Opinie o HR Consulting w Poznań

Jesteśmy firmą Doradztwa Personalnego i Agencją Pracy Tymczasowej z centralą w Poznaniu. Działa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Consulting w Poznań

la la la

Nie polecam tej firmy. Szczególnie jeśli ktoś rekrutuje na stanowisko biurowe i chce pracować w tej firmie. Już sam wygląd biura daje nam do zrozumienia, że nie mamy do czynienia z profesjonalną firmą. Stary dom,gdzie w jednym małym pokoiku siedzą wszyscy pracownicy. Natomiast sama Pani prezes w małej kanciapie na poddaszu. Sposób traktowania owej Pani potencjalnych pracowników również pozostawia wiele do życzenia... absolutnie nie polecam! Dodam,że chodzi o siedzibę w Poznaniu

student

Zdecydowanie odradzam wszystkim zainteresowanym współpracę z Tą agencją. W szczególności jeżeli chodzi o pracę na akord. Na rozmowie wszystko jest pięknie. Gorzej to wygląda w praktyce. Możecie otrzymać kary finansowe za wyrażenie swojej opinii, a nie jak to było w umowie za niezgodności w zamówieniu. Za miesiąc sumiennej pracy dostałem 1200 zł. Nie jestem z Poznania, ale studiuję tutaj zaocznie i chciałem uczciwie zarobić na swoje utrzymanie. Niestety w tej agencji, to niemożliwe. Możecie pisać, że nie znam ciężkiej pacy, ale nie jestem z miasta, tylko ze wsi i zdarzało mi się wykonywać dużo cięższą pracę. Nie marnujcie czasu na pracę przez HR Consulting...

Paul
@student

Nie zgadzam się z Tobą. Pracowałem na akord przez HR i były miesiące gdzie miałem wypłate powyżej 3 tysięcy. więc wszystko zależy od tego jak pracujesz...

talunia

Wszystko ok, pracuję od kilku miseiecy, polecilam tez znajomym, nie narzekamy :D

pola

Polecam, praca nie jest ciężka, dobre stawki, można niezle zarobić

Pracownik Produkcji

Żart

Żadnych prawie

Oleńka

Pewnie, że każdy chciałby pieniądze jak najwcześniej ale cudów nie ma. 10-go masz wypłatę pracując na umowę o pracę. Pracowałam w 3 agencjach, wierzcie mi, to przelew jest najwcześniej. Tak trzymać!

bks

hahahaaha najszybciej z wielu agencji i najlepiej no to chyba kolego nie wiesz jak jest w innych w Hr consulting płacą bardzo późno w porównaniu do standardu innych agencji jakim jest 10dzień miesiąca. Pracowałem przez hrc i w porównaniu z obecną to niebo a ziemia Przykład; podaje dyspozycje na dany tydzien, to jak maja zapotrzebowanie to zaakceptuja te dni jakie chce, bez wpychania na siłę jak to robiła pani Dorotka, żadnych górek czy innych udziwnień typu idziesz do pracy i nie wiesz na jakim dziale bedziesz pracował bo cały czas rotowanie. Jeżdżenie z kartami pracy hehehe i wypełnianie tych małych karteczek na miejscu śmiechu warte. Jeszcze te kobiety, które skończyły zawodówe i rządzą ci na dziale i mówią co masz robić haha.

kcs
@bks

a które agencje płacą 10? bo ja pracowałam w takiej, która za maj płaciła w lipcu...:/ w porównaniu z tym hrc to marzenie

nicky

Hr daje wypłaty dopiero 17 bo od 10, kiedy dostają nasze wypłaty od pracodawców, mogą sobie tymi pieniędzmi dowolnie obracać. Jest to nieuczciwe.

