Opinie o HR Consulting w Poznań

Jesteśmy firmą Doradztwa Personalnego i Agencją Pracy Tymczasowej z centralą w Poznaniu. Działa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Consulting w Poznań

a ja przypominam! :)

Do niedawna na stronie znajdował się wpis: Wszystkich poszkodowanych przez Hr Consulting zachęcam do dochodzenia swoich roszczeń w Sądzie. W ostatnim czasie minimum dwie osoby, które zostały oszukane przez panie z tej firmy odzyskały swoje należności na drodze sądowej. Oczywiście Hr Consulting w pośpiechu usunął ten wpis. No tak, odczuwają one paniczny strach, że w ślad za osobami, które słusznie zgłosiły oszustwo, jakiego ofiarą padły, pójdą następni. Co to by się zaczęło dziać... Witaj :) jeśli coś pójdzie nieuczciwie, zgłoś sprawę do Inspekcji Pracy oraz do Sądu. Sądy już niejednokrotnie orzekały w sprawach zgłoszonych do Nich przez oszukanych pracowników HR Consulting. Niewątpliwie pomogą także Tobie. Proponuję zgłosić sprawę do Prokuratury nigdy nie przymykają oka! mało tego, oszukują pracowników i nie stosują się do warunków umowy, które sami ułożyli. odradzam prace w tej oszukańczej firmie. marizz - 2014-06-11 08:26:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Zdecydowanie nie polecam!! Prawda jest taka, że dzwoniąc do mnie z HR -u obiecywali gruszki na wierzbie, podobnie na spotkaniu o pracę. Między innymi fakt, że będzie można ustalić sobie zmianę w grafiku, że obowiązkowe są tylko zmiany od 6 -14 i 14 -22, wybór lokalizacji pracy, super wynagrodzenie itp. Niestety podpisałam umowę ponieważ zależało mi na ustaleniu grafiku.. Już w pierwszym tygodniu pracy zostałam przydzielona na nocną zmianę. Zapytałam się więc pani przez telefon czy w przyszłym tygodniu będzie możliwość ustalenia sobie zmiany. Za to w odpowiedzi otrzymałam zdanie " Z tego co widzę jest pani osobą uczącą się zatem jest dla nas Pani dostępna od poniedziałku do piątku - i to ja będę decydować na jaką zmianę pani chodzi "- to jest kwintesencja HR -u . Czyste matactwo ... justas91 - 2014-04-02 10:28:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Witam Byłam na szkoleniu w Komornikach i na następny dzień zadzwoniła do mnie Pani z HR i podziekowałam jej za współpracę. Pani powiedziałe jedynie ze okres wypowiedzenia wynosi tydzień nie dając mi dojść do słowa rzuciła słuchawką. Czy podlega to karze>? pomoc - 2014-05-10 15:42:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [justas91 - 2014-04-02 10:28:40]: Witaj :) jeśli coś pójdzie nieuczciwie, zgłoś sprawę do Inspekcji Pracy oraz do Sądu. Sądy już niejednokrotnie orzekały w sprawach zgłoszonych do Nich przez oszukanych pracowników HR Consulting. Niewątpliwie pomogą także Tobie. Proponuję zgłosić sprawę do Prokuratury robak - 2014-05-15 11:15:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Jedna z gorszych agencji pracy w jakiej pracowalam. Nie wypłacają wszystkich pieniędzy. Istnieje coś takiego jak nagroda za nienaganną obecność - pracuje ze mną ok 100 pracowników - i żaden nie dostał mimo ciągłej obecności w pracy. Głupiego ekwiwalentu za pranie również nie dostaliśmy. I co to ma być? mamy miesiąc w miesiąc kłócić sie on nasze pieniądze. Nie polecam mimo wszystko!!! info - 2014-06-16 17:38:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [robak - 2014-05-15 11:15:25]: firma jest pozywana do sądu przez oszukanych pracowników. może dlatego zabrakło pieniędzy na wypłacenie wam nagrody marizz - 2014-06-11 08:26:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Zdecydowanie nie polecam!! Prawda jest taka, że dzwoniąc do mnie z HR -u obiecywali gruszki na wierzbie, podobnie na spotkaniu o pracę. Między innymi fakt, że będzie można ustalić sobie zmianę w grafiku, że obowiązkowe są tylko zmiany od 6 -14 i 14 -22, wybór lokalizacji pracy, super wynagrodzenie itp. Niestety podpisałam umowę ponieważ zależało mi na ustaleniu grafiku.. Już w pierwszym tygodniu pracy zostałam przydzielona na nocną zmianę. Zapytałam się więc pani przez telefon czy w przyszłym tygodniu będzie możliwość ustalenia sobie zmiany. Za to w odpowiedzi otrzymałam zdanie " Z tego co widzę jest pani osobą uczącą się zatem jest dla nas Pani dostępna od poniedziałku do piątku - i to ja będę decydować na jaką zmianę pani chodzi "- to jest kwintesencja HR -u . Czyste matactwo ... lech - 2014-06-16 17:53:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Odpowiedź na: [marizz - 2014-06-11 08:26:21]: te panie są miłe dla każdego pracownika - na początku. zależy im, by kandydat zgodził się podpisać umowę. warunki umowy wykorzystują, nie zawsze na korzyść pracownika. gdy pracownik prosi o wolne, stwierdzają że już za późno i straszą karą Niki007 - 2014-06-27 07:33:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Z początku panie wydają się być przemiłe, ale gdy tylko z powodu jakieś przyczyny zajdzie potrzeba zmiany grafiku czy coś to od razu zmieniają nastawienie i straszą komornikiem i karami. Pracowałem tam krótko świeżo po s

kachs

Bardzo dobra firmaa. mają dobre stawki, fajne oferty a konsultantki są miłe. kiedy potzrebowałem zaświadczenia o zarobkach, to wysłałem info na meila i w ciągu dwóch godzin miałem zaświadczenie. polecam

elka

hej, czy ktoś tutaj pracuje lub pracował w Robakowie? możecie coś powiedzieć o pracy tam?

