PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz

Pracodawca

Aktualność
Studentko, Studencie! Szukasz praktyk lub staży?
Firma Krystian PPH usytuowana w Lublinie z chęcią przyjmie studentów na bezpłatne praktyki lub płatne z urzędu pracy staże, na stanowiska takie jak:
Automatyk/Elektryk
oferty praktyk znajdziesz na stronie:
staże:
ZAPRASZAMY
Paulina Wnuk

Odbyłam 3-miesięczny staż. Poznając kolejne działy firmy mogłam dużo się nauczyć. Po stażu zostałam zatrudniona. Polecam.

charlie berek

bardzo fajny dział cięcia laserem, szybko i ceny ok, polecam

Michał Rudzki

Polecam jako były pracownik i aktualny klient. Rzetelna i błyskawiczna wycena. Elastyczny profil produkcji wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klienta. Polecam.

SCHMIDT

Jestem zadowolony z nawiązanej współpracy, i ze spokojnym sumieniem polecam przyszłym kontrahentom. SCHMIDT

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 13 lipca kilka ogłoszeń.

@Pytanie

Wygląda to tak, że dzwonią do Ciebie, krótka rozmowa przez telefon i umówienie spotkania w firmie. Na miejscu rozmowa na temat warunków pracy - umowa o pracę itd . Oprowadzenie po firmie, rozmowa na temat obowiązków...pokazanie miejsca pracy. Mnie pytano o pewne zagadnienia związane ze stanowiskiem. Ogólnie ok. Czekam na telefon.

Bożena Nowy wpis
@Kandydat

Trudne były te pytania związane ze stanowiskiem? Trzeba było wykazać się jakąś konkretną wiedzą?

Bury Nowy wpis
@Pytanie

Polecam, tam nawet nie iść na rozmowę. Z pewnego źródła wiem, że firma jest niewypłacalna. Pracownicy do dnia dzisiejszego nie otrzymują wynagrodzenia za sierpień...

Edyta Nowy wpis
@Bury

Ciekawa jestem co to za "pewne źródło". Dasz znać tak dla uwiarygodnienia?

Paulina Wnuk Nowy wpis

Pracodawca

Aktualność
Studentko, Studencie! Szukasz praktyk lub staży?
Automatyk/Elektryk
Pracownik ds. Zarządzania Produkcją
Konstruktor Maszyn
Pomocnik do działu Zaopatrzenia
Ślusarz/Monter
oferty praktyk znajdziesz na stronie:
staże:
ZAPRASZAMY

Czy Krystian P.P.H. zapewnia kartę multisportu?

Byly
@Pytanie

Było kiedyś ok system. Czy jest dalej to nie wiem

Łysy
@Pytanie

Każdy z pracowników może skorzystać z pakietu Medicover Sport , kiedyś OK System

Rafał
@Łysy

A ile można w firmie zarobić, jako operator CNC? Napisz też, czy pracownicy są szanowani, bo to dla mnie bardzo ważne?

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krystian P.P.H.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Jacek

Dlaczego pracownicy godzą się na takie traktowanie? Ktoś próbował reagować?

Magdalena

No ale czy coś próbowaliście z tym zrobić? Nie wiem, jakaś grupowa rozmowa, ewentualnie zgłoszenie tego gdzieś...

Ebe ebe

Źle nie jest ale dobrze też nie :)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Krystian P.P.H.?

Jaro
Kandydat

Jest ogłoszenie na nęci, szukają magazyniera, ile płacą w tej pracy?

Czy pracownicy w Krystian P.P.H. dogadują się między sobą?

ŻAL
@Pytanie

szczerze ? żrą się na potęgę

@ŻAL

Akurat tu się nie zgodzę, bo poza pojedynczymi zgrzytami to właśnie pracownicy między sobą się dogadują bardzo dobrze :)

Robol

Jak najbardziej

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Krystian P.P.H.?

Robol
@Pytanie

Przychodzisz rozmawiasz z kierownikiem, potem z szefem koniec rekrutacji

Aaa
Kandydat

Czy ma ktos wiedzę jak wyglada praca na stanowisku specjalisty ds. sprzedazy? Finanse, atmosfera, kierownictwo?

yyy
@Aaa

Jednym słowem, porażka.

Marek

Czy firma działa tylko w Polsce ?

KRYSTIAN
@Marek

Firma działa również za granicami kraju. Maszyny KRYSTIAN pracują m.in. w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Białorusi, a niebawem również we Francji.

Jaka jest kultura pracy w Krystian P.P.H.? Obowiązuje typowy dress code?

A gugu
@Pytanie

Dress code jest taki ze szef cały na biało biuro w kamizelkach na hali a robole w roboczych

Piotr

Witam ide na rozmowe do firmy czy warto jak zarobki jak atmosfera itd.

Patrycja

@mateusz a organizowali wam jakieś szkolenia?

charlie berek

bardzo fajny dział cięcia laserem, szybko i ceny ok, polecam

Mateusz

Pracowałem tam jakiś czas temu. nie narzekam. Zdobyłem doświadczenie, nieźle zarabiałem więc dla mnie ok. Nie wiem po co gadka o szefie jak się robi swoją robotę to nikt się nie przyczepia.

Dorota
@Mateusz

To fajnie, że w Krystian można zdobyć doświadczenie. A czego konkretnie się nauczyłeś? Oferują jakieś dodatkowe szkolenia dla pracowników?

Buba Smith

Więc dlaczego odszedłeś Bagsiu???

zła
@Pytanie

wynagrodzenia w tej firmie w ogóle nie dostajesz. Do 10tego płatności,a ludzie do dnia dzisiejszego nie zobaczyli ani grosza, a jest już 21.10 ....

Jeremi

Bardzo dobry pracodawca na taką opinię firma sobie zapracowała!!

Zostaw merytoryczną opinię o PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz - Lublin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz?

Zobacz opinie na temat firmy PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz