Opinie o HR Consulting w Poznań

Jesteśmy firmą Doradztwa Personalnego i Agencją Pracy Tymczasowej z centralą w Poznaniu. Działa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Consulting w Poznań

NIE.POLECAM

ODRADZAM wspolpracy z ta agencja, totalna masakra,zgadzam sie z kazdym negatywnym komentarzem. Niby kary za nieodbieranie polaczen a sami Cie olewaja - nie odpowiedza na sms czy nie odbieraja telefonow. Na rozmowie pieknie chwala firme w ktorej masz pracowac, a w rzeczywistosci co? Trafiasz na najgorsze maszyny do najgorszych brygadzistow, mowisz, ze jestes nowy i nie znasz sie na wszystkim, chcialbys o szybkie i krotkie wyjasnienie stanowiska a odpowiedz jaka otrzymujesz to ''radz sobie sam'' , ''co mnie to obchodzi''. Nie chcesz problemow czy stresow? Tomijaj szerokim lukiem ta agencje.

Fin
@NIE.POLECAM

Z wpisu wynika, ze to nie wina anecji, tylko brygadzistow u Klienta. Zglaszales ten problem w agencji? Oni zawsze reaguja w takich sytuacjach. I sytuacja sie poprawia. Moze nie na zawsze, ale potem znowu interweniuja.

kate
@NIE.POLECAM

zgadzam się z Fin. To raczej nie problem z agencja a z brygadzista, do którego trafiles. ja pracuje od kilku tygodni. na poczatku nie bylo latwo (jak wszędzie) ale moglem liczyć przede wszystkim na pomoc innych pracowników. wszystko zależy od Twojego podejścia i nastawienia. Ja polecam

Doris
@Fin

Podpisuję się pod ta opinią!!!Masakra,okłamują przyszłych pracowników ,jaką pracę będą wykonywać,byle podpisać umowę!w umowie nic nie ma,potem okazuje się,że jest to jakiś chemiczny syf ,rezygnujesz z pracy a oni zarabiają 200 zł.na naiwniakach oczywiście i biednych ludziach ,skanda,w umowie na 3 albo 4 strony A4 ,wypisane różnego rodzaju kary ,ogólnie może się okazać,że będzie trzeba do interesu dopłacić heh.Za spóźnienie 50 zł,1000 jak się narozrabia ,ale nie wiadomo jak,zerwanie umowy 200,nie przyjście do pracy też jakaś kwota nie pamiętam.Omijacie ta agencje bo będziecie mieli kłopoty.

Issssa
@Doris

ja się nie zgadzam, na spotkaniu powiedzieli mi o wszystkim, nawet ostrzegali, że jeśli mam alergie to lepiej żebym podjęła inną pracę i zaproponowali inną ofertę, pracuję już od początku roku i mam jak najbardziej pozytywną opinię jeśli chodzi o HR.

LL
@Doris

Racja! Podpisalem umowe,od "nowego" tygodnia mialem zaczac prace. Na miejscu rzekomy prezes firmy wyjechal z tekstem ze nic mu o tym niewiadomo. Probowalem skontaktowac sie z tym calym smiesznym biurem WYG HR, minal miesiac i nadal bezskutecznie. KRĘTACZE! SYF I MOGIŁA !

olek
@LL

chyba się pomyliłeś bo WYG HR to nie to samo co HR Consulting. Dwie różne firmy. Ja na HRC nie narzekam, jestem zadowolony i mogę polecić każdemu

?????

Mam pytanie. Kto jej odpowiedzialny za przedłuzenie umów? Te babeczki z HR? jezeli wygasa umowa są zobowiązane zadzwonic i ja przelduzyc? co jezeli tego nie zrobily a pracownik dalej pracował a one nie chca zaplacic?

edek
@?????

teoretycznie to one powinny zadzwonić, ale to chyba też jest w Twoim interesie żeby umowę przedłużyć..

eryk

praca w hr jest ok, oczywiście są plusy i minusy, ale ja jestem zadowolony, kasę mam zawsze na czas i kasa nie jest mała.

