Opinie o Profab International Sp. z o.o. w Starachowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Profab International Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Profab International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profab International Sp. z o.o. w Starachowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Michał

Odpowiadają wam godziny pracy?

Profab International Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Szlifierz. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Laki Luk Nowy wpis
@Administrator

Ja brałem , rozmowa z kierownikiem zakładu była obiecująca.....

Magdalena Nowy wpis
@Laki Luk

Obiecująca? A możesz rozwinąć jak właściwie to wyglądało? Jest się czym stresować?

Laki Luk Nowy wpis
@Magdalena

No naobiecywałem że będę się szkolił , łapał doświadczenie a na koniec wyszło jak wyszło. Teraz jestem w burzy, nie radzę sobie.....

Magdalena Nowy wpis
@Laki Luk

Aha? Ale to czekaj dostęp do szkoleń itp miałeś? Teraz już nie masz, żeby się douczyć? Nie ma nikogo kogo mógłbyś poprosić o pomoc?

Czy w firmie Profab International Sp. z o.o. da się zarobić 4800 PLN? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Operator?

zadowolony CNC
@Administrator

pula nadgodzin jest otwarta, 4800 bez problemów

Michał

Odpowiadają wam godziny pracy?

Nowy szlifierz
@Michał

Nie odpowiadają, dlatego chodzę jak mi się podoba ????

@Nowy szlifierz

i dlatego też dostałeś kopa w d..na pożegnanie i szukaj lepszych godzin pracy

Magdalena
@pracownik

A serio dostał tego kopa czy to tylko żarty z tym chodzeniem jak się komu podoba?Xd

Ewelina
@pracownik

A jakie są w takim razie te godziny?

Nowy szlifierz
@Ewelina

no właśnie mnie nie pasowało , musiałem pracować od poniedziałku do piątku

Poczontkujacy CNC fachman

Firma poszukuje silnych ludzi do pracy moga być do nauki. Najważniejsze żeby byli silni. Miła atmosfera , kasa też mila.

GOSĆ 4
@Poczontkujacy CNC fachman

Tak jak na każdą produkcję niestety studiów nie ukończyliśmy to nie jesteśmy od myślenia tylko od roboty takie są realia

Paulina
@GOSĆ 4

Są takie profesje, które opierają się na pracy fizycznej - dokładnie i tacy pracownicy są jak najbardziej potrzebni i nie powinni w żadnym wypadku czuć się jakoś gorsi (a tak trochę wynika z Twojego komentarza)! Długo już pracujesz w Profab International? Za jakie rzeczy cenisz sobie tego pracodawcę?

Kudłaty
@Paulina

A ja tam się nauczyłem i śmigam sobie na szlifierce, i jest miło. Kawy się napije, sobotę się złapie, nowy Szef jest fajny.Jest sztywniutko

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Profab International Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko FREZER KONWENCJONALNY. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Automatyk
Caverion Poland S.A.
(73 opinii)
logo firmy Odlewnik, Formierz - praca w Niemczech, pokój 1-os, od zaraz
Agencja Pracy Koncepcja
(368 opinii)
logo firmy Pracownik ochrony
Starachowice
Seris Konsalnet Holding S.A.
(4928 opinii)
logo firmy Pracownik ASO MAN w Zgorzelcu
Starachowice
Citronex Trans Energy Sp. z o.o.
(9 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Profab International Sp. z o.o.?

@Pytanie

Podejście jest takie że prokurent który w pewnym sensie rządzi firmą wykorzystuje "pandemie" do odbioru świadczeń. Pracownik wykonuje taką samą pracę oraz pracę nie związane do końca z umową. Pani która trzyma na tym rękę jest bardzo cwana i myśli że w zakładzie pracują idioci którzy nie wiedzą co jest grane. Po prostu warszafka tuli kasiorke A szary pracownik niech robi za darmo najlepiej. Najgorszym dziadostwem jest traktowanie pracowników cnc, gdzie za pracę od A do Z, ustawianie, pisanie programów i nieraz wykonywanie innych zajęć przed pracodawce zarabia teraz 2500 netto. Pomijając to praca fajna ze względu na ludzi którzy tam pracują i atmosferę tylko szkoda że pewna Pani płaci grosze.

GOSĆ 3
Kandydat
@Pro

Jakbym zarabiał 2500 zł na ręke jako operator CNC z umiejętnością pisania programów i innymi umiejętnościami jak twierdzisz to bym grzecznie podziękował pracodawcy i tyle w temacie a nie skarżył się na forum jaki to ja jestem wspaniały a firma mi nie płaci Nie chcą niech nie płacą znajdę innego pracodawcę który mnie doceni ... tak myślą normalni ludzie Jesteś taki ???? Nie ładnie brachu ...