logiczny
@nicky

a skąd mądralo wiesz, że dostają kasę 10??? Masz dowody? studiuje ekonomie i wiem że terminy płatności już we wszystkich branżach zaczynają się od 30 do 120 dni. A poza tym to niby w te 7 dni pomiędzy 10 a 17 gdzie mieliby obracać? Nie znam takich giełd ani funduszy, no chyba, że grają w kasynie:) Coś mi się wydaje kolego ze nie wiesz o czym mówisz. Z tego co wiem, to płaca najlepiej i najszybciej z wielu agencji, które znam

Ewelina
@logiczny

wg prawa w naszym pięknym kraju "kolego" pensja MUSI być wypłacona najpóźniej do 10tego każdego miesiąca... także za każde opóźnienie należą się ustawowe oodsetki ;]

@Ewelina

wg prawa w naszym pięknym kraju "koleżanko" do pensja MUSI być wypłacona do 10tego każdego miesiąca w przypadku umowy o pracę, inaczej to wygląda na umowie zlecenie a tym bardziej na umowie zlecenie agencyjnej

polecam agencję, jedna z nielicznych w Poznaniu gdzie dobrze płacą

b
@Tomek

zgadzam się w 100%, polecam bardzo wszystkim, którzy chcą dobrze zarobić

30 zł mi zostało...

Jak myślicie wypłaty będą jutro czy w poniedziałek?

a mi 17...
@30 zł mi zostało...

hahaha... marzyciel :D oczywiście, że w poniedziałek

łuhuuu...
@a mi 17...

mam :D uwielbiam ten dzień ;)

edi

bardzo na plus, polecam

gniezno

Hej mam pytanie dostałam pita za 2014 rok. Księgowa właśnie mi go rozliczyla i wyszło na to ze musze oddać do urzędu jeszcze 123zl. Pracowałam tylko miesiąc czy takie coś jest możliwe?

wojtas
@gniezno

w tym kraju wszystko jest możliwe..

poznan

Nie dostałem wypłaty na termin to jakaś porażka i jeszcze mi ta śmieszna Renata karę ze musze im zapłacić masakra

Zaczyna mnie to wkur....

No co jak co, termin mi nie pasuje i mnie irytuje, ale wypłata jednak godna! Od razu humor lepszy :)

klops
@Zaczyna mnie to wkur....

zgadzam się. termin wypłat to jakaś porażka ale na samo wynagrodzenie nie można narzekać :D

elena

zakończcie już tą dyskusję i cieszcie się, że w ogóle płacą. pracowałam w niejednej agencji, w której był problem z wypłacaniem wynagrodzeń a tutaj takiego problemu nie ma, na szczęście :)

Zaczyna mnie to wkur....

Z góry przepraszam za mocne słowa, ale mam tego wszystkiego dość. Kto w tych wszystkich agencjach, wymyśla te śmieszne terminy wypłat?! Jest 10-ty, wszyscy już mają pieniądze za poprzedni miesiąc, ale z HR to niemożliwe! Czy może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego tak jest? No sorry, ale cała ewidencja czasu pracy jest na bieżąco aktualizowana, więc w czym problem, żeby z początkiem każdego kolejnego miesiąca wyliczyć należne za ten okres wynagrodzenie i od razu robić przelew pracownikowi? No w czym (usunięte przez administratora) taki wielki problem? Niech mi to ktoś logicznie wytłumaczy. I znowu, kolejny miesiąc z rzędu, będą mnie ścigać, za opłaty za mieszkanie, za internet, za inne zobowiązania itp. itd, bo wszystko ma terminy do 10-tego każdego miesiąca... a innych nie obchodzi, że mam wypłatę w takim idiotycznym terminie... Zróbcie normalny termin wypłaty, bo to już się staje niesamowicie uciążliwe! Nie dość, że ludzie ciężko pracują, to jeszcze muszą czekać ponad pół miesiąca na swoje pieniądze. Ciekawe jak Wy wszyscy byście się czuli, gdyby Wam przyszło tyle czasu czekać na kasę.. Przemyślcie to i zróbcie coś z tym...

ka
@Zaczyna mnie to wkur....

no ale w czym problem, dostajesz kasę i chyba umiesz sobie wyliczyć ile musi Ci zostać żeby zapłacić wszystkie zobowiązania?

