Logonet

Bydgoszcz

Opinie o Logonet

XYZ

Pracowałem w tej firmie ponad rok na stanowisku handlowca i co mogę na temat logonetu powiedzieć dobrego, z pewnością że: - płaca jest na czas - Koledzy z pracy są ok nawet Ci ekscentryczni ;) (pozdrawiam) - szef (tj.dyrektor) jest osobą bardzo kulturalną (ale... Wady niżej) Złe wspominam natomiast: - niejasny system prowizji i premii - praca polegała na dzwonienie po urzędach ale zanim zadzwoniłem z ofertą dyrektor wysyłał spam z informacją o szkoleniu i nawet jeśli moja rozmowa przyczyniła się do udziału w szkoleniu (z reguły tak było) to prowizji nie było, czyli najwieksza konkurencja dla mnie to był moj dyrektor. On wysyłał hurtowo maila do najlepszych instytucji, a ja dostawałem odpady lub wzmacnialem - nierealne do spełnienia plany aby w moim przypadku obniżyć pensję na skutek nierealizacji planu (z góry wiedziałem ze plan nie wypali) - brak nowych pomysłów na szkolenia ale i hamulec na nowe pomysły, -sprzedajesz tylko szkolenie dyrektora (zresztą bardzo drogie) ale ma w swojej dziedzinie olbrzymią wiedzę i przystępnie prowadzi zajęcia jednak jest to ciagle odgrzewanych kotlet brak świeżości Osoba która była kilka razy na jego szkoleniu ma retrospektywe z małymi zmianami - dyrektor traktuje ludzi jak głupich chyba że jest to osoba naprawdę potrzebna np programista czy grafik na tym polu nie może poprostu konkurować i te osoby są mu potrzebni co do reszty to mięso na miejsce których czeka 100 tak on myśli - brak wzmocnienia pozytywnego tylko negatywne przez co ja straciłem chęć do pracy - z czasem wyszło że dyrektor robi świetne pierwsze wrażenie i jest niekonsekwentny zwłaszcza wobec pracownika, zmienia zasady według własnych często prywatnych korzyści, - mamił na pierwszej rozmowie pracą nad rozwojem a później tylko dzwoniłem i sprzedawałem tylko dwa szkolenia 0 perspektyw jesteś telemarkieterem Reasumujac : Jest to praca dla kogoś o ograniczonych perspektywach, studentów mających czas od 8-16, dla ludzi lubiących monotonne czynności potrafiące znosić fochy i lubiące być podwładnym jeśli masz rodzinę lub w najbliższym czasie dochodzi w twoim życiu do ważnych zmian od których zależy pośrednio zatrudnienie to odpuść sobie Powodzenia

Natalia

Witam, Czy na forum są osoby które są w stanie wypowiedzieć się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Niestety nie widziałam, by firma Logonet, prowadziła rekrutację z kolei to duża firma informatyczna więc z pewnością wiecie coś więcej na jej temat, a wszelkie informacje są przydatne dla nowych użytkowników.

Natalia2
@Natalia 27.07.2017 14:32

To nie jest duża firma 1 programista 2 handlowców czasem 3, 1 grafiko-handlowiec taka hybryda, informatyk odpowiedzialny za serwer ( jak go niema co zdążą się rzadko a coś się stanie to dopiero ogień w d...e), księgowa, sekretarka czasem jakiś stażysta bo i najwieksza Kula u nogi czyli dyrektor

beffin

No ale chyba ciężko jest w tym przypadku @saivr, popracujesz kilka miesięcy i wtedy dopiero dostaniesz.

koko

Pracowałam w tej firmie parę latek temu i nie było dla mnie większej radości, niż gdy stamtąd odeszłam do obecnego miejsca pracy. A teraz konkrety. Owszem przy odrobinie szczęścia otrzymacie umowę o pracę i wynagrodzenie od najniższego krajowego, aż po to co uda wam się wynegocjować, w zależności też od tego czy jesteście programistami, grafikami, czy też resztą(czyli dla właściciela firmy nie wartą złamanego grosza masą)... Czyli w dużej mierze zarobki zależą także od waszej zdolności do negocjacji. Praca zwykle 8.00-16.00,ale bywa, że znacznie więcej...nie zawsze wasze nadgodziny będą zapłacone. Co do atmosfery...jak to mówią, ryba psuje się od głowy. Ludzie są w porządku, poza właścicielem. Z pozoru kulturalny Pan, który ukrywa różne bardzo brzydkie cechy...dlatego właśnie nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Miejsca, w których pracuje się dobrze, to takie, gdzie nie tylko zarobki są w porządku, ale gdzie czujemy się wspaniale wśród innych ludzi. Ale oczywiście każdy może sam się przekonać...

imon

Czym zajmuje się logonet to każdy zainteresowany chyba wie. Branża w ostatnich czasach sporo zyskała na popularności, teraz każda firma, czy to mała, czy duża musi mieć swoją stronę internetową i odpowiednią ją pozycjonować. Czy w związku z tym można liczyć na wolne stanowiska w firmie? Co takiego oferują na start?

Piotr

Logonet to doświadczony twórca stron WWW. W zasadzie nie wiem czy istnieją jakieś ograniczenia. Oczywiście są więksi w tej branży, ale prawdziwi informatycy poradzą sobie w każdej firmie, a to wszystko dlatego, że i tak końcowy produkt ma ocenić klient, który zamawia daną usługę. No chyba, że ktoś nie jest informatykiem tylko udaje ;)

Emil
@Piotr 21.02.2015 14:42

Ja akurat szukałem info o tej firmie bo oczy przecieram ze zdumienia jaki badziew robią. Czas ładowania się stron z 2016 roku FATALNY. Zaplanowanie stron - FATALNA. Firma ma chyba stałe kontakty i wciska usługi urzędom i na tym jedzie, żadna poważna firma nie dałaby sobie takiego badziewia jak te ich strony wcisnąć. A za publiczną kasę jakoś ciągną. Straszne to

Emil
@Piotr 21.02.2015 14:42

cynik

A ja mam takie pytanie skoro wszyscy hipotetycznie rozprawiają o tym co firma powinna, a czy ktokolwiek z Was pofatygował się osobiście zanosząc CV ?? wtedy można wyciągnąć więcej informacji, natomiast bez minimalnej wiedzy informatycznej nie ma co liczyć nawet na zamiatanie i konserwację powierzchni płaskich. telemarketerzy i pracownicy działu szkoleń mogą być studenci, sprawne posługiwanie się internetem, wysoka kultura osobista i dyspozycyjność, umiejętność negocjowania przez telefon, dobra dykcja,duża motywacja i samodyscyplina, odporność na stres,umiejętność skoncentrowania się na realizacji celu,komunikatywność i poczucie humoru. a korzyści?? to umowa o prace (pewnie najniższa krajowa) i ewentualne premie uznaniowe za wyniki, i uwaga gwóźdź programu : odporność na stres :)

kombo

Ludziom zwykle zalezy, tak jak mowicie, na dobrej atmosferze i wysokich zarobkach. Do tego standardem powinna oczywiscie byc umowa o prace w przypadku gdy pracodawca rzeczywiscie chce dalej szanowac swoich podwladnych. Mam nadzieje, ze firma logonet jest w tym przypadku w stanie to zapewnic? Na pewno lepiej by sie ludziom pracowalo.

tom

wazne ze jest wyplacalny. rozejrzyjcie sie wokol, no i widac jak jest w branzy. cos poza tym, ze kasa jest? ktos odpowie?

Staszek

Czy ja wiem, niektórym wystarczy zarabiać tyle, by się utrzymać, także niektórzy ida do pracy, by spędzić czas - w dobrej atmosferze.

pracownica

Ja pracowałam w Logonecie ale kilka lat temu, do teraz mam kontakt z niektórymi pracownikami firmy, mi się podobało i to bardzo. Fajna atmosfera, szef ok, wiadomo wymaga ale to chyba jest praca a nie plac zabaw. Są oczywiście ludzie którzy w każdej pracy narzekać będą. Jak dla mnie firma na plus. Co do zarobków nie pomogę bo już minęło sporo czasu, na tamten czas było ok.

Br

Pracowałem tam jakiś czas temu. Logonet z Bydgoszczy pod szefostwem Pana(usunięte przez administratora)i to zwykła, jedna z wielu firma tworząca strony internetowe. Tym się głównie zajmowaliśmy, ewentualnie niekótrzy brali hosting w pakiecie, ale lepiej u konkurencji która ma profesjonalne zasoby i tylko w hostingu się specjalizuje. Szef z pozoru miły, ale to typowy karierowicz. Specjalista od wdrażania BIP-ów. Nie polecam tej firmy, słabo płacą, wiele wymagają i wystarczy spojrzeć na rotację. Najlepsi już dawno odeszli z tej firmy.

an

Ty się cieszysz że odeszłaś, koledzy się cieszą, pracodawca się cieszy że odeszłaś i w ten sposób wszyscy są szczęśliwi najlepszy awans dla ROSZCZENIOWEGO pracownika to awans poziomy poza struktury firmy - pełnia szczęścia dla wszystkich

as

oni pewnie też się cieszą

;)

Nikomu nie życzę pracy w tej firmie, cieszę się że stamtąd odeszłam

:-(

nie polecam ten co pisze, że to solidna firma to chyba z byka na łep upadł albo jest jej szefem :-P

mugol

solidna firma, jasne zasady pracy

Zostaw opinię o Logonet - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logonet