Opinie o Contract administration Sp. zo.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Contract administration Sp. zo.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Contract administration Sp. zo.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contract administration Sp. zo.o. w Warszawa

plusy: - biuro przy metrze, - elastyyczne godziny pracy, - praca ze specjalistami w dziedzinie zarówno kadr i plac, duzo sie ucze minus: - wynagrodzenie ponizej rynkowego, niadekwatne do obowiazkow, - nadgodziny za ktore nikt nie placi i nie mozna odebrac praca na 2-3 latka, nie dluzej

nadgodziny za które nikt nie płaci i nie można odebrać - naprawdę firma tak ewidentnie łamie prawo pracy? wiele osób pisze, że jest duża rotacja - ale na linkedin widzę że dyrektorzy pracują w tej firmie po 25 lat - czy nie powoduje to ze tak naprawdę nie znają rynku i dlatego i benefity słabe, i brak możliwości rozwoju a może coś się w firmie zmieniło?

Jopek Nowy wpis

Dzień dobry, jaka jest pensja na stanowisku asystenta ds. płac i jak wygląda rekrutacja? Czy jest UOP?

Xxx Nowy wpis

Aplikowalam na stanowisko młodszego asystenta ds księgowych. Stawka jaka zaproponowali to 4900 brutto- czyli prawie tyle co najniższa krajowa od 2023. Śmiech na sali. Nie wymagali doświadczenia, a Pani teamliderka przeszmuglowala mnie z wiedzy o podatkach.

Emilia

2-3 lata? A miałam pytać czy o podwyżkę da radę zawalczyć jakimś cudem ale rozumiem, że niestety nie? A atmosfera w zespole i jakiś sposób zarządzania ludźmi? O tym co powiesz?

@Emilia

Nie wiem, nie probowalam.Jesli chodzi o atmosfere to jest bardzo dobra, ludzie sie szanuja, nie ma wyscigu szczurow, pod tym wzgledem nie da sie powiedziec nic zlego.

Emilia

W porządku. A piszesz, że duży się uczysz tzn., czego?

Hej Nowy wpis

Czy pracuje się na open space czy w gabinetach? ile mozna pracowac z domu?

Kandydat Nowy wpis

Ala

Czy ktoś pracował w tej firmie na stanowisku asystenta zarządu? Uprzejmie proszę o informacje.

Xyz

Na jakie wynagrodzenie może liczyć asystent ds. kadr i płac? Właśnie widziałam ogłoszenie na ich stronie, ale nie ma informacji odnośnie wynagrodzenia.

Ciekawy

Czy w tej firmie jest możliwość całkowicie zdalnej pracy? i jest faktycznie tak źle jak piszą tutaj w komentarzach?

@Ciekawy

Obecnie pracujemy hybrydowo. Atmosfera jest naprawdę ok moim zdaniem, przynajmniej w Warszawie. Ja jestem w CA już ponad 6 lat i nie narzekam.

Obiektywny człowiek

Jak każda praca posiada swoje zalety oraz wady, które były szeroko opisywane wcześniej przez różne osoby, więc mogę je śmiało potwierdzić. Zacznijmy od plusów bo zdecydowanie łatwiej je wymienić niż minusy + oddelegowanie do dużego, zagranicznego klienta otwiera nam szeroko rynek pracy, taka pozycja w CV to duży plus + międzynarodowe środowisko, więc można podszkolić j. angielski i poczuć się pewniej w operowaniu tym językiem + praca nie jest trudna i przy okazji można się nauczyć kilku przydatnych programów oraz zyskać doświadczenie +/- minimalna premia kwartalna - w dzisiejszych czasach karta multisport oraz podstawowa opieka medyczna to trochę mało jeśli chodzi o benefity, zwłaszcza jeśli chodzi o firmę z takim kapitałem w dodatku z zagranicznymi oddziałami; - ruchomy grafik pracy wysyłany zazwyczaj w piątki około godziny 16, więc ciężko zaplanować kolejny tydzień pod względem życia osobistego, - brak inicjatyw integracyjnych- chcecie się lepiej poznać? Śmiało, ale prywatnie i na własny koszt, - brak dofinansowania do kursów np. specjalizacyjnych lub językowych, - pierwsza umowa na rok czasu, żeby nie było pytań o ewentualną podwyżkę, - brak jakiegokolwiek prezentu na Święta, premii czy nawet skromnej Wigilii firmowej, ogólnie dzięki że jesteście i "Wesołych Świąt", - masz zrobić wszystko tak jak nakazuje przełożony i przekazać innym dokładnie takimi samymi słowami, zupełny brak otwarcia na inicjatywy podwładnych, - brak reagowania na zmiany w zespole, składasz wypowiedzenie? "Dobrze dziękuję" brak jakiegokolwiek zainteresowania czy to decyzja ostateczna, - średnie zarobki, - niektóre archaiczne programy i rozwiązania, które jedynie utrudniają i wydłużają pracę niepotrzebnie, - ciągły nadzór i kontrola pracy, nawet w prostych i błachych przypadkach - lokalizacje klientów Ogólnie jeśli jesteś na początku swojej kariery zawodowej albo wracasz po przerwie to polecam popracować rok albo dwa lata, aby zdobyć doświadczenie zawodowe, poprawić zdolności językowe i wzbogacić swoje CV. W dodatku po obsłudze klienta, który zatrudnia u siebie kilka tysięcy pracowników dasz sobie radę wszędzie za znacznie lepsze wynagrodzenie. Na dłuższy okres zdecydowanie nie polecam, jesteś zatrudniony w tej firmie a praktycznie nie masz kontaktu z jej pracownikami tylko na oddelegowaniu