@ka

A Ty chyba sobie mieszkasz z rodzicami, więc pewnych rzeczy nie zrozumiesz.. Prosty przykład. Powiedzmy, że pracuję przez HR od stycznia i od stycznia wynajmuję mieszkanie. Za mieszkanie muszę zapłacić do 10 każdego m-ca. Pierwszy miesiąc opłacam z odłożonych na ten cel pieniędzy. Przychodzi luty, zbliża się 10-ty i już nie mam za co zapłacić, bo wypłata dopiero 17-tego, a pieniędzy nie miałem skąd odłożyć. I co? Muszę zapłacić za bieżący miesiąc i może mam jeszcze z tej jednej wypłaty specjalnie odłożyć kasę na następny miesiąc?! I ciekawe za co będę żyć? Sorry, ale sam się utrzymuje, więc nie mogę sobie na takie rzeczy pozwolić. Nie wiem w czym HR ma problem, żeby płacić kasę normalnie z początkiem miesiąca... Generalnie wszystko byłoby ok, gdyby nie ten termin. Pozdrawiam.

Patka
@Zaczyna mnie to wkur....

Agencja najpierw musi dostać pieniądze od firmy w której pracujesz więc to też wydłuża termin wypłaty ;)

kulek

polecam, pracuję od kilku miesięcy, nie mogę narzekać

kkaasia

cześć, jaka jest aktualnie stawka w Brosie? zastanawiam się nad powrotem tam :)

mikey

hej,jak z pracą w Wielkim tygodniu? Wielki Czwartek i Piątek- pf logo pracuje? bo nie wiem,jak grafik ułożyć. Pozdrawiam!

tralala

Jeżeli usłyszysz na rozmowie, że biorą Cię do Brosa to nie dziw się że tam sama chemia i tak dalej... Chyba każdy wie jakie produkty posiada ta firma. Ja pracuję od niedawna i szczerze powiedziawszy jestem zadowolona z pracy, mili pracownicy zawsze pomogą i powiedzą co masz robić jeżeli jesteś pierwszy raz na danym stanowisku, a jeżeli chodzi o zwroty ,,Ej Ty" to nie ma w tym nic złego wystarczy powiedzieć wtedy swoje imię, bo skąd mają wiedzieć jak się nazywasz? Pępkami świata nie jesteśmy.. A co do brygadzistów z tego co zauważyłam to odnoszą się do pracowników z szacunkiem. Co do kar niektóre są bez sensu, bo nie każdy może w danej chwili odebrać telefon, a przy natłoku zajęć życia codziennego czasami zapomina się oddzwonić, a co do spóźniania to chyba nieładnie jest się spóźniać... jak w każdej innej pracy. Praca nie jest jakoś skomplikowana wiadomo ciężko jest, prawie cały czas na nogach, ale w końcu to produkcja... jeżeli ktoś chce siedzieć i pachnieć to niech wgl nie pracuje, albo niech idzie do jakiegoś biura czy coś a nie się pcha do takiej pracy i potem narzeka.

ooo
@tralala

zgadzam się w 100%, a jak się okazało, że mam uczulenie na tą chemię w brosie, to od razu zaproponowali mi inną pracę i nie było problemu, teraz pakuje chleb na ratajach, fajna agencja, fajni pracownicy, polecam

Jeśli chodzi o zarobki to chyba pod tym względem najlepsza agencja w Poznaniu, ale termin wypłaty taki totalnie z (usunięte przez administratora) Mogliby zrobić wypłatę normalnie do 10 i by było git.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Consulting - Poznań

• Jak się pracuje w HR Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy HR Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 37 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Consulting?

Kandydaci do pracy w HR Consulting napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Consulting