Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Ilona

WROCŁAW - niestety osoba, która nie ma doświadczenia z innych firm nie powinna zajmować się opieką oddziału i być osobą decyzyjną. Brak kompetencji objawia się w każdym działaniu. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ

Sprawiedliwy

Dlaczego pośredniak nie jest tak skuteczny w znajdowani pracy jak agencje pracy ?

Onica

Mam pytanie do ,,Szanownej INTERKADRY",po co sie rozsławiacie ze każda opiekunka otrzyma karte EKUZ oraz druk A1 jak i tak nie wysyłacie,nie rozumiem dlaczego nie dajecie tych raz na caly rok tylko na każdy wyjazd.Inne firmy daja te karty z ważnością na cały rok,czekam na dpowiedz !!!!

InterKadra
@Onica

Szanowna Pani, Uważamy, że najlepszym miejscem do zadawania tego typu pytań jest kontakt bezpośredni z nami - osobisty, mailowy, telefoniczny - do czego zachęcamy przy kolejnych Pani wątpliwościach. Ale odpowiemy w skrócie na Pani pytania: Bez karty A1 wyjazd jest nielegalny. Dlatego też dla każdej Opiekunki współpracującej z nami występujemy z wnioskiem o wydanie A1, co oznacza, że każda z tych osób musi spełniać warunki, aby ten dokument otrzymać. Proces poświadczenia druku A1 przez ZUS może trwać do 2 tygodni. I nie są to przyczyny zależne od nas. Następnie - kiedy już mamy A1 - dopiero wtedy możemy wystąpić z wnioskiem o wydanie karty EKUZ. To również trwa (niekiedy do kilku tygodni) i znów - nie od nas to zależy. Ale co bardzo istotne - każda Opiekunka jest ubezpieczona od dnia podpisania umowy. Niezależnie od tego czy już ma ten dokument, czy jeszcze na niego czeka. A zatem - jeśli zajdzie konieczność skorzystania z pomocy medycznej przed otrzymaniem dokumentów - osoba taka kontaktuje się z nami, a my zapewnimy, aby wizyta u lekarza, czy też inne objęte kartą EKUZ świadczenia były możliwe. Dlaczego nie można dostać dokumentów na cały rok? Otóż druk A1 wystawiany jest na konkretny adres, pod którym Opiekunka świadczy zlecenie. Także karta EKUZ wydawana jest na podstawie tego konkretnego druku A1, dlatego gdy następuje zmiana adresu świadczenia zlecenia, musimy występować o nowy komplet dokumentów dla OP. Jest to konieczne, ponieważ druk A1 jest ważny tylko w miejscu, które jest na nim wpisane. Karta EKUZ, o której mówimy, jest kartą pracowniczą, z karty turystycznej nie można korzystać wykonując zlecenie za granicą. Jeśli pojawią się kolejne wątpliwości - zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami - mailowego, telefonicznego, osobistego. Na pewno na nie odpowiemy. Pozdrawiamy Zespół Interkadra

@InterKadra

to jest cytat z wpisu powyzszego od INTERKADRY = ,,Bez karty A1 wyjazd jest nielegalny".--mam bardzo wazne pytanie i oczekuje odpowiedzi : Napisala Pani ze wyjazd jest nielegalny bez karty - czy kazda opiekunka i opiekun posiada w dniu wyjazdy karte A1 ??????

GośGoś
@0101010

Jak już jesteś na wyjeździe, czyli w pracy to po miesiącu przychodzi pocztą druk A1 a po 1,5 miesiąca EKUZ. Pozdrawiam

niezapominajka
@InterKadra

BZDURY!, BZDURY!, BZDURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze raz BZDURYyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!! Na wystawionym jednym druku A1, wyjeżdżałam przez cały rok do rożnych miejsc pracy jak również zwróciłam się o wyrobienie karty EKUZ bez druku A1 i jakoś dostałam....

Sven
@InterKadra

InterKadra. To jest forum publiczne i każdy tu zaglądający szuka różnych informacji również dotyczących ubezpieczeń. Nie rozumiem twojego oburzenia. Jako pośrednik czerpiący zyski z cudzej pracy, powinniście zdobyć się chociaż na min wysiłku i rzetelnie informować kandydatów, zleceniobiorców o wszystkich warunkach, również na forum.