zzz

no cóż - co do wymagań to naprawdę trudno powiedzieć - publikują ogłoszenie na stanowisko określone jako poziom kierownika ds. rekrutacji i zarządzania, wymagania wykształcenie wyższe, doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami. Niestety - rozmowa wysoce nieprofesjonalna : zanim zdążysz dokończyć myśl - przerywają i wysnuwają wnioski na podstawie połowy wypowiedzi, mam wrażenie, że jedyne co ich interesuje to to, ile chcesz zarabiać (oczywiście za dużo..), a nie to co możesz dać w zamian, panie rekruterki ubrane jak na produkcję (wymięte bluzki i jeansy, włosy w nieładzie itd.), nie ma możliwości zadania jakiegokolwiek pytania, chyba , że tak jak te panie człowiek im przerwie w agresywny sposób. Rozmowa w raczej nieprzyjaznym tonie. Moim zdaniem bardzo widać, że ta agencja nie miała chyba jak do tej pory styczności z osobami o nieco wyższych wymaganiach, a wystarczy przeanalizować treść ogłoszenia i cv kandydatów, którzy na nie odpowiedzieli i nie dzwonić do osób, których doświadczenie przewyższa oczekiwania pracodawcy. Byłoby to dużo lepsze wyjście, niż komentowanie, że oczekiwane zarobki są oderwane od rzeczywistości (a nie są, wystarczy POCZYTAĆ RAPORTY PŁACOWE dla danego województwa na podobnym stanowisku lub płace u konkurencji..). Naprawdę, nawet jeśli kandydat nie odpowiada pracodawcy - można rozmowę przeprowadzić w dużo bardziej profesjonalny sposób, niekoniecznie pokazując, że w tej kwestii to słoma z butów wyłazi..

Pracownik Produkcji

Żart

Żadnych prawie

xmen

czy jeśli podpisałem umowe ale nie przeszedłem jeszcze kursu bhp ani nie podjalem pracy - moge zrezygnowac z pracy ?

dom
@xmen

raczej możesz ale ni tak powinno się podchodzić do pracy. zastanów się zanim cos podpiszesz, bo później możesz mieć problemy

Qard

Najgorsza firma w Poznaniu!! odradzam zawierania z nimi współpracy i radze omijać ich szerokim łukiem!! :)

hmm..
@Qard

ja mam odmienne zdanie. Pracuje z nimi od kilku sezonów i jestem bardzo zadowolona. Wiesz jak to jest - jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Jak jesteś w porządku to oni też są w porządku. I jak ktoś chce pracować to polecam.

frodo
@hmm..

dokładnie. jak się chce pracować, a nie dostawać kasę za siedzenie na dupie albo sciemnianie to firma godna polecenia.

anika

Konsultantki są fajne ale jak je wkurzysz to... nie no tak serio to jest spoko, kasa na czas, z grafikami mozna sie dogadac

Rozczarowana

Ja niestety ale nie wypowiem sie najlepiej odnosnie tej firmy. Po podpisaniu umowy, praca rzecz jasna miala byc od zaraz, przeciagalo sie to w nieskonczonosc, z dnia na dzien, z tygodnia na tydzien az w koncu Pani nie potrafila mi odpowiedziec na proste pytanie "kiedy zacznie sie praca". Stracilam koszta dojazdu (niby nie duzo bo 30zl), czas, w tym czasie kiedy czekalam za praca az w koncu sie rozpocznie nie otrzymywalam z PUP kuroniowki (a nalezala mi sie, lecz teoretycznie pracowalam ale nie otrzymywalam ztego tytulu wynagrodzenia), odmawialam innym firmom ktore do mnie dzwonily odnosnie pracy, uwazalam ze skoro mam umowe zlecenie na pol roku w reku to znak ze lada moment zacznie sie praca. Tak jednak nie bylo. Pomijam fakt nie odbierania telefonow. Pani mowily o wysylaniu emaili tudzien smsow - tu rowniez kontakt zerowy, dopiero po ktoryms emailu i smsie z kolei udalo mi sie uzyskac odpowiedz. Pozostaly mi tylko problemy, gdyz nikt nie rozumie w MOPSIE i PUP jak moglam miec umowe, nie pracowac i nie miec odprowadzanych skladek w tym czasie. Nie wspomne o tym, iz o zaswiadczenia ktore byly mi niezbedne w celu przedlozenia w ww instytucjach musialam sie prosic pare razy, w ostatecznosci po uplywie tygodnia udalo sie Pani przeslac potrzebne mi zasw droga emailowa a po uplywie kolejnych 3tyg dostaalm oryginal do domu - upominajac sie oczywiscie ok 2 razy w tyg. szczerze odradzam wspolprace z ww firma.

