Green Fish Sp. z o.o.

Opinie o Green Fish Sp. z o.o.

onx

No nie ma problemów tak jak pisze @czesc i w dodatku moim zdaniem jest nawet lepiej niż było, bo pracownicy są zatrudniani na umowę o pracę, a to poważna sprawa.

Beznadzieja totalna! oszusci i złodzieje! w ogóle nie dbają o pracowników! nie polecam.

Tez zadowolony - 2009-11-20 17:09:47 Jest O.K. Pracowałam w dziale Client service (dział jak dział: 2 osoby) jakiś rok temu i powiem, że na początku wszystko fajnie, a potem równia pochyła. Szef rozbija się sportowym samochodem, a nie ma pieniędzy na pensje, zawsze jakiś opóźnienia po 3 tygodnie i głupie tłumaczenia dla pracowników o wynagrodzeniu dla podwykonawców nie wspomnę. Jak skończyłam tam pracować to ostatniego dnia to szef nawet nie przyszedł się pożegnać. Murzyn zrobił swoje, murzyn musi odejść. Zarząd kompletnie do dupy. Firma kręci się w długach, a przed totalnym upadkiem chroni tylko jeden klient, żona szefa - włocha - która pracuje "u klienta" jako dyrektor finansowy. Nędza z bidą,

Tez zadowolony

Jest O.K.

Zadowolony optymista

Powyższe opinie pochodzą chyba od "bezwynikowych" czyt.zwolnionych pracowników ;-) Nie potwierdzam ich :-) Dobre wynagrodzenie i na czas, atmosfera jak najbardziej na tak, i zrozumienie ze strony przelożonych, że każdy może mieć gorsze dni :-)))

w 100%prawda- brak szacunku dla pracowników.

zgadzam się z powyższą opinią

brak szkoleń, zła atmosfera pracy, brak poszanowania pracowników

Zostaw opinię o Green Fish Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Fish Sp. z o.o.