Hanka

Do opieki jedzie się ,aby się opiekować czasami nawet 24 godz na dobę ,a jeżeli za ciężka praca bo się człowiek nie nadaje bo niema zielonego pojęcia to sie siedzi w Polsce i szuka się lekkiej pracy. praca opiekunki jest dla ludzi empatycznych i z doświadczeniem.Jeżeli chodzi o agencje to panie koordynatorki są nie kompetentne i tu się zgadzam .Przy wyjeżdzie powinno się dostać numer telefonu alarmowego chociaż dla tego że różne są przypadki losowe .Pracowałam kiedyś w tej agencji i to nawet bardzo długo bo ponad 5lat ,ale ze względu na rodzinę po śmierci podopiecznych zrezygnowałam ponieważ panie koordynatorki nigdy niebyły zorientowane w temacie o który pytałam .Przepracowałam 5 lat na tej samej stawce bez podwyżki ,co za każdym razem jak byłam w firmie mi obiecywano.

małgosia

Hanka, wszystko to prawda ale skoro opiekujesz się dziadkiem albo babką 24h to zwykła przyzwoitość nakazuje, żeby płacili za 24h, za opiekę w nocy na oiomie biorę 2 stówki, moja pierwsza Stella to był horror, babka zdzierała mnie w nocy 3-4 razy, chodziłam jak lunatyk z wyczerpania ale dostawałam 950 euro mc, mało tego, pojechałam do babki a na miejscu okazało się, że jest dziadek na doczepkę, rodzina buliła kasę, owszem, tylko co z tego jak dostawałam ochłapy bo przecież paniom z firmy też się należy, nieważne, że ich praca pozostawia BARDZO wiele do życzenia ale taka to firma, poznałam ludzi, złapałam kontakty, zwolniłam się i teraz jest ok

Hanka
@małgosia

To i tak miałaś dobrze bo ja miałam 850 i nieprzespane noce ,wstawanie ubieranie i nocne wycieczki w koło domu babka psychiczna dobrze ,że koordynatorka była mądra i mnie zabrała a z rodziną została rozwiązana umowa.Następna rodzina u której wylądowałam była ok. ale jak pisałam na tej samej stawce przez pięć lat mimo że rodzina miała co dwa lata podnoszony rachunek do zapłaty.a

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Sprawiedliwy

Reklama z Częstochowy 2400zł na rękę przy szyciu poduszek do aut gdzie parę lat temu pracownik nie pracujący przez agencję dostawał 3000zł i dodatki taka agencja

Sanna

Co z nimi? Rozsywka totalna? Interkadra kaput?

Dorota

Nie ufam im choćby nawet dlatego, iż zaproponowali mi śmieszną stawkę 1.200 euro za tą samą pracę, za którą w innej firmie zarabiałam 1.500 euro. Żeby zaproponować niską stawkę, zawsze znajdą w Tobie jakiś deficyt (nie musi być prawdziwy) np. albo brak długiego stażu pracy jako opiekunka albo np. znajomość języka na niskim poziomie (ciekawe że inne firmy oceniły go na bdb).

Iwona

@PO powrocie, a jak oceniasz kwaterę zapewnioną przez InterKadra? W jakich kwestiach firma Tobie pomogła? Dla osób zainteresowanych skorzystaniem z jej pośrednictwa dodaję link do ogłoszeń o pracę: https://www.interkadra.pl/oferty-pracy/

Mat

Witam czy któś jedzie na borówki 04.05 Katowic

Wrocław/

Hsza
@Mat

Siema, mam nadzieje ze jada normalne osoby. I przynajmniej bd dzielil 4 sciany ze spk ludzmi. Ciekawe czy fajnr mlode kobity jada ? ;)

@Hsza

No miejmy nadzieje że będą spoko ludzie , pewnie że jadą

@Hsza

Widze, ze sie kazdy zastanawia czy będą spoko ludzie więc wychodzi na to, ze wiekszosc z nas jest git :) Umowa jest dość słaba bo brak w niej paragrafów, ktore chronią pracowników... Chetnie pogadamy z kimw przez tel na ten temat, zgłaszajcie sie ludzie jakoś się trzeba ogarnąć do tego :)

Rysiek

ja jadę z tych Katowic

@Rysiek

Napiszcie na maila sweetcoffee4@wp.pl mozemy zrobic grupe na fb i pogadac

@Siory

Umowa zlecenie nawet w Polsce nie chroni pracownika... no niestety tak to jest z tymi "śmieciówkami"

