OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Kolarz

Jako kupiec masz ciagle kontakt z dostawcami i na tym sie skupia ta praca, dbasz o dostawy, kontakujesz z odpowiednimi osobami, prowadzisz pewnie jakas dokumentacje i tyle. Czyli troche dzwonienia i troche papierologii, ale do ogarniecia.

leon

dobra ludziska, co ktoś wie, albo może i przy okazji napisać na temat pracy w postaci kupca? co się dokładnie na nim robi, to coś takiego jak przedstawiciel czy co? bo czytam ta oferte i zbytnio nie czaje o co chodzi dokladnie.

zuza

ooooo ja rowniez aplikowalam na ta oferte, znaczy sie na specjaliste ds. wsparcia technicznego i w dalszym ciagu czekam na telefon. francuski znam, bo maturke z tego jezyka pisalam wiec o jezyk sie raczej nie boje, a w obiegu dokumentacji tez nie czuje sie zle. coz pozostaje mi tylko czekanie hehe

szymon

wiesz wiadomo, że lepiej się mają osoby które są po technikum no i z doświadczeniem, ale próbować możesz.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

damian

szanse to sa zawsze, ale najlepiej zrobisz jak pojdziesz zlozyc swoje cv, przy okazji sie mozesz zapytac czy masz jakies szanse.

Piotrek

Po srednim wyksztalceniu mam jakies szanse dostac sie na hale?

KRZYSIEK

Nigdy nic nie wiadomo też przecież są kobitki które pracują fizycznie i dają przy tym radę. wiadomo, że dużo zależy od tego czym się kto zajmuje, ale zgadzam się, że przy fizycznej robocie to czas znacznie szybciej leci.

edzik

w pracy siedzacej to bym zbyt dlugo nie wytrzymal, wole byc w ruchu niz ciagle siedziec bo to i czas wolniej leci, a mi sie wydaje, ze jednak na nogach to i troche ruchu sie ma, praca szybko zlatuje. siedzaca to bardziej dla kobiet niz facetow.

Bartek

A może jednak boli? Nigdy nie wiadomo co się człowiekowi może przydarzyć jak wyśle cv. Przypadki i wypadki po ludziach jednak chodzą.

czechu

coz jak nie wyslesz cv tylko sie bedziesz zastanawiac to sie raczej nie dowiesz czy dasz rade czy nie, albo do ciebie zadzwonia, albo nie. skoro mialas stycznosc z tym jezykiem to z pewnoscia jakies szanse masz, nic ci nie zaszkodzi sprobowac. przeciez wyslanie cv nie boli.

robal

wyslij i zobaczysz co dalej, byle by do przodu, a nie sie rozkminiac!

Adaś

Złóż i się przekonasz, skoro trochę francuskiego liznęłaś to ci nic nie zaszkodzi spróbować i wysłać cv. Z tego co się orientuje to na tym stanowisku głównie dużo piszesz bo masz przyjmować i tworzyć zamówienia, tworzysz oferty itd. Generalnie praca na czterech literach :)

martyna

widze, ze wisi dalej ogloszenie na specjaliste wsparcia technicznego, tylko czy moja wiedza w zakresie czterach lat nauki francuskiego w szkole sredniej starczy? dlugo kontaktu z jezykiem nie mialam wiec sie obawiam czy dam rade. slyszal cos ktos o tym stanowisku? i co sie dokladnie na nim robi?

darek

pytanka sa zwykle, czyli gdzie sie uczyles, gdzie pracowales, czym sie interesujesz. ewentualnie moga zapytac gdzie mieszkasz i jak wyglada twoj dojazd. i to chyba tyle.

Robert

Czego się można na rozmowie kwalifikacyjnej spodziewać? Zwykłe pytania, czy jakieś szczegółowe? Tak się zastanawiam jak u was wygląda rozmowa, bo papierek poszedł i czekam co dalej.

Pustelnik

Raczej w liscie motywacyjnym uwzgledniasz stanowisko na jakie aplikujesz.

jano

@mck jezeli chcesz to mozesz :D jak aplikujesz przez neta to w tytule mozesz wpisac nazwe stanowiska, a jak jedziesz osobiscie to mozesz wtedy opisac koperte. chyba, ze samo cv to wtedy na nim napisz.

jestem

Nie pier..ol Przemek. Darkan73@interia.pl ew publicznie. Ty wybierasz

mck

A pisząc cv czeba napisac na jakie stanowisko się aplikuje ?

frez
@mck

zgadzam sie sa zbedni nic nie potrafia

zbych
@mck

Sprostuj proszę że na magazynie wyrobów gotowych. Na moim magazynie materiałów jest dwuch mistrzów i ogarniają cały ten bajzel lepiej niż sam kierownik.

zenek

po co tych dwóch mistrzów (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 25 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.