Contract administration Sp. zo.o.

Opinie o Contract administration Sp. zo.o.

Maestro

Co słychać w firmie? Jaki jest powód, że taka cisza jest na forum? Jestem zainteresowany pracą w firmie i liczyłem na opinie pracowników a tu nic.

kasia

tak naprawdę to "baker tilly". W internecie z łatwością można znaleźć opinie o tej "firmie"

robert

No właśnie dziwne to trochę bo, przecież oni działają w kilku lokalizacjach a do tego wiem, że ostatnio była dość spora rekrutacja i też nikt o tym niestety nikt nie pisał..nie wiem z czego to wynika. Ale jakby ktoś jednak to czytał dajcie znać czy będziecie jeszcze szukać ludzi bo właśnie tę jedną rekrutację przegapiłem

Dodaj komentarz o firmie Contract administration Sp. zo.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw opinię o Contract administration Sp. zo.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Contract administration Sp. zo.o.