@niewiem

Gadałam z Panią odnosnie tej umowy i wszystkiego, wydaje mi sie to dziwne wiec nie wiem co mam robić

@Siory

Jeśli chcesz pogadać to napisz do Mnie, nie wiem co Ci doradzić bo tutaj już każdy musi podjąć sam decyzję, ale chętnie pogadam jak potrzebujesz :) nons@o2.pl

@Siory

i jak ci idzie z ta grupą jak cos to my tez sie dolaczymy

@my

FB - Grandola borówki 2018 , może nazbieramy parę osób :)

Czekamy na Was ludzie na fb :*

Grandola
@Mat

To podajcie link do teh strony na fejsie

nie moge znalezć

Fgffgghgggbhhggvvh

unknown
@Fgffgghgggbhhggvvh

Podzielcie się opiniami z wrażeń z Portugalii, warto było jechać? Wszystko zgodnie z opisem koordynatorki?

PO powrocie
@unknown

Fakt z inter-kadrą ciężko było się kontaktować, a sezon był słaby. Pogoda, od której zależą zbiory to jednak nie była wina ani właścicieli plantacji ani inter kadry. Właściciele niemalże na siłę szukali nam roboty i płacili za godziny jak jeszcze borówka nie była dojrzała. Kto jak pracował ten tak zarobił. Na jedzenie jak był szwedzki stół, ludzie rzucali się jakby pół roku nie jedli, stąd też później było porcjowane. Uważam że było całkiem nieźle i generalnie Polacy zawsze na coś będą narzekać. Jedyne z czego nie jestem zadowolony to sama inter-kadra i kontakt z nimi. Sama borówka jest ok. Jak ktoś przepijał lub palił papierosy to może i faktycznie nie miał na papier... ale bez przesady. Śmieszą mnie poniektóre komentarze, a zwłaszcza że nie są z pierwszej ręki. Ps. skoro córka była, to niech córka zabiera głos w dyskusji. Przy wypłacie, wyszło mi lepiej niż w Polsce na etacie za 2 miesiące , a przy okazji pozwiedzałem i zobaczyłem kawałek Portugalii. Zależy od podejścia i człowieka. Kokosów się nie przywiozło fakt, ale to wina sezonu na który narzekali sami właściciele, ponieważ od wielu lat tak złego nie było. Są czynniki nie zależne i z tym trzeba się liczyć przy takich sezonowych pracach. kończąc jeśli chodzi o Mnie Nie żałuję tej decyzji i tego wyjazdu.

Iwona

@Nigdy więcej, rozumiem, że przemawiają przez Ciebie emocje, jednak na forum obowiązuje przestrzeganie regulaminu. Dla przypomnienia podam link: https://www.gowork.pl/regulamin Wspomniane jest w nim, że należy zachować kulturę wypowiedzi oraz nie obrażać innych.

Grzesiek

Cześć spotkałem się ostatnio z ogłoszeniem pracy jako monter naczep w Francji. Może ktoś z uzytkowników pracował tam , jestem ciekaw co to za praca , jak z zakwaterowaniem no i oczywiście z wynagrodzeniem. w ofercie jaką przesłali Mi z owej agencji było napisane 12euro brutto na godzinę. Ile można się spodziewać netto? ile odliczają za dojazd , zakwaterowanie , ubezpieczenie itp. Pozdrawiam

Rad

Czy ktoś wybiera się na borówki do Portugalii od początku lipca?

zuza

pati

Mozna od poczatku lipca?

@pati

Dostałem informacje żeby się odezwać bliżej terminu. Zastał się tylko jak pewna to jest.

@zuza

W lipcu? Jak z kotami? Orientowalas się juz?

lotami #

bibi
@Rad

nie wybierajcie się na borówki do Portugali w lipcu mój brat jest tam teraz od maja do lipca wogóle nie ma zbiorów nie dają zaliczek nie mają sobie nawet za co kupić papieru toaletowego czy wody wydzielają im jakieś ochłapy jedzenia mówiąc że nie ma zbiorów to nie są zmęczeni i nie muszą dużo jeść to jest jakaś kompletna kpina po powrocie do Polski peawnicy będą się zajmowali dokładnie InterKadrą . Nie dajcie się ludzie nabrać na ich piękne słówka w tym miesiącu ludzie jak zarobią tam 350 euro to bedzie dobrze niektórzy zarabiają po 3.50 netto za godzinę to jest chore jak można tak oszukiwać ludzi !!!!!!