Wanda
@Obiektywny człowiek

Czyli nie ma dofinansowania do kursów specjalistycznych ale firma tego wymaga? W sensie chce aby pracownicy się w ten sposób rozwijali ale sami kasy na to nie dadzą?

Karaluch

Jeżeli trafi się praca u klienta to zdarza się, że pracownicy są przysypani swoją pracą, do tego dochodzi mała pensja, brak podwyżek (w firmie jest wyjątkowo ciężko w tym temacie) i benefitów (brak premii świątecznych), firma też często zwyczajnie zapomina o swoich pracownikach, którzy swoje miejsce pracy mają poza głównym biurem, ma się szczęście jak raz do roku pracownik otrzyma kalendarz. Często to co znajduje się w ogłoszeniu, które jest wystawiane przez "Hrubieszowską", znacząco różni się od tego co zastajemy na miejscu. + jeżeli już doszukiwać się jakiś plusów to duża ilość pracy sprzyja poznaniu specyfiki branży, więc osoby w niej nowe mają szanse zdobyć pierwsze doświadczenia. Lepiej dwa razy się zastanowić i rozważyć inne oferty niż się do wszystkiego za szybko zniechęcić.

Wanda
@Karaluch

Piszesz że plusem jest zdobycie doświadczenia, czy nowe osoby bez doświadczenia właśnie uczą się przez pracę z doświadczonymi osobami czy raczej metodą prób i błędów, bez nadzoru kogoś zaznajomionego?

Karaluch
@Wanda

Wszystko zależy od tego na kogo się trafi. Są osoby które pokażą raz i będą uznawały, że masz radzić sobie sama i będą machać oczami jak o coś zapytasz, jednak duża liczba "szeregowych" pracowników z reguły jest bardzo pomocna. Krótko mówiąc zależy gdzie się trafi. Rotacja jest dosyć spora więc też pojawia się pytanie czy ma się kogo zapytać.

Agata
@Karaluch

A ta rotacja to czego wynik Twoim zdaniem? Pensja jest zawsze na czas?

Inny karaluch

W 100% się zgadzam

Contract Administration
@Karaluch

Dziękujemy za komentarz. Wszystkie opinie są dla nas ważne, nawet te mniej pochlebne. Dzięki temu wiemy, na co musimy zwrócić większą uwagę. Pozdrawiamy, Zespół CA

Taa
@Contract Administration

Firma założona 30 lat temu i z komentarzy na goworku dowiaduje się dlaczego ludzie odchodzą...

@Taa

Czyli innego źródła o info o nich tak naprawdę nie masz tylko to forum?

Taa
@Emilia

Jeszcze raz przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałaś i popraw, żebyśmy zrozumieli

Gabriela
@Karaluch

napisałeś że brak benefitów i w nawiasie że brak premii świątecznej. to chodziło Ci głównie o to, czy w ogóle nie ma żadnych? jest prywatna opieka medyczna? karta Multisport? czy nie?

EvergreenEG

W CA pracowałam kilka lat temu przez krótki okres. Trafiło mi się miejsce pracy "u klienta". Sama lokalizacja nie była zła. Na wszelkie szkolenia i inne rzeczy organizacyjne trzeba i tak jeździć do głównej siedziby firmy na Hrubieszowską. Główna siedziba CA jest położona na tzw. Mordorze 2 zatem jeśli ktoś czuje się przytłoczony sąsiedztwem wielu biurowców to nie będzie się z tym dobrze czuł. Pracowałam w czasach przedpandemicznych, wówczas tylko team leaderzy mieli prawo do pracy zdalnej (raz w tygodniu), a specjaliści i asystenci mogli pracować tylko stacjonarnie - mimo, iż gros pracy i tak wykonywany jest na komputerze. W CA panuje szybkie tempo nauki i dużo zadań, więc jeśli komuś zależy na zdobyciu doświadczenia i umiejętności, to w tej firmie z pewnością będzie miał taką możliwość. Benefity to: prywatna opieka medyczna w Enel-Med (uwaga - masz możliwość przystąpienia dopiero po 3 miesiącach od zatrudnienia), Multisport i ubezpieczenie grupowe. Do wszystkiego należy dopłacać i pracodawca niczego nie finansuje w pełni. Raz w tygodniu na Hrubieszowską przyjeżdżały jabłka więc był też jakiś owocowy benefit. Największym minusem jest pensja. Bardzo niska, mocno poniżej stawek rynkowych i nie pozwalająca się utrzymać, co sprawia, że większość pracownic to albo młode dziewczyny zdobywające pierwsze doświadczenia zawodowe albo panie usiłujące dotrwać do emerytury. Coraz większa ilość przydzielanych zadań i coraz większy stopień ich trudności sprawia, że szybko pojawia się poczucie niesprawiedliwego wynagradzania. Dużo osób po zdobyciu pierwszego doświadczenia ucieka do innych firm, gdzie są lepiej wynagradzani. Co do atmosfery w pracy - nie ocenię Hrubieszowskiej, ale opowiem o zespole, jaki stanowiłyśmy u pracodawcy. W większości wykonywało się pracę w milczeniu. Rozmowa ograniczała się do pytań, jak nam minął weekend w poniedziałek i jakie plany na weekend w piątek. Poza tym tylko wydawanie poleceń. Atmosfera rozluźniała się dopiero kiedy TL były nieobecne. Wyjścia integracyjne czy imprezy nie istniały, chyba, że zorganizowało się coś na własną rękę i koszt. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w kadrach i płacach, możesz się tu zatrudnić (upewnij się jednak, że masz wsparcie jeśli chodzi o utrzymanie się lub poduszkę finansową), a po roku max dwóch uciekaj.

@EvergreenEG

Jeżeli się nic nie zmieniło przez te pare lat to raczej w przyszłości też chyba nie widać zmian. Firma w czasie pandemii szczyciła się, że nie zwolniła ani jednego pracownika - i nic dziwnego ponieważ płaciła im grosze :) Firmy nie polecam

Afropolak

Cześć, Jako byłemu pracownikowi pozostaje mi sie niestety zgodzic z poprzednimi negatywnymi opiniami. Główne zarzuty to brak możliwości rozwoju, nie ma tutaj określonej ścieżki awansu, nawał obowiązków (ciągle rosnący w dodatku) oraz brak podwyżek. A już hitem jest prezes robiący spotkanie przed świętami i cieszący się, że słupki finansowe sie zgadzaja po czym nie wypłaca żadnej złotówki pracownikom jako premii w tym okresie. Benefity klasyczne- multisport i opieka medyczna (oczywiscie trzeba doplacic nie sa w pelni finansowane przez pracodawce). Minusem jest też zero integracji, w zasadzie każdy sam sobie- jeśli samemu prywatnie nie wymyślisz jakiegoś wyjścia to nie ma co liczyć. Atmosfera średnia. Do tego trzeba uważać, żeby nie wylądować w lokalizacji u klienta bo może to być drugi koniec miasta. Z racji tego, że pracy jest sporo to jako plus można potraktować możliwość nauki, jest tak wiele różnorodnych tematów, że na pewno coś człowiek z tego wyciągnie. Można rozwinąć w sobie przydatne poźniej umiejętności jak multitasking i pilnowanie deadlinów.

@Afropolak

Oj tak te benefity to klasyk jest, ciekawa jestem kiedy natknę się na firmę, która wychyli się z tego szeregu. Chyba najbardziej w tym wszystkim zachęca ta nauka, o której wspomniałeś. Coś jeszcze prócz tego multiaskingu udało Ci się wyjąć z niej?

@Emilia

Jeszcze dzięki temu, że faktycznie środowisko było międzynarodowe to sie udało podszkolić język angielski, poza tym cięzko z zaletami ;)

Aga
@Afropolak

Multisport rzeczywiście jest płatny, ale tak chyba jest w większości firm. Enel Med jest opłacany w 100% przez firmę, więc pracownicy za to nie płacą.

@Aga

Owszem co do enelmedu sie zgodzę jednak już podłączenie członków rodziny kosztuje a wiele firm opłaca pakiet rodzinny. Tak samo multisport, kwestia kontraktu i % doplat od strony firmy. Nie wspominajac juz o dofinansowaniu chociazby do kultury, zwrocie za bilety, organizacji wyjsc firmowych bo tego po prostu nie ma. Jesli chodzi o benefity firma zatrzymała sie w 2010 roku.

@Afropolak

I co, sądzisz, że serio raczej nigdy nie ruszy dalej niż ten 2010? :/ Może podmianka zarządu załatwi sprawę?

Misiek

Praca w porządku, trochę monotonna. Ale taki urok kadr i płac. Duże i ładne biuro, praca na open space. Jest przerwa na lunch. Ogólnie spoko atmosfera.

Alicja
@Misiek

To super :) Jestem ciekawa czy firma przyjmuje osoby z niewielkim doświadczeniem? No i ktoś pisał, że został odrzucony ze względu na angielski - możesz mi powiedzieć jaki poziom jest wymagany?

Byłam na rozmowie na stanowisko specjalisty ds. płac. Rozmowa przez Teamsy, całkiem miły kontakt, wszystko dokładnie wyjaśnione. Czekam na odpowiedź, zobaczymy…

Dominika
@Kandydat

Minął już miesiąc. Odezwali się czy nie? Napisz proszę, jestem ciekawa pracy tam.

@Dominika

Tak, dostałeś odpowiedź, niestety angielski za słaby, ale dobrze wiedzieć co nie tak ;)

Marzena
@Kandydat

i dostales taka odpowiedz ze znasz za slabo angielski od nich, taki konkretny feedback, rzadko spotykane wiec sie chwali - wiesz potem co warto podciagnac i moze za jakis czas znowu aplikowac :)

Leosia

Czy w firmie praktykuje się pracę zdalną lub hybrydową?

@Leosia

Obecnie hybrydowo

Dawid

Ja jestem zadowolony z pracy w firmie choć nie uważam żeby była idealna bo takich nie ma. Warto docenić, że szanują pracowników!

Magda
@Dawid

Zgadzam się w 100%. Firma jest stabilna i nie ma wyścigu szczurów.

Prawie Kandydat

Złożyłem aplikację. Zadzwoniła Pani. umówiła spotkanie przez platformę teams. Po kilku dniach zadzwoniła i zmieniła termin. Linku do spotkania nie otrzymałem. Zadzwoniła w dzień rozmowy z pretensją w głosie, że nie dołączyłem do rozmowy. I jeszcze bezczelnie się upierała, że link otrzymałem. To już pokazało mi podejście do kandydata. Czyli od wejścia pozycja "jestem najmądrzejsza". No nie do końca. bo Pani z tego co wygooglowałem wielce wykształcona - licencjat z niszowego kierunku. b. nieprzyjemna w rozmowie. Nie podają widełek placowych (bo nie. bo na rozmowie. przecież macie określony budżet na to stanowisko. a jak wam wstyd podawać inf. o poniżającej pensji to nie dziwcie się, że was olewają) . Opryskliwi (przynajmniej ta pani). Po co tracić czas na rozmowę jeśli oferowane wynagrodzenie jest, jak czytam w necie, upokarzająco niskie u nich?

Nie polecam. Brak kontaktu z przełożonymi, brak miejsca w biurze, zero benefitów, nudna i monotonna praca bez możliwości rozwoju.

Marlena

Brałam udział w rekrutacji do tej firmy. Zaproszono mnie na „małe assessment center” na którym dostałam do pracy niesprawny komputer. Brak zupełny kontaktu po spotkaniu mimo ze wykonałam kilka zadań, nie mówiąc już o jakimś konkretnym feedbacku. Słaba rozmowa rekrutacyjna-zero tworzenia relacji a zwykła przepytywanka. Screening Cv w godzinach nocnych przez rekruterów pokazuje jak się pracuje w tej firmie.

krzysztof

słaba firma, max 1 rok czy 2 lata pracy i uciekać, bardzo słabe wynagrodzenia i zero benefitów

Pati

A jakie są zarobki w branży IT?

Były pracownik IT

Firma faktycznie bardzo przyjazna i pracuje się tutaj w miłej atmosferze (przynajmniej w dziale it). I na tym chyba kończą się plusy. Firmy chyba nikt nie poinformował o zarobkach w branży IT. Wiadomo że na początku w każdej firmie nie można spodziewać się kokosów ale CA bardzo szybko zaczyna obarczać pracownika bardzo odpowiedzialnymi i trudnymi zadaniami. Za które oczywiście nie płaci więcej niż na początku w okresie nauki. Zarobki w tej firmie to jakaś parodia. Firma dobra żeby zacząć karierę, potem jak najszybciej należy uciekać.

Zostaw merytoryczną opinię o Contract administration Sp. zo.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Contract administration Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contract administration Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contract administration Sp. zo.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contract administration Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w Contract administration Sp. zo.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contract administration Sp. zo.o.