P.G.I Limbus

Katowice

Opinie o P.G.I Limbus

spox

ninia, zastanawiam się tylko jak długo.. Potem każdy przecież z chęcią by podwyżkę otrzymał, a firma czasami nie chce dawać

Geodeta

Najniższa krajowa. panowie dyrektorzy obłudnie zapewniają ze takie ceny i nie mogą dać więcej, ale to kłamstwo. Zdarzyło się że kolegę oszukali na kasie. Nie polecam.

adam

Bartek co ty gadasz??? tu bylo czyste szalensto, latac po tych suwnicach nad ziemia bez zabezpieczen... za takie pieniadze..??!! hehehe... no ale fakt faktem, najlepiej w zyciu wspominam ten okres w pracy hehe Pozdro z Norwegii...

bartosz mordzak z krosniewic

bardzo polecam ta firme...w mojej krotkiej karierze zawodowej bardzo milo wspominam prace u panów dyrektorów:[usunięte przez administratora]

Mufasa

Nieuczciwy pracodawca nie będę wnikał w szczegóły

Zostaw opinię o P.G.I Limbus - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.G.I Limbus