bibi
@bibi

Nie mówiąc już o tym że ludzie z InterKadry nie odbierają telefonów mają je wyłączone żeby nie słuchać ludzi którzy tam są. Nie ma z nimi żadnego kontaktu olewają ludzi , jak może wogóle istnieć taka firma na rynku ? to jest nie do pomyslenia

CORKA/AKTUALNIE/JEST/Z/TEJ/FIRMY/NA/BOROWKACH/ODRADZAM

@bibi

Potwierdzam/wszystko/co/jest/napisane/corka/aktualnie/jest/w/Portugali/na/borowce/ludzie/pojechali/zeby/pracowac/ale/tez/godnie/zarobic/mysle/ze/w/Polsce/przy/zbiorach/truskawek/by/wiecej/zarobili/wstyd

wstydz sie hopie
@anonymous

przecie widzialy galy ze w porto smieszna i warunki polowe a kasa podobna w polsce to po co pojechaliscie panisku a teroz narzekacie ?

@wstydz sie hopie

nikt/nie/narzeka/tylko/niech/firma/dotrzymuje/warunkow/umowy

@anonymous

Dziękuję za informację. Napewno nie pojade

@bibi

Bez przesady serio... zaliczki przeciez byly a i tak miala byc tylko jedna, jedzenie faktyxznie teraz wydzielaja, ale jak sie ludzie rzucali to nie starczalo dla innych. Pracy jest teraz malo to prawda ale bo pada, ale w czerwcu ma byc lepiej i odbijemy sobie te godziny. Do tego szefowa jest mega mila zawsze pomocna, ludzie fajni. Dajcie spokoj

Mmmmmhmm

Byłem w arcelormittal tubular w Krakowie, na produkcji wypłata 2100 - 2300, poza produkcją około 2400. Praca na 3 zmiany. Wszystko przez agencję pracy interkadra. Niech sobie sami sobie pracują. Porażka. W spółkach w hucie lepiej płacą.

anamon

Witam .Mam zamiar wyjechac do pracy przez ta agencjie . Chcialam sie dowiedziec czy ktos pracuje we we francji przy cebuli w Couternon , jak wygladaja warunki itd . czy sa godziny i czy firma jest wyplacalna. prosze o odpowiedz

Abimulana

Jedzie ktos z krakowa ? Z jakiego miejsca bd odjazd z dworca glown? Czytaliscie umowe, mam mieszane uczucia? Iloma autokarami jedziemy?

@Abimulana

tak my jedziemy z Krakowa nie z dworca pkp ptaszow

Zyg zak
@my

Z tego co wiem wyjazd jest z ulicy dworcowej tak ?

Róza

Dostałeście już umowę dobrze przeczytałyśce tą umowę to jest (usunięte przez administratora) nie wiem czy pojadę to jest chore

@Róza

Dajcie kontakt sweetcoffeer@wp.pl

Hshshsgsg

Czy wyjazd jest tylko z krakowa ?

@Hshshsgsg

Nie Katowice Wroclaw

on24
@Hshshsgsg

Kraków,Katowice,Wrocław ;)

Borowka

Kto bedzie przydzielac do zbioru a pracy na magazynie? Ile osob w pokoju? Ile zabieracie euro ze soba ? Jada jakies fajne dziewczyny?

@Borowka

nic nie wiadomo , a pewnie że jadą

@my

dokładnie, wyjdzie w praniu jak to będzie wyglądać tak na prawdę, trochę wychodzę z założenia że raz się żyje i że to tylko 2 miesiące w końcu :P

Masz rację trzeba ryzykować

Za prace na pakowni na tych borowkach jest 5 euro netto czy brutto? Ile srednio w 1h zbiera sie borowek. ? Plus minus

niewiem

Stawka: na polu - akord 90 centów / kg (średnio zbiera się 4-5 kg / godz), w pakowni 5 euro brutto / godz

Portugalia grandola

O ktorej godzinie wyjazd z krakowa. I z jakiego miejsca dokladnie?

@Portugalia grandola

o której to jeszcze nie wiadomo a wyjazd z l. Dworcowa, plac przed Dworcem PKP Kraków-Płaszów

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o