Krystian P.P.H.

Lublin

Opinie o Krystian P.P.H.

Piotr Nakonieczny

Lider innowacji! Praca pełna wyzwań i szans... Polecam!

Grzegorz Madej

Profesjonalizm jest na pierwszym miejscu w tej firmie. Polecam :-)

Michał Rudzki

Polecam jako były pracownik i aktualny klient. Rzetelna i błyskawiczna wycena. Elastyczny profil produkcji wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klienta. Polecam.

Szukasz pracy w Lublinie?

Barbara

@Jackob, @SHMIDT czy znacie przedsiębiorstwo Krystian P.P.H. również jako pracodawcę? Firma obecnie poszukuje specjalistów na techniczne stanowiska. W ramach zatrudnienia pracownicy mogą liczyć na zatrudnienie na pełny etat, możliwość dokształcania się i szkoleń oraz pracę w miłej atmosferze. Wszelkie szczegóły dotyczące ogłoszeń znajdziecie pod adresem http://krystian.us/o-firmie-tulejarki/aktualne-oferty-pracy/. Zapraszam do dzielenia się swoimi uwagami na temat tej firmy.

Jackob

Wszystko ok, dobre terminy realizacji w zakresie obróbki

SCHMIDT

Jestem zadowolony z nawiązanej współpracy, i ze spokojnym sumieniem polecam przyszłym kontrahentom. SCHMIDT

Makl

atmosfera w firmie brak słów nie da się pracować. odradzam

Zostaw opinię o Krystian P.P.H. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krystian P.P.H.