet dla klientów nie ma długopisu ..... A materiał czasem nie przyjedzie na czas bo faktury nie uregulowane.

Zbranży

A jak wygląda sytuacja z Szefostwem, normalni ludzie ?

znawca rynku
@Zbranży

zabawne pytanie, sam sobie odpowiedz na nie skoro tak duza jest rotacja ludzi w tej firmie

olo

Czy PH dostaja jakieś benefity typu mulitsport i jakimi jeżdżą autami?Proszę o normalne odpowiedzi,dzieki,pozdrawiam

@olo

jakie kurna benefiuty chopie, wypłat to juz jest az za duzo, a auta (usunięte przez administratora) i do tego potracają co miesiąc z wypłaty na fakture za auta uzytkowane prywatnie jakos 300-400 zl,

znawca

tak, oni dają magazynierom umowy o pracę na etat czyli klasyka, ale pieniądze marne

znawca

Pomijając fakt, że co chwile odchodzą i przychodzą nowi ludzie do sprzedaży i product manadzerowie to jest ok. Jeśli chcesz ciepłą posadkę, z niską płacą bez premii, bez produktów do sprzedaży to trafiłeś idealnie. Na magazynie jest ok. Ludzie spoko.

@znawca

bardzo trafna diagnoza

Robert
@były

W 100% słuszna diagnoza widać znasz firmę od środka...

RobRob

Anonimie, są możliwości. Jak się starasz i widzą efekty pracy to możesz się i nauczyć i awansować i wyfrunąć w kosmos. Po dwóch latach udało mi się wspiąć po drabince, wysiłki są doceniane i mam zamiar jeszcze tu posiedzieć, a zasiedzony się nie czuję, pozdro z Gdyni

Sebastian /Poznań
@RobRob

Praca na magazynie ok, płace niskie za nadgodziny to możesz sobie wolne odebrać jedynie. Poza tym kontrola i oczekiwania na minimalu.

kandydat

a premie chociaż jakieś stałe są? bo może tym można nadrobić...

znawca

[usunięte przez moderatora] są bardzo oszczędni akurat w tym temacie hehe

kandydat

dzięki, jest ogłoszenie że szukają w warszawie, ale 2 tys to mało, przynajmniej 2,5 tys netto powinni dawać ,

znawca

więcej jak dwójkę netto nie ma szans dostać i to chyba tylko w dobrych oddziałach

kandydat

może ktoś napisać jakie wynagrodzenie można dostać na stanowisku specjalisty ds sprzedaży, tylko proszę napisać netto czy brutto.

Zostaw merytoryczną opinię o Plastics Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Plastics Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastics Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastics Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plastics Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Plastics Group Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plastics Group Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 460 ocen.

Plastics Group Sp. z o.o.