HR Consulting
@Rozczarowana

Przepraszamy najmocniej za zaistniałą sytuację. Niestety zdarza się, że klient z dnia na dzień zmienia plany produkcyjne i zapotrzebowanie na pracowników się zmniejsza lub zwiększa. W taki sytuacjach oferujemy alternatywną ofertę pracy na czas przestoju w firmie. Prosimy o kontakt z konsultantem w tej sprawie. Będziemy mogli zaoferować pracę w fabryce czekoladek. Pozdrawiamy Zespół HRC

eliza

hej hej ludziska... mam pytanie. jak wygląda praca w komornikach? dostałam telefon i zastanawiam się. Ale przez telefon za dużo szczegółów nie podali...:/ Pracuje tam ktoś? będę wdzięczna za kilka słów na temat pracy, wynagrodzenia i grafiku.

weteran
@eliza

sama praca jest w porzadku, wiadomo - zdarzają się gorsze dni jak wszędzie, wynagrodzenie róznie, zalezy ile pracujesz, w ostatnim miesiącu miałem niecałe 1700, a co do grafiku mozna się dogadać, polecam

micki

Mam pytanie odnosnie powrotu z Robakowa po 22?o której jedzie autobus,jaki i gdzie jest przystanek?:-) dziękuję z góry za odpowiedź bo kompletnie nie orientuję się w tamtych okolicach :-)

micki

cześć. mam pytanie odnośnie pracy w Good Food - jak warunki,atmosfera? mam do wybory między Good Fodd, Millano a Gądkami? dzięki z góry za odpowiedź;)

kacper
@micki

ja pracuję w Robakowie i szczerze mówiąc jest ok, dojazd spoko, wynagrodzenie na czas ale firma ma wahania produkcji i czasami odwołują, ale ogólnie na plus

kermit

przyznam, że broniłem się przed pracą przez agencje pośredniczące, ale w końcu nie miałem wyboru i nie żałuję. praca jest, kasa jest

jacek

bylem dzisiaj na spotkaniu i od poniedzialku zaczynam, trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok

kapusta

osobiscie polecam, roznie rzeczy o nich mowia ale ja nie mialem nigdy zadnych problemow, czasami odwoluja zmiane, czasami z godziny na godzine zmieniaja grafik jeszcze na ten sam dzien ale takie uroki pracy na produkcji, sam pracuje w AK i nie jest zle, i konsultantka bardzo w porzadku

remik

ja pracuje od kilku sezonów i nigdy nie mialem wiekszych problemow z dogadaniem, jak p. Lucyna dzwoni i prosi zebym poszedl do pracy z dnia na dzien to ide, bo wiem ze jak bede potzrebowal wolne z dnia na dzien to inaczej na mnie spojrzy :)

ola

jest ok, mozna się dogadac co do wielu rzeczy, pod warunkiem ze Ty tez jestes w porzadku

Kall09

Witam, mam pytanie, podpisałam umowę zlecenie dnia 29.09 ale muszę dostarczyć książeczkę sanepidu i przejść BHP. Czy te 10 dni od podpisania umowy robią jakąś różnice? i czy pracuje ktoś w Milano w Przeźmierowie? jak to wygląda z grafikiem dla osób które chcą pracować tylko w weekedny? Pozdrawiam!

kisiel
@Kall09

ja pracuje tylko w weekendy i czasami jakies jeden dzien w tygodniu, co do tych 10 dni to musisz do nich zadzwonic i dopytac

oscar

dużo można o nich mówić ale raczej jest ok, wypłata dobra i przeważnie na czas, czasami nawet wcześniej, pracowałem w kilku firmach i jest różnie ale to już zależy od danej firmy i zmiany.

goofy

ogólnie na plus, praca spoko, kasa dobra, z dojazdem nie ma problemów, więc polecam

kaja

"Oczywistym jest, że firmy kończą sezon, zmniejszają zamówienia, wtedy nie zostawiamy swoich pracowników, proponujemy im inne prace, inne firmy." - pracuje przez HR od stycznia i ani razu nie zaproponowano mi pracy w innej firmie mimo, że w zakładzie, którym pracuje były przestoje. Teraz też siedze w domu jak wszyscy z hr bo nie ma pracy właśnie dlatego, że idzie zima i sezon się kończy, a wchodzę na stronę z ogłoszeniami o pracę i co widzę? kolejny nabór pracowników do pracy.

chapaczka
@kaja

uhmmm... jak chciałaś pracować to sama mogłaś wyjśc z inicjatywą. miałam podobną sytuację, skończył się sezon i nie było pracy, to sama zadzwoniłam i powiedziałam, że chce isc do innej firmy. kilka dni temu dostalam informacje ze sezon znowu rusza i ze moge wrocic. a jak sa takie dzidy jak Ty które tylko narzekają, że pracy nie ma a jak dzwonia to nie chca isc do pracy to muszą robić dodatkową rekrutacje

Zostaw merytoryczną opinię o HR Consulting - Poznań

• Jak się pracuje w HR Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy HR Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 38 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Consulting?

Kandydaci do pracy w HR Consulting napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Consulting