Krystian P.P.H.

Opinie o Krystian P.P.H.

Barbara

@anonymous, niestety nie mam doświadczeń związanych z pracą w firmie Krystian P.P.H., dlatego sama chętnie czegoś się dowiem na ten temat. Możesz napisać, jak wyglądały warunki, które przedstawił pracodawca? Pracodawca mówił o jakiejś jasnej i przejrzystej ścieżce rozwoju zawodowego w strukturach firmy?

Barbara

@anonymous, dziękuję za odpowiedź. Możesz napisać, jak przebiegała rozmowa o pracę w firmie Krystian P.P.H.? Osoba rekrutująca zadawała jakieś pytania związane z branżą, w której działa firma, czy była to tylko i wyłącznie ogólna rozmowa?

@Barbara 02.10.2018 11:50

Część B. Myślałem że mi pomożesz A widzę że sama chcesz się czegoś dowiedzieć. Ogólna rozmowa Plus rozmowa z jakości.

Barbara

@anonymous, spełniasz wymagania, które stawia firma Krystian P.P.H. osobie, którą chce zatrudnić na stanowisku, które Cie zainteresowało? Możesz napisać, dlaczego pracę akurat w tej firmie rozważasz? Napisz coś więcej o sobie.

@Barbara 13.09.2018 13:44

Tak spełniam.jestem po rozmowie...Ale pieniądze to nie wszystko...wiadomo że chodzi o to aby więcej zarabiać. Ciekawi mnie jaka tam jest atmosfera pracy?

Barbara

@Marcin, Twoja opinia wyłamuje się z szeregu ostatnich pozytywnych wpisów na temat Krystian P.P.H. jako pracodawcy. W związku z tym proszę Cię o jej uzasadnienie? Co powoduje, że tak postrzegasz zatrudnienie w tym miejscu?

@Barbara 20.05.2018 14:20

Firma poszukuje kogoś od Jakości ISO, czy ktoś może napisać czemu odeszła tamta osoba lub jak się pracuje, jakie są zarobki?

Marcin

Jak musisz gdzieś pracować to ok ale w innym przypadku stanowczo odradzam.

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Krystian P.P.H. mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Piotr Nakonieczny

Lider innowacji! Praca pełna wyzwań i szans... Polecam!

Grzegorz Madej

Profesjonalizm jest na pierwszym miejscu w tej firmie. Polecam :-)

Michał Rudzki

Polecam jako były pracownik i aktualny klient. Rzetelna i błyskawiczna wycena. Elastyczny profil produkcji wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klienta. Polecam.

Barbara

@Jackob, @SHMIDT czy znacie przedsiębiorstwo Krystian P.P.H. również jako pracodawcę? Firma obecnie poszukuje specjalistów na techniczne stanowiska. W ramach zatrudnienia pracownicy mogą liczyć na zatrudnienie na pełny etat, możliwość dokształcania się i szkoleń oraz pracę w miłej atmosferze. Wszelkie szczegóły dotyczące ogłoszeń znajdziecie pod adresem http://krystian.us/o-firmie-tulejarki/aktualne-oferty-pracy/. Zapraszam do dzielenia się swoimi uwagami na temat tej firmy.

Jackob

Wszystko ok, dobre terminy realizacji w zakresie obróbki

SCHMIDT

Jestem zadowolony z nawiązanej współpracy, i ze spokojnym sumieniem polecam przyszłym kontrahentom. SCHMIDT

Makl

atmosfera w firmie brak słów nie da się pracować. odradzam

Zostaw opinię o Krystian P.P.H. - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krystian P.P.H.