Opinie o Valeo w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Valeo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Skawina

Tadek

Czy nadal pracuje tam Basia? Kiedyś pracowała na piecu na APU1. Szczupła wysoka

Tech

Jeśli poprosisz o coś swojego szefa i odpowie, że sprawdzi i da ci znać za tydzień, to nie licz na jakąkolwiek odpowiedź. Szef strasznie niesłowny. Pytanie zadałem miesiąc temu. Odpowiedzi nie ma. Na koniec miesiąca będzie udawał zaskoczonego wypowiedzeniem....

Inz

Nie polecam. Oficjalnie wszystkie piatki w firmie w listopadzie postojowe platne 60%. W rzeczywistosci pewnie bedzie tak jak w poprzednich miesiacach. Biura przez 2 piatki beda sie ukrywac na home office. Lab bedzie siedzial w.robicie, ramiona beda stac, a motory nie dosc ze odpracowywac dni wolne to jeszcze kase za nadgodziny zgarniac po cichu l. Oficjalnie wielki postoj i zamknieta fabryka. Mega sciema. Zwiazek zawodowy bedzie podpisywal wszystko co dyrektor podsunie. Taki niezalezny jest. Ludzie sie zwalniaja. Sary poblokowane. Roboty w ciul. Kasa coraz gorsza. Kiedys to byla porzadna firma. Teraz jakas porazka.

fiz
@Inz

Dobrze słyszałem, że planowany jest jakiś dłuższy, miesięczny postój?

Daro
@fiz

Chyba nie na chlodnicach

No
@Inz

Widzę,ze u was to samo co na Chrzanowie,tutaj podstawa obecnie to 2910 brutto,poczytajcie sobie opinię z Chrzanowa,sądzac po ilości opinii to chyba gorsze to Valeo w Chrzanowie,ponad 3000 komentarzy.U was też rządzący po znajomosciach?

Inz
@fiz

Cicho, bo sie wyda, ze od polowy grudnia jest planowany postoj, ktory sie przeciagnie do polowy stycznia pewnie.

Zakupowiec, specjalista

Odradzam, bardzo zła organizacja pracy, niejasne procedury i zasady, śliski manager, który nic nie tłumaczy i nigdy nie wiesz, kiedy jakiś problem będzie uznany za twoją winę. Jeżeli powiesz coś nie tak lub przygotujesz coś dobrego dla innego managera, dla którego nie powinnaś, to następnego dnia możesz być, dostać tak zwaną "(usunięte przez administratora)" za nic. Część managmentu bardzo się lubi, obgadują pracowników i chyba ustalają komu przestać pomagać i zacząć dorzucać kolejne zadania, tak aby się zwolnił, to wszystko tworzy atmosferę strachu i hamuje kreatywność. Wszyscy o tym wiedzą, ale każdy siedzi cicho do momentu, kiedy znajdzie nową pracę.

MS
@Zakupowiec, specjalista

Ciekawy wpis, może trochę przesadzony, ale częściowo się zgadza. Ja pracowałem w zakupach seryjnych, w pewnym momencie wszystko się zmieniło, kiedyś za dostawy komponentów na produkcje odpowiedzialna była logistyka, a później wszystko spadło na zakupowców, natomiast w zakupach projektowych jedyne co robią to podpisanie SOCO i kwotacje (czasem) i są zadowoleni.

Zrobiłam to, co zawsze. Dałam dvpy i dostałam zatrudnienie. Jestem workiem na nasienie więc nie było problemu.

Czy daję zawsze? Zawsze

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Volvo Trucks Polska
logo firmy Key Account Manager
Skawina
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.

xyz

Na produkcji sytuacja podobna.

Roza

Część. Pracowalam jako kontroler jakości 3 lata.atmosfera w ors bardzo fajna.ludzie pomocni.tylko jedno mi się nie podoba w tej firmie wyrabianie norm .czasami nie masz czasu iść na przerwę.za każda goidzina trzeba bic normę wyronic bo jak nie to utna ci godziny.praca tymczasowa.atmosfera w firmie super.dawna kierowniczka (usunięte przez administratora).to osoba nie sympatyczna wyzywala ludzi od (usunięte przez administratora)a sama skonczyla szkole gastronomiczna.w pracy najważniejszy jest szanunek do drugiej osoby.mówimy stop (usunięte przez administratora) zastraszanie pracowników obrażanie ich to nie stosowne tym bardziej ze to kierowniczka.

Moja firma pracuje jak (usunięte przez administratora)wiec panowie !!!!

Fenks
@Piotr

Albo praca dla iznyzieroe albo roboli :)

Jadwiga

Paweł S. Na dyrektora !

Morał
@Jadwiga

Praca to praca. Jak kierownik z jakością wie co i jak….

pracuję od niedawna, ale póki co uważam że firma jest super, ludzie w większości są mega w porzadku, sympatyczni i pomocni, warunki jakie daje Valeo sa przyzwoite - dodatki jakie rzadko wystepują w większości firm. Samo to że wielu ludzi pracuje tutaj latami świadczy o tym że to firma z którą chce się współpracować. Zobaczymy jak będzie za jakis czas - ale póki co ja zdecydowanie polecam

K.k
@pracownik

Jakie dodatki? Chyba postojowe

Nowa

Chciałabym zapytac jak teraz wygląda sytuacja w valeo,czyli jaka umowa,czy podfirma i jaka,jakie zarobi,jaki system pracy i czy dużo ukrainców tam pracuje.

@Nowa

Teraz to raczej przyjęć nie ma Sytuacja jest trudna że względu na brak nowych zlecen Niestety skutki covida

K.K
@K. K

Zamówień nie ma, przestoje zakładu, ale na każdym rogu nowy telewizor wieszają. Na to wystarczyło kasy...

@K.K

Zamówień nie ma Przymusowe wolne od pracy a tiry na rozładunek i załadunek jeżdżą bez zmian..

A jak jest na tych magazynach nowych GOODMANA? atmosfera płaca??

:P
@Paweł

Myślisz że gow no wciśniesz dyrektorze ??

@:P

Dyrektor równie mail swe korw... y jak wam to nie pomoże to kierownicy pomogą bhahah deb ile :P

@Paweł

Na goodmanie atmosfera koleżeńska Nie można narzekać Pracuje od początku zaczynałam od magazynu Po pół roku trafiłam do administracji Plusy umowy: prywatna opieka medyczna multisport, dodatkowe ubezpieczenie i dopłata do wczasów

Bolo
@K. K

OKI ;) dobrze że matki strzegą tego miejsca :D przed synowymi hahahe, ciężkie lale w utrzymaniu :P

Warta
@Bolo

No co (usunięte przez administratora) chamów spotkał hahah

@Bolo

Nie bardzo rozumiem Sama doszłam gdzie jestem jako chyba jedna z nielicznych bez pleców ???? PS. Nie mam w Valeo nikogo z rodziny mamy taty siostry teściowej wujka cioci itp.

ArekMá

A męża? Męża masz?

K K
@ArekMá

ArekMa Męża też nie ????

Pablo
@K. K

A gdzie doszłaś pochwal sie ?

@Pablo

Do miejsca w którym utknęłam ????????

Operator

Chwaliliście się że technologia pozwala firmie pracować bez operatorów ? Wiec jak to jest !

Sobota

Polecam odcinek Piątek - NA ŚMIECIÓWCE U JANUSZA BIZNESU ???? na YT ;) nie trzeba wiele dodawać.

Kknx

Za miesiąc pracy na chłodnicach ( tydzień l4 płatny 80%) dostałam 2000 zł wypłaty gdzie była mowa o ponad 3000. Niestety nic z tym nie zrobię bo na umowie z ewl było 2100 (mimo zapewnień ze strony Pana z bióra, że w rzeczywistości jest inaczej niż na umowie i zarobię ponad 3000). Bardzo ładne (usunięte przez administratora):)

Casper

Kiedy wypłata

RobolPL

Francja też da podwyżkę prezesom korporacji? W tylu procentach co nasz… ??? Hahah

Czy w Valeo jest wyprawka szkolna dla dziecka pravownika

Janek

Jest i jeszcze dają 1000 zł za kazde dziecko raz na dwa tygodnie

@Janek

I gdzie trzeba podejść bo mi w biurze powiedziała że nie ma takiego czegoś

@Janek

A gdzie trzeba podejść i do kogo bo w biurze mówią że nie ma takiego czegoś

Janek
@@Pracownik

Kierownik wypłaca idź do kierownika

Dzięki

Wara

Dyrektor jest zapewne za fascynowały :) mało kasy mało jaj

jest super. pieniądze bardzo dobre na produkcji .

MagazynierS
@pracownik

Za 5 lat pracy 2900 brutto to nie jest spoko

Livio

Kiedy wypłata

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Skawina

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 49 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo