Opinie o HR Consulting w Poznań

Jesteśmy firmą Doradztwa Personalnego i Agencją Pracy Tymczasowej z centralą w Poznaniu. Działa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Consulting w Poznań

Lidia

@Kasia, może ta sytuacja wynikała po prostu z jakiegoś zamieszania i "niedogadania" się. Możesz opisać, jak wygląda współpraca z HR Consulting krok po kroku od momentu zgłoszenia się do firmy? To będą na pewno ciekawe informacje dla osób zastanawiających się nad podjęciem współpracy.

Lidia

@Tymek, rozumiem, że podjąłeś pracę za pośrednictwem HR Consulting. Czy możesz opisać w kilku słowach, jak organizacyjnie wygląda współpraca z tą firmą? @Sylwia, dobrze, że wszystkie te istotne informacje podawane są od razu na spotkaniu rekrutacyjnym. Ty również dostałaś pracę poprzez HR Consulting?

Kotuleqqq

Chciałem się dodzwonić i dopytać o ofertę pracy w hr... Nikt nie odbiera, zero kontaktu! Nawet sms nikt nie napisze. Dzwonię już od kilku dni i cisza. Rozumiem,że są ważniejsze sprawy,że nie zawsze da się odebrać, ale od kilku dni nikt nie odbiera co świadczy o małym profesjonalizmie. Agencja może jest i warta polecenia, lecz ja nie mogę jej sprawdzić bo nie dają mi możliwości pracy. Jeżeli tak samo podchodzą do pracownika jak do kandydata to ja chyba podziękuje. Jest wiele innych fajnych Agencji pracy, można skorzystać i pracować przez inną.

Tymek
@Kotuleqqq

dziwne bo ja dodzwoniłem się bez problemu. Faktycznie może panie są czasem zajęte, ale trochę cierpliwości...:) Pozdrawiam hr i moją czekoladkową ekipę :)

Lidia

@IzKA, taka już jest domena Internetu i internatów, którzy chętniej napiszą coś złego, negatywnego o danej rzeczy/usłudzie/firmie niż coś dobrego, pozytywnego. Do każdej wypowiedzi należy więc podchodzić z należytym dystansem. Wracając do tematu - fajnie, że jesteś zadowolona ze współpracy z HR Consulting! Możesz napisać, jak wyglądają kwestie organizacyjne, jak przebiega rekrutacja? To dość istotne sprawy dla zainteresowanych pracą.

Pracownik Produkcji

Żart

Żadnych prawie

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
IzKA

Zanim zaczęłam prace w hr Consulting przeczytałam prawie wszystkie opinie na go work i innych stronach, bardzo dużo komentarzy tych pozytywnych i negatywnych , mimo wszystko zdecydowałam się na podjecie pracy. śmiało mogę powiedzieć , że te negatywne opinie w 99% sa zmyślone . Agencja zatrudnia pracowników na umowę o prace i umowę zlecenie. Bardzo dużo ofert pracy dopasowanych do twoich możliwości.Nikt niczego nie narzuca. Opieka konsultanta ( grafiki, urlopy, itd) bez problemu! Praca, na która się zdecydowała tez ok :) To już mój drugi rok w hr consulting , polecam.

Lidia

@pracownik, a długo współpracowałeś z HR Consulting? Rozumiem, że rola agencji kończy się w momencie przejęcia "pracownika" przez firmę, tak? Jak do tego czasu wygląda współpraca z HR Consulting pod względem formalnym? Jestem ciekawa, jak to wygląda w praktyce.

Współpraca z tą agencją nie jest godna polecenia. Kontakt z paniami jest ograniczony do minimum. Nikt nie odbiera telefonów, długi czas odpowiedzi na SMS, (próby dodzwonienia się w ich godzinach pracy ani razu się nie udały). Żadnych informacji na temat pierwszego dnia pracy, (szedłem na żywioł nie wiedząc nawet czy na pewno jestem wpisany w grafik, bo podając dyspozycyjność pani odpisała wyczerpującą wiadomość "ok".) Dodatkowo niezgodne informacje panują w agencji: Na spotkaniu rekrutacyjnym mówiono, że wypowiedzenie umowy można złożyć telefonicznie, natomiast jak się okazuje trzeba przyjechać osobiście z dokumentem.

Lidia

@Adam s, a możesz napisać nieco dokładniej, jak wygląda współpraca z tą firmą pod względem formalnym? Jestem ciekawa, na podstawie jakiej umowy współpracuje się z HR Consulting. @Asia, to prawda. To, że firma ma wiele ofert to przecież duża zaleta! Rozumiem, że współpracowałaś z HR Consulting i byłaś zadowolona z tej współpracy?

Asia

to , że proponują dużo ofert to akurat bardzo duży plus dla firmy. Możesz wybrać coś co pasuje ci pod względem dojazdu do pracy, stawki, elastyczności godzin czy rodzaju umowy. Hr to duża agencja i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Inne agencje mają 1 czy 2 oferty z marna stawką...

_

Po 15 minutach czekania aż ktoś się tobą zaproszono mnie do biura.Nie wiem co za ludzie tam pracują ale w kilku agencjach pracy byłem i takiego nieprofesjonalizmu jeszcze nie spotkałem.Pani na dzień dobry zaczyna zasypywać mnie ofertami pracy ZANIM wogóle zobaczyła moje c.v o które się nawet nie upomniała.Gdy dowiedziała się że jestem osobą nie uczącą się zaproponowała mi tylko TRZY oferty pracy(czułem sie prawie jak w urzędzie pracy) z czego większość cieszy się niestety złą renomą. Być może dla studenci coś mogą tam ugrać ale osobom nie uczącym się radzę omijać to miejsce - stracicie tylko wasz cenny czas.

Adam s
@_

rozumiem , że chodzisz po innych agencjach i jeśli znasz te oferty pracy to już tam pracowałeś , czyli często zmieniasz zatrudnienie....? Ja współpracuje z ta agencja już od dawna i nigdy nie miałem podobnych problemów.;)

Filip

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Tonik

Jaka umowę dostają nowi?

Witek

Słyszałem, że to bardzo dobra firma i na forum również dobrze piszecie. Potrzebują ludzi?

zuzia
@Witek

w hr zawsze jest praca także śmiało możesz do nich jechać i zapytać albo dzwonić przez telefon panie również opowiadają o ofertach pracy.

mogę tylko potwierdzić poniższe opinie, firma zapewnia stała pracę ( to ty wybierasz czy cały etat czy pół) , wynagrodzenie odpowiednie do wykonywanej pracy, zapewniają również dojazd dla pracowników! jasne warunki współpracy, miła atmosfera. Chyba niczego więcej nie trzeba :) Pozdrawiam, Katarzyna

Lidia

@ania, a jakie warunki zatrudnienia otrzymałaś? Jak oceniasz pośrednictwo firmy HR Consulting w poszukiwaniu pracy? Zachęcam również innych obecnych na forum do podzielenia się swoim doświadczeniem związanym ze współpracą z nią.

ania

Też pracuję przy roletach ! Bardzo fajna praca! Wiem ,że mają jeszcze dużo innych ofert pracy szczególnie teraz w sezonie wakacyjnym. Wszystkie dostępne oferty przedstawione są na facebooku jeśli ktoś nie wiem gdzie szukać.

Czy firma ma jakieś potrzeby pracownicze?

dawid

Ja bardzo chętnie sie podzielę opinią. Obecnie pracuję przy pakowani rolet, jestem zatrudniony przez hr cosulting- bardzo dobre warunki pracy, pozytywnie nastawieni ludzi, zawsze mila atmosfera. Agencja natomiast oferuje wysoką stawkę. Wcześniej pracowałem przy waflach, również polecam. Wynagrodzenie zawsze na czas. Duży wypór ofert pracy dla każdego. Agencja znajduje się w centrum wiec łatwo i szybko można trafić.Oferują pracę nawet od zaraz jeśli takiej poszukujesz. Pozdrawiam

Lidia

Na ten moment HR Consulting prowadzi kilka rekrutacji. Myślę, że poszukujących pracy powinno to zainteresować: http://hrconsulting.com.pl/dla-pracownikow/ogloszenia-o-prace/. Czy ktoś zamierza aplikować? A może jest na forum obecny ktoś kto posiada doświadczenie na podobnych stanowiskach?

Robert

a ja właśnie kończę prace w tej agencji ponieważ wyjeżdżam z Poznania. Bardzo miło było współpracować z paniami z biura.:) Polecam zainteresowanym

Zostaw merytoryczną opinię o HR Consulting - Poznań

• Jak się pracuje w HR Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy HR Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 37 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Consulting?

Kandydaci do pracy w HR Consulting napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Consulting