Opinie o Gasket Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gasket Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gasket Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gasket Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

lola

A moze mi ktos powiedziec ile pracuje kobiet na produkcji.

of 15

witam! kobiet na produkcji nie ma bo to faktycznie nie praca dla nich,czasami i panowie wysiadają.Jest ciężko i śmierdząco a zarobki?cóż K.....małe za takie warunki.

Zapomniałem dodać ,że nawet kasa jest nie na czas,ponieważ przed chwilą sprawdziłem,chyba ktoś nie lubi płacić

W obecnym czasie firma kiepsko prosperuje .Już jest na dużym minusie a nic nie wskazuje na to,że będzie lepiej .Co prawda inwestują w nowe maszyny itp ,ale nie ma to przełożenia na praktykę.Nowy dyrektor jest do bani. Jego młody wiek niech nikogo nie zwiodą iż będzie bezproblemowy . Do tego dochodzi chemia i kiepskie zarobki . Robol na start dostanie 1680 PLN brutto czyli najniższą krajową

@007

Dokładnie a do tego,machloje oraz brak zaangażowania

JA osobiście pracy w tym zakładzie nie polecam,ze względu na chemię,atmosferę kierownictwa wobec pracowników i naturalnie kasy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gasket Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
kk

Tez tak słyszałam. A wiesz może na jaki adres mail mogę wysłać CV. Może warto zaryzykować. Jestem kobietą ale pracy się boję. Pracowałam 7 lat na magazynie przyjmowanie towaru wysyłka faktury inwentaryzacje itp Pozdrawiam

kk

chciałabym tam pracować czy jest jakaś szansa. Czy przyjmują tylko mężczyzn.

@kk

Słyszałam, że rozwijają produkcję i szukają do pracy na maszynach oraz kontroli i wykończenia.

@pracownik

Ale numer chciałam powiedzieć że pracy się NIE BOJĘ. To chyba z wrażenia że ktoś odpowiedziała na mój post

...

[usunięte przez moderatora] skoro tam nie pracowales to nie pisz takich bredni.. 1800 to masz brutto, do tego szkodliwa chemia + zero szacunku ze strony biura. kłamstewka dyrektora nabieraja na sile, jesgo bezsilnosc w obec pracownikow handlu jest zenujaca, zero autorytetu.. to nie przypadek w prawdzie, lubi wyzywac swoja bezsilnosc na pracownikach produkcji. prawdziwy robol!

Robol

Co wy (usunięte przez administratora) icie . Ta firma jest zajebista . Wynagrodzenia w terminie. Nikt nie stoi nad tobą przy robocie. Ekipa zajebista . Nic dodać nic ująć . Zarobki od 1800 - 3000 zł - zwykły robol Jeżeli chodzi o kierownika produkcji , to się zmienił .

Zostaw merytoryczną opinię o Gasket Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Gasket Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Wypoczynkowa 10
    43-382 Bielsko-Biała