Opinie o Valeo w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Valeo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Skawina

Wirnik

Jak polecacie prace 8h ? Podobno praca 8h+godzinny do odrobienia jest bardziej emocjonalna nisz by ktoś przypuszczał :)

buc

Poznalem niedawno goscia co wspominal ze pracowal tu. Bardzo dobrze mówil o tej robocie. Zdziwiłem sie ze zmienil profesje. Nawet [pokazal mi ze moja ma chlodnice z tej fabryki w aucie. Duzo mowilismy. Mieszkamy niedaleko. Spotykamy sie czesto. Robimy super bryczki i smigamy se nimi do odciecia w nocy za zachodzie niemic co dzien. Moja ma prawie 400, jego ponad 450. Seba ma ponad 500 pod machom. Sporo tej mocy wyciaga z elektroniki. Dobry jest. Takicz nam tu potrzeba. Dziekuje.

Jak co dzień profeska :)

zmiana_pracy

Pracuję na utrzymaniu ruchu w małej firmie już 5 lat - stawka 4500 brutto. Na jaką podstawę brutto mogę liczyć w Valeo. Będzie to 6000/7000 zł brutto czy nie ma co się takich pieniędzy spodziewać? Bardzo proszę o rzetelną informację osób pracujących na tym stanowisku.

Zrobiłam to, co zawsze. Dałam dvpy i dostałam zatrudnienie. Jestem workiem na nasienie więc nie było problemu.

Czy daję zawsze? Zawsze

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Analityk / Analityczka ds. Controllingu
Skawina
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
Operator

Pracuję już 2 lata na produkcji na wycieraczkach. Chciałbym się zapytać jakie mają podstawowe wynagrodzenie brutto starsi seterzy? Z tego co się orientuje to ich dodatek starszego ustawiacza wynosi 900zł brutto.

Jakie sa zarobki w valeo na umowie valeowskiej?

3125 brutto

Marne!2 z hakiem za światek piątek i niedziela,dobre dla Ukrainy,nie polecam

Ma...

Głupoty piszesz!

@Ma...

To ile? U nas w valeo Czechowice są takie stawki ale do tego dolicz do 400 premii i ewentualne dodatki stanowiskowe. Zakładam że Chrzanów i skawina nie odbiega od tego standardu płac w końcu to jeden koncern...

Paulina
@Ma...

Cześć, czy Ty możesz się wypowiedzieć na temat zarobków na jakie można liczyć w Valeo? Widzę, że nie zgadzasz się z wcześniej podaną kwotą więc chciałabym poznać Twoje zdanie na ten temat. Daj koniecznie znać.

Ma..
@cz-dz

Zależy od podstawy i na jakim stanowisku pracujesz.Premia rzadko jest cała i nie 400 zł.Operator nowy gora 2.200-2.400 wiem ze nowi nawet tego nie dostali.Spawacz który robi trzy lata ma góra 2.500 śmiech. Żeby zarobić trzy tysiące trzeba porobić troche,niektórzy po 14 latach nawet tego nie maja.Zenada,wyzysk,nie polecam nowym pracy ze względu na szkodliwość czyli aluminium,flux itd.i marne zarobki.

@Ma..

Tylko, że ja mówię o stawkach brutto a nie netto...

Ma
@cz-dz

To dobrze ,dostaniesz 2800 brutto na dzień dobry, po odliczeniu wszystkiego może 2100-2200 na rękę,życ nie umierać.

2100 z premia 2300

@cz-dz

Gadasz głupoty ja po 14 latach pracy mam 3260 zł brutto!!!!!!!!! Kumasz to dużo???

@Ona 23

Dokładnie tak jest a premia raz, na rok ????

Ciekawy
@Ona 23

Napisz czym się zajmujesz bo to jest istotne. Jeżeli wykonujesz proste zajęcie które można nauczyć się w ciągu tygodnia to Lata pracy nie mają znaczenia. Valeo zastąpi Ciebie innym pracownikiem z Dnia na dzień I dlatego płaci tyle ile musi czyli najnižszą krajową. Tyle w temacie dziękuję.

@Ona 23

Ja mam taką stawkę tak jak i ludzie naokoło mnie, nie wiem o co dymisz, z tego co mi wiadomo niema stażowego poza jednorazowym jubileuszem ale to wiem z tego co ludzie mi mówili (czechowice). Podsumowując wychodzę około 2700 co miesiąc nie płacąc podatku dochodowego bo poniżej 26r ż i z dodatkiem stanowiskowy 150zł. Czy dużo czy mało niech każdy sobie sam odpowie.

Duch

Najlepszy zakład gdzie pracuje :) dają zarobić a złom się sypie na prawo i lewo :)

Ryś
@Duch

Zarobić nie daja nie przyznam racji,a złom to tak, już nie wiedza co z nim robić. Niech więcej komponentów chińskich sprowadzają!

@Duch

Hubcio a ustawisz ten zegarek abym wiedział w których godzinach ten złom się sypie !!!! Ciężko tak pośredniakiem z technologi to zrobić ?!!!!’

Dominik777

Witam wszystkich. Czy ktoś może opisać jak wygląda praca jako kontroler jakości ?

marian
@Dominik777

po prostu przychodzisz na stanowisko (usunięte przez administratora) trujesz operatorom i tyle za to masz hajs i sie musisz dobrze wymondrzac ty wiesz lepiej:)))0

Kamil
@marian

Dokładnie :D wiec proszę państwa słuchać tylko mistrza on doradzi aby kierownictwu się nie narażać

Jakośc

Wiedziałem że (usunięte przez administratora) tam robią ale aż tak ????

Piter

Witam. Na jakie zarobki może liczyc nowo przyjety operator? 3000?

Mat

To jakie realnie są zarobki?