marta
@elka

sama praca w Robakowie nie jest zła, przezde wszytskim sie nie napracujesz, niezle wynagrodzenie, gorzej z dojazdem ale mozna sie dogadac z innymi pracownikami i jeździc z nimi samochodami. czasami tylko odwoluja cie z pracy na kilka godzin przed zmiana ale na tyle wczesnie ze jeszcze mozesz zaplanowac sobie cos innego. podsumowujac praca jest ok, poleceam

Wojtek

polecam współpracę z hrc, grafik można dopasować do zajęć na uczelni i mają niezłe stawki, praca teżnie jest ciezka

Pracownik Produkcji

Żart

Żadnych prawie

kamil

praca ok, nie mam żadnych problemów z grafikiem, jestem zadowolony, polecam jak ktoś chce zarobić, bo stawki rzeczywiście mają dobre

Karola

Dobre stawki mają też przy czekoladach na Ratajach. polecam

@Karola

Tak potwierdzam na chwilę obecna maja najlepsze ofert, wysokie stawki i wypłata na czas.

szkoda gadać

Szkoda gadać... Nie polecam!

Agniecha

Super, podpisałam umowę na pół roku, z niezłą stawką 12 na godzine. MEga pozytyw

zadowolony
@Agniecha

ja pracuje w Komornikach za 14 :) mają najlepsze stawki

kocham

kocham

bez grosza

I się znowu kaska skończyła. 21 zł do 17-tego. Jak żyć? Kurde, kasa dobra tylko ten termin :/

Mateusz

Ja pracuje od 2 lat i jest super. Praca jest pieniądze na czas i to jest najważniejsze Polecam

Mariola222
@Mateusz

od miesiąca pracuję przez agencję na magazynie w Komornikach. Fajna ekipa, dobra stawka, kasa na czas- to mi wystarczy.

Martynka

Jak dla mnie pozytywnie. Pracuję przez tą agencję kolejne wakacje i co roku w tej samej firmie. Polecam.

Jolka

Pracuję przez agencję od dłuższego czasu i wszystko jest okej. Co ważne, wynagrodzenie zawsze jest na czas i zgodne z tym co wypracowałam (a pracując przez inne agencje, nie zawsze tak było). Nigdy nie miałam też problemu z kontaktem z biurem. Polecam osobom, które naprawdę chcą sobie dorobić i popracować!

Pracuję za pośrednictwem tej firmy rok, nigdy nie było większych problemów, kasę zawsze mam na czas i z wynagrodzenia jestem zadowolona. nigdy nie było sytuacji żebym czekała na pracę, zlecenia mam zawsze

tommm

Nie mam nic do zarzucenia tej agencji, praca ok, można sobie zarobić w zależności od dyspozycji, fajne stawki, pracuje z kilkom kolegami, niedługo kończy nam się umowa i będziemy przedłużać dalej

niezadowolenie

Wielki negatyw Są zwyczajnie niepoważni... W ogóle nie szanują czasu innych ludzi. Na rozmowie powiedzieli, że oczywiście praca zawsze właściwie jest, ale co to? Nagle się okazuje, że cały pierwszy miesiąc nie dzieje się nic, następnie dzwonią i mówią, że jest praca na następny tydzień. Ok... W związku z obecną sytuacją zgłaszam wypowiedzenie, które obejmuje 7 dni roboczych. W poniedziałek- pełna gotowość do pracy, ale dzwonią, że jednak pracy nie ma. We wtorek nie można się do nich dodzwonić, więc trzeba iść. Szczęście w nieszczęściu, że udało się do nich dodzwonić przed wejściem do autobusu, bo nagle okazuje się, że pracy nadal nie ma... Ale te 7 dni w pogotowiu muszę czekać... Żenada...

stokrotka92
@niezadowolenie

Już kolejny sezon pracuję w Millano- szczerze polecam. jak nie było tam pracy to skierowali mnie do innej firmy a jak ruszył sezon to do mnie zadzwonili i bez problemu wróciłam. Dzięki temu przez cały rok mam pracę i pieniądze.

niezadowolenie

Wampir

Mega negatyw Na pewno się odezwą ,czy odpowiedź jest pozytywna ,czy negatywna,głupie kr.... . Cały dzień w pracy nosiłem telefon przy sobie , na spotkaniu,które trwało 90 min.bardzo szczegółowo , {wręcz z butami pyta się o prasce podane w cv} ,jakie "mądre" paniusie .

aneczka

czy ktoś się orientuje kiedy ruszy millano?

Ola

są ok, stawki dosyć dobre w porównaniu z innymi agencjami, można się dogadać co dowszystkiego, w skali 0-5 oceniam na 4,5

Zostaw merytoryczną opinię o HR Consulting - Poznań

• Jak się pracuje w HR Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy HR Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 38 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Consulting?

Kandydaci do pracy w HR Consulting napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Consulting