Znajomy poziomki
@GOSĆ 3

Ale wszystko złe, ludzie obniżajcie ciśnienie. Poza tym jeśli komuś nie pasuje to wąska brama szeroka kartka czy jakoś tak.

zmianowy
@GOSĆ 3

Odważ się i tak zrób brachu a nie użalasz się jak małe dziecko .... rzeczywiście nie ładnie

Gość

Firma dziad.Pracodawca jedyne co ma celu to wykorzystanie pracowników.Nowi pracownicy najlepiej jakby pracowali za min.Nie robi się nic aby nowych wartościowych ludzi zatrzymać.Szef nie może nic,głównym zarządcą jest prokurent z okolic Warsiawki idla niego najpierw musi być kasa.Buc jakich mało,ale tacy są polscy pracodawcy

KUMPEL
@Gość

Chyba nie do końca jesteś zorientowany , mam nadzieję ,że procujesz u bogacza...bo Ci najlepiej płacą i nic nie wymagają POWODZENIA

Gość 2
@Gość

To po co komu taki szef .....??? Może to trzeba zrobić jakieś ruchy

Fizyczny
@Gość

Nie jest tak źle , jak ktoś chce pracować to jest doceniany przez firmę i zarobi a jak nie chce pracować to nigdzie miejsca nie zagrzeje tak to mniej więcej działa na całym świecie .... niestety.....!!!

Paulina
@Fizyczny

Piszesz o docenianiu przez firmę - czy masz tu na myśli wynagrodzenie w Profab International? Ciekawa jestem, na jakim poziomie się plasuje i czy różni się w zależności od dotychczasowego doświadczenia lub wykształcenia. Czy możesz podać jakieś szczegóły w tej kwestii?

Rekomendacja
@Gość

Napisałeś synu takie zdanie : "Pracodawca jedyne co ma celu to wykorzystanie pracowników" oznajmiam Ci że każdy pracodawca ma to na celu. Przyjdź , przeproś , porozmawiamy.

Rekomendacja
@Fizyczny

Zgłoś się po aneks z podwyżką.

@Zmianowy

Do kogo się zgłosić?

GOSĆ 3
@Zmianowy

albo złóż wypowiedzenie i niestrzęp języka operatorów CNC poszukują sprawdź oferty masz odwagę pisać głupoty człowieku a brak Ci odwagi pożegnać się z pracodawcą który Cię tak wykorzystuje nie ładnie i nie honorowo Kto tak robi ?

Przecież to widac

Darek

@Zmianowy czyli podwyżka jest czy nie jest w końcu możliwa ?

@Darek

Podwyżka zawsze jest możliwa

Kitamura79

Ja tylko chciałem pozdrowić dzidka trzymaj się

@Kitamura79

Pozdrawiamy Cię Tomku

Iza

@pro a jakie są oskarżenia?

@Iza

Przecież jest na dole napisane. Potrafisz czytać?

Lena

Myślę, że epidemia spowoduje weryfikację pracowników. Łatwo się oskarża ,ale często bezpodstawnie.

@Lena

Tutaj nie ma bezpodstawnych oskarzen

Unikać. Zadymiona stara hala i grzyby na ścianach od wilgoci i przeciekający dach. Stare maszyny i wszechobecny olej. Na frezarkach cnc spalony olej unosi się w powietrzu. Ogromny hałas i wilgoć od chłodziwa zrujnuje szybko najlepsze zdrowie. Stary pracownik uważany za zero bo można zatrudnic nowego, ale że ten przez trzy lata nie zrobi połowy tego co już doświadczony to tego tu nie widzi się... Najgorszy wydział frezarek cnc i wyzysk na nim. Zarobki to jeden wielki żart.

Stryjek
@Były pracownik

Tak źle ale są tacy co odeszli i wrócili do złego szefa i fatalnych warunków

Gutek

Były pracownik nigdy nie zostawi na forum pozytywnej opinii, szkoda!

Znasz dobrze firmę Profab International Sp. z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Profab International Sp. z o.o. - Starachowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Profab International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profab International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profab International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Profab International Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Wyzwolenia 70
    27-200 Starachowice
  • NIP: 6641634931 REGON: 12357299 KRS: 0000089917

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Profab International Sp. z o.o.