Ona35
@Piter

He he dobre ja pracując tam 14 lat tyle nie biorę z setkami chyba o ile są

Macie
@Ona35

Witam. Czy firma valeo przyjmuje bezpośrednio na produkcję czy przez agencje? Jakie wynagrodzenie realnie na start?

Zadowolony
@Mat

Dwa lata temu jak się zwalniałem zarabiałem więcej niż 3tyś.

Robert
@Zadowolony

Bzdury !

Zadowolony
@Robert

Nie patrz na innych przez pryzmat swojej osoby. Jako technik zarabiałem więcej niż 3tyś. pracę miałem ciekawą za przyzwoite pieniądze ale fatalna atmosfera i brak perspektyw zmusiły mnie do zmiany pracy. Ja wiem że na produkcji zarabia się niewiele ale każdy jest kowalem swojego losu.

Daro
@Zadowolony

Znam techników i narzekaja na zarobki.Nigdzie nie ma kokosów no chyba ze siedzisz pod biurkiem,donosisz i będziesz pieskiem kierownika.Fakt ludzie są okropni,atmosfera fatalna.

Dekiel
@Daro

Wiec szmatka i jazda :)

Daro
@Dekiel

Powodzenia ,ale w jeździe dla Ciebie!????

Maro
@Dekiel

Nie cwaniakuj tak bo takich w dodatku nierobów jest dość na hali

Livi

O co chodzi na apu2 jakieś kinflikty między załogą na zm d

Eee
@Livi

Pierwsze słyszę. ZM D to najbardziej spokojna zmiana na APU2. Nie liczac Ukraińców, pijane, leniwe ćwoki nic nie potrafią i się bujają, Ukrainki za to bardzo pracowite.

Firma

Firma jak firma a co tam jest to nikt nie wiii

Janek
@Firma

Znają się na robocie co ty chcesz więcej ?

@Janek

Oczywiście ,nie bądź smieszny!tak się znają ze umów nie dostali i won!

Zastanawiałem się nad zakupem produktów Valeo, ale jeżeli firma w taki sposób traktuje pracowników to postanowiłem nie kupować tych produktów.

Alek
@Tomek

Tomaszu kupowałem wiele produktów od dilera samochodowego i nie słyszałem o nich złej opinii

@Tomek

Nie polecam,wiem bo pracuje przy nich!

@mati

Czy na apu4 jest oki?

Dowcipny
@@mati

Jest ok zwłaszcza u ryśka????

D.
@@mati

Nigdzie nie jest oki!!

Ciekawy

Mam pytanie o dział finansów i pracę w Cash Collection. Czy ktoś pracował i opisze wrażenia? Dzięki

?
@Ciekawy

Dobrze się kręci ??? :)

Jak tam współpraca między ludzka ?

Lucy

Kiedy wypłata

Bare669

To itak cud, że ta firma ma tutaj 2/5, bo z mojej perspektywy nie da się nic dobrego o niej powiedzieć, chociażbym nie wiem jak mocno próbował. Myślę, że z perspektywy pracowników fizycznych dużo złego już tu zostało powiedziane i z tym wszystkim się zgadzam. Moja opinia postaram się aby była pewnego rodzaju przestrogą dla studentów i absolwentów którzy myślą aby tam pracować. Wystrzegajcie się tej firmy!!! (usunięte przez administratora)Poszedłem tam na staż, co tu będę was czarował - żeby mieć fajny wpis w CV. Ludzie tam są pozbawieni jakichkolwiek skrupułów, wszelkie kontakty międzyludzkie są fałszywe i każdy kto jest chociażby szczebelek wyżej od ciebie będzie traktował cię jak (usunięte przez administratora). Miałem tam pracować jako stażysta w dziale projektów, a ostatecznie przez pół roku kleiłem silniki silikonem, bez jakichkolwiek przeszkoleń, wiecznie uwalony smarem(usunięte przez administratora) Na zakończenie dodam, że w obecnej chwili jestem człowiekiem spełnionym w 200% zawodowo. Pracuję jako team leader w branży IT w Szwajcarii i zarabiam 2x tyle co wszyscy ci śmieszni menagerowie z tej (usunięte przez administratora). Jednak mimo wszystko po tylu latach tak bardzo leżało mi to z tyłu głowy, że musiałem to z siebie wyrzucić. Dlatego apeluje do was młodzi studenci i absolwenci, którzy zastanawiacie się nad podjęciem tam pracy/stażu z myślą: "ok, mają beznadziejne opinie, ale to pewnie opinie od pracowników produkcji/fizycznych". Nie, tam jest beznadziejnie na każdym szczeblu i w każdym dziale. Dłuższy pobyt w tej firmie może się wam odbić na psychice. Omijajcie ją szerokim łukiem. Pozdrawiam.

Chrystian
@Bare669

Ależ się rozpisał !!! Jedno odpowiem !!! Wasze zaangażowanie to idealna odpowiedz wyszkolonych operatorów :D szkoda że z takiej łaski inzynierowie się łapią ):

BG du 59
@Bare669

Manges tes pieds człowieku. Tu connais rien et heureusement que cette boite s'est debarassée d'un clown pareil. Pozdrawiam.

Norbertt
@Bare669

Potwierdzam, w moim dziale było podobnie. Ciepłym moczem na tą firme.

Evel
@Norbertt

Bardzo ciepłym, ale ogólni fajnie się pracuje :)

On

Miła praca !!!! Jak kierownictwu odpowiada :P panowie wiec ile kg wyzlomujemy :D tylko bez przesady

Nikt

Kasia to twój projekt ?

Inzynier

Powodzenia :)

@Inzynier

Śmiechu warte wy i wasze zarobki !!!

@.

Jak was tak boli to napiszcie jak np. tutaj !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Skawina

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 49 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo