Krystian P.P.H.

Lublin

Krystian P.P.H.
6 2

Opinie o Krystian P.P.H.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Barbara

@Marcin, Twoja opinia wyłamuje się z szeregu ostatnich pozytywnych wpisów na temat Krystian P.P.H. jako pracodawcy. W związku z tym proszę Cię o jej uzasadnienie? Co powoduje, że tak postrzegasz zatrudnienie w tym miejscu?

Marcin

Jak musisz gdzieś pracować to ok ale w innym przypadku stanowczo odradzam.

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Krystian P.P.H. mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Piotr Nakonieczny

Lider innowacji! Praca pełna wyzwań i szans... Polecam!

Grzegorz Madej

Profesjonalizm jest na pierwszym miejscu w tej firmie. Polecam :-)

Michał Rudzki

Polecam jako były pracownik i aktualny klient. Rzetelna i błyskawiczna wycena. Elastyczny profil produkcji wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klienta. Polecam.

Barbara

@Jackob, @SHMIDT czy znacie przedsiębiorstwo Krystian P.P.H. również jako pracodawcę? Firma obecnie poszukuje specjalistów na techniczne stanowiska. W ramach zatrudnienia pracownicy mogą liczyć na zatrudnienie na pełny etat, możliwość dokształcania się i szkoleń oraz pracę w miłej atmosferze. Wszelkie szczegóły dotyczące ogłoszeń znajdziecie pod adresem http://krystian.us/o-firmie-tulejarki/aktualne-oferty-pracy/. Zapraszam do dzielenia się swoimi uwagami na temat tej firmy.

Jackob

Wszystko ok, dobre terminy realizacji w zakresie obróbki

SCHMIDT

Jestem zadowolony z nawiązanej współpracy, i ze spokojnym sumieniem polecam przyszłym kontrahentom. SCHMIDT

Makl

atmosfera w firmie brak słów nie da się pracować. odradzam

Zostaw opinię o Krystian P.P.H. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krystian P.P.H.