OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Esiu

Czy po zwyklym licencjacie mam szanse? Skonczylem logistyke i pracowalem wczesniej na podobnym stanowisku. Na ogloszenie rowniez aplikowalem i teraz pozostaje mi tylko czekanie.

Blazej

Mistrz magazynu jest odpowiedzialny za pracownikow, czyli nadzor nad pracownikami magazynu i nadzor nad produkcja, troche jeszcze dokumentow do wypelnienia i chyba tyle w temacie.

fred
@Blazej

ciekawe co ty powiesz nie wiem po co am jestescie wogóle

Arek

A to czasem w ogloszeniu nie pisano jakies sa wymagania czy co dokladnie bedzie nalezalo do zakresu obowiazkow na tym stanowisku?

Koval

Czy ktos wie cos na temat stanowiska mistrza magazynu i zasilania produkcji? Co sie na nim robi, za co sie jest odpowiedzialnym?

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

bizon

na hale przyjecia sa dosyc czesto, przynies swoje cv i tyle.

david

zawsze mozesz isc zaniesc cv i sie spytac czy jest taka opcja, przy okazji sie dowiesz czy na hale jest jakies wieksze zapotrzebowanie, a jak nie maja to przeciez twoje cv moze sobie u nich lezec.

Hej, czy na halę są przyjęcia? Obecnie studiuje, ale się zastanawiam czy istnieje możliwość pracy na hali kilka dni w tygodniu? Czy w ogóle przyjmują studentów? I czy na halę są obecnie prowadzone jakieś przyjęcia. Pozdrawiam

grześ

albo meliskę hehehe, też działa.

Czubak

Taa każdy zawsze pisze żeby się nie stresować, a i tak człowiek się stresuje. Tak z dnia na dzień się zwyczajnie nie da wyluzować, chyba , że sobie ktoś zaimplikuje nerwosol to wtedy jakaś szansa na uspokojenie jest.

dzieciol

pytania jak pytania, glownie sie beda pytac o twoje dotychczasowe doswiadczenie zawodowe, wyksztalcenie no i ewentualnie moga sie zapytac o twoje zainteresowania. w sumie nie ma co sie martwic tylko sie wyluzowac i nie stresowac.

Kamil

A powiedzcie mi jakie pytania na rozmowie moga pasc? Bo tak sie zastanawiam na co sie psychicznie przygotowac, wiadomo stresik robi swoje, a ja nie chce wyjsc na kogosc kto jest nieogarniety.

jugo

nie musisz się martwić, że w garniaku będziesz się smażyć.

laszczak

na garniaka to nawet nie za cieplo :P

Echo

Jakaś biała koszula z krótkim rękawem, do tego krawacik i ciemne spodnie i możesz tak iść na rozmowę. Wygląd jak i pierwsze wrażenie raczej mają dosyć spore znacznie.

acik

jaaaaasne i niech jeszcze do tego weznie sobie koszyk piknikowy i powie, ze przy okazji planuje potem zrobic grilla.

olek

a tam gadasz idz sobie w krotkich gatkach, do tego jeszcze jakies okulary sloneczne i recznik kapielowy, a jak sie spytaja po co przyszedles na rozmowe mozesz powiedziec ze miales po drodze bo sie wlasnie na basen wybierales.

radzio

ubierz krtóki lub długi rękaw, krawat i długie spodnie. raczej na rozmowę kwalifikacyjną nie wypada przybyć w krótkich spodenkach,czy dresie. tak to ubrany możesz iść na plażę, ale nie kiedy idziesz porozmawiać o pracy.

madej

A ja proponuje właścicielowi żeby codziennie zapraszał na rozmowę po 5 osób z hal i wtedy dowiedziałby się co tak naprade dzieje się w jego firmie. Jakie układy rządzą jego firmą. jak tworzone są psełdo stanowiska dla rodziny, znajomków. Tylko osobiście a nie przez psełdo menagerów. Ale kto się tym przejmuje cyfra się liczy.

MARCIN

Nie zaszkodzisz sobie jak wezniesz ze soba cv.

pawel

zadzwonili, ide na rozmowe. kurde zabrac ze soba papier czy nie? jak sie ubrac?

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 25 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.