OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Timon

Praca na produkcji nie jest ciężka, ale swoje zrobić trzeba. Zdecydowanie nie polecam nierobą. Sam jestem zadowolony, zarabiam więcej niż w poprzedniej firmie, a praca jest lżejsza niż tam.

Zdzich
@Timon

Zgadzam się, praca wymagająca ale warunki ok!

@Timon

W zeszłym tygodniu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. planowania produkcji. Rozmowa mega profesionalna i konkretna. Chcą poznać człowieka i chętnie odpowiadają na pytania.

praca na produkcji
@Timon

+warunki zatrudnienia są jasne, +dobre wynagrodzenie +wypłata zawsze na czas +wsparcie menażerów. -praca czasem daje w kość, chociaż zazwyczaj jest lekka.

Jej były

Pracowałem na stanowiska mechanika ds utrzymania ruchu. Odszedłem ze względu na otrzymanie lepszej oferty. Pracę oceniam na 5/6, jedynym minusem był fakt że praca była momentami mega wymagająca. Plusy? dużo tego, zarobki zdecydowanie ok, stabilność pracy(przepracowałem tam grubo ponad 2 lata), atmosfera pracy naprawdę ok, oparta na zasadzie współpracy a nie na zasadzie "zrób to i to", nastawienie współpracowników również ok.

Podoba mi się to że nowi pracownicy mogą liczy na wsparcie u przełożonych. Tak powinno być w każdej firmie, a z doświadczenia wiem że nie zawsze przełożony ma pojęcie o Pracy.

Griz

Pracowałem wczesniej jako magazynier w innej firmie. Odszedlem ze wzgledu na przekraczane tam normy. Z pracy tutaj jestem zadowolony, normy sa zachowane, zarobki lepsze niz we wczesniejszej firmie. Zmiana eyszla mi na dobre.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Lusia

Pracę jako specialista do spraw marketingu z jezykiem niemieckim serdecznie polecam. Specialistow w tej firmie traktuje sie z ogromnym szacunkiem, praca jest przyjemna a zarobki naprawde dobre. Jedyny minus to fakt ze momentami praca jest bardzo wymagajaca ale po za tym szczerze polecam.

Mati

Moim zdaniem jest ok, na prace w firmie się nie skarżę

remi
@Mati

Praca może i ciężka ale da się zarobić, a zatrudnienie jest stabilne. Uczciwa oferta

Prawy

Praca na produkcji ok, po tym co wyczytalem na tym forum balem sie ze bedzie tragedia... Pracuje tu od grudnia i jest ok.

Koli

Odpisz

Władek

Jeśli chodzi o podejście do klienta to zachowują się naprawdę profesjonalnie.

Kaszel

Odszedlem.Jestem wolny i szczesliwy.Kazdy wybiera swoja droge.To nie jest dla racjonalnych ludzi.

Pozdrawiam

Powodzenia!

stifi

Odpiszę Ci później,

kula

Dobrzze gadasz... powiem Ci że to wszystko od osoby zależy... jeden będzie siedział i płakał... inny odejdzie z firmy a jeszcze inny będzie się wywiązywał ze swojej roboty i bedzie zadowolony...

dociekliwy
@stifi

Co pan na to panie "stifi?"

gość

dzięki za dodatkową robote...

zenek

szczera prawda

zadowolony

Robicie naprawdę super okna! mam porównanie z oknami waszej konkurencji i serio miażdżycie na rynku ! Dzięki !

toluś

Ja się jaram na każdy dzień spędzony w pracy:D nie no żartuje :P ale praca generalnie ok:p nie wiem skąd tyle negatywnych opinii...

kruczysko

Czytając kilka poprzednich wpisów stwierdzam... że chyba są dwa Oknoplasty :D jeden gdzie nikt nic nie wie,(usunięte przez administratora) I drugi gdzie wypłata jest na czas, ludzie pracują na stałe, i ogólnie są zadowoleni... Ja pracuję w tym drugim i polecam. (tylko radzę sprawdzić czy do dobrego Oknoplastu aplikujesz ;) )

kula
@kruczysko

Ale coś w tym jest... opinie są bardzo rozbieżne... wcześniej ktoś tu pisał o czarnym PR.. ale sam nie wierze w takie herezje... no ale rozbierzność się skądś bierze....

Xyz
@kruczysko

Nie dwa Oknoplasty....tylko tak zwani umysłowo i fizyczni..

pozytywny hejt

...a z trzech gwiazdek, które były miesiącami w przeciągu paru dni zrobiły się 4 :)

pozytywny

Ja już nie pracuje w Oknoplascie były kolego i uwierz mi na słowo, przełożony był bardzo niezadowolony że odchodzę. Właśnie w tym problem ze dobrzy ludzie odchodzą, nieskromnie mówiąc.

piotr

na czas placa, tylko nigdy nie wiadomo ile zarobisz? Ludzie po 15 latach pracy sie zwalniaja, bo mowia, ze to juz nie to samo, a zyc trzeba.

Iga
@piotr

Nie wiesz ile zarobisz? a czytać to ty umiesz ? może bys tak umowę przeczytał? Tak cieszy nas to (a przynajmniej mnie) bo życie już dało mi wcześniej w kość. Pracowałam w rożnych miejscach, a jak Ciebie mamusia w wieku 35 lat od mleka odstawiła to teraz prawdziwe życie Cie dopadło... a bez czytania to lekko Ci nie będzie.

piatka

dobre..hehe

Iga

Jestem zadowolona z pracy, tak jak przedmówcy pisali wypłata jest na czas. Pracuję tu ponad rok więc na stabilność zatrudnienia również nie narzekam.

Gitara!

-praca nudna -praca mozolna +praca stabilna +atmosfera ok +wypłata na czas +wypłata większa niż w poprzedniej mojej firmie

kolarz
@Gitara!

Zgadzam się, praca stabilna, wyłata na czas, ale z atmosferą różnie bywa.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 25 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.