Opinie o BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K. w Warszawa

twr

Jestem po spotkaniu rekrutacyjnym, mam bardzo pozytywne odczucia odnośnie proponowanego stanowiska pracy, jeśli chodzi o samo spotkanie to panuje miła atmosfera i rozmawiasz z doświadczoną kadrą i prezesem. Firma jest z dużym doświadczeniem w branży, liczne referencje od klientów. Polecam.

Halina

Dzięki @A wiemy, że atmosfera w czasie rozmowy kwalifikacyjnej jest bardzo przyjazna i pełna profesjonalnego przygotowania ze strony osób rekrutujących. Niestety nie wiemy nic na temat wolnych miejsc pracy w firmie BBA TRANSPORT SYSTEM. Sprawdziłam na stronie internetowej, ale tam również nie znalazłam żadnej informacji na ten temat. Dlatego zachęcam osoby aktualnie zatrudnione w tej firmie do podzielenia się takimi informacjami z użytkownikami tego forum,o ile oczywiście jakieś wakaty występują.

Jerzy

Może dowiem się czy rekrutacja w firmie to tylko jedna rozmowa czy są jeszcze jakieś etapy?

A.
@Jerzy

W moim przypadku tylko rozmowa.

A.

Uczestniczyłam w rozmowie rekrutacyjnej w firmie BBA TS i jestem pozytywnie zaskoczona, pod każdym względem: szybkiego kontaktu po wysłaniu aplikacji, przebiegu rozmowy i kontaktu po niej. informowano mnie na bieżąco o przebiegu rekrutacji, zgodnie z ustalonymi terminami. jeśli chodzi o samą rozmowę, nie była przeprowadzana przez dział HR, tylko przez dyrektora i szefa działu, do którego aplikowałam. Przebiegła merytorycznie i do tego w miłej atmosferze, a prowadzący byli przygotowani i znali moje CV. Generalnie: szybko zapomniałam, że jestem na rozmowie o pracę, obyło się bez pytań o to, gdzie widzę siebie za 5 lat i ilu buddyjskich mnichów mieści się w ciężarówce :). Z dużych plusów: podczas rozmowy padła też kwestia tego, czy firma jest mi w stanie zapewnić interesującą ścieżkę rozwoju, plus też za przejrzyste warunki zatrudnienia.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Olek

Słyszałem, że firma ma opinie dobrego pracodawcy!!

Pracuję w BBA od stycznia 2018. Kasa na czas. Ludzie wporzo. Pracy jest sporo, ale dzięki temu czas leci szybko. Sporo się też nauczyłem bo zagadnień w około jest dużo. Szef sponsoruje nam wyjazdy i szkolenia – byłem już na 2. Widać, że firma się mocno rozwija. Na razie nie ma się do czego przyczepić.

Halina

@Hela, i jak, udało Ci się dostać pracę w BBA TRANSPORT SYSTEM? Jakim stanowiskiem byłaś zainteresowana? Chciałabym jednak zauważyć, że używaniem imion i nazwisk osób trzecich jest niedozwolone na forum. @Joa, a czy na rozmowie rekrutacyjnej miałaś do wykonania jakieś zadania? Udało Ci się dostać do pracy na stanowisko, na które aplikowałaś? @Paweł, do Ciebie również mam podobne pytania, co do osób powyżej - udało Ci się przyjąć do pracy w BBA TRANSPORT SYSTEM? Czy na rozmowie zostały Ci przedstawione wszystkie warunki zatrudnienia?

Hela

Odbyłam rozmowę kwalifikacyjną z P. Mariuszem Żakiewicz. Bardzo pozytywne wrażenie i miła atmosfera. Polecam!

Joa

Odbyłam rozmowę rekrutacyjną kilka dni temu. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne- biuro eleganckie, pracownicy mimo piątku i stosunkowo późnej godziny pracy mili i uśmiechnięci. Samą rozmowe również oceniam na plus. Pan Dyrektor przybliżył profil i specyfikę działania firmy co dla mnie jako kandydata jest bardzo istotne. Będąc po pierwszym spotkaniu myślę że jest to dobre miejsce pracy, dające realne możliwości rozwoju ale o tym najlepiej przekonać się osobiście.

Rozmowa kwalifikacyjna w firmie BBA Transport System Sp. z o.o., przebiegła w przyjaznej atmosferze. Osoby przeprowadzające rekrutacje zadawały treściwe pytania oraz potrafiły wykazać się poczuciem humoru, co pozwoliło na rozluźnienie atmosfery. Podejście do kandydata do pracy oceniam jak najbardziej na plus.

SeReNa

Byłam jakiś czas temu na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BBA Transport System Sp. z o.o. Firma robi bardzo dobre wrażenie, widać też, że dynamicznie się rozwija. Moje wrażenia po rozmowie z osobą rekrutujaca o firmie są bardzo pozytywne i widać, że w porównaniu do firm państwowych, w których akurat najdłużej pracowałam firma opiera się na lepszych standardach, zresztą było to zauważalne od razu po sposobie prowadzenia rozmowy rekrutacyjnej (brak notorycznych, standardowych pytań) i odczuwalnej przyjaznej atmosferze. Wystawiam opinię firmie po rozmowie kwalifikacyjnej, bo jednak (i niestety) rzadko spotyka się firmę z takim kulturalnym podejściem do potencjalnego kandydata do pracy. Tutaj poczułam się bardzo miło zaskoczona.

Halina

@Stanisław, dziękuję za Twoją opinię, przypominam jednak, że na forum niedozwolone jest używanie imion i nazwisk osób trzecich. Jaki wynik miała Twoja rozmowa? Zostałeś przyjęty do pracy w BBA TRANSPORT SYSTEM? Jak oceniacie tego pracodawcę? Czy oferowane przez niego warunki są atrakcyjne?

Stanisław

Rozmowę kwalifikacyjną przeprowadza sam dyrektor Transportu i Spedycji, p. Mariusz Żakiewicz, co jest dużą rzadkością w dzisiejszych czasach, żeby sam dyrektor przeprowadzał rozmowy kwalifikacyjne, a nie jakaś Pani z HR, która ledwo potrafi się wysłowić. Pan Mariusz, bardzo treściwy, skupiający uwagę rekrutowanego, na rozmowie wyłącznie na temat pracy, co z jednej strony jest dużym plusem, bo dba o wizerunek firmy, ale z drugiej strony - nie ma tego poczucia wolności w wyrażaniu swoich myśli. Firma spedycyjna z 20sto letnim stażem na rynku, zajmująca się szeroko pojętym transportem intermodalnym. Wszystko było super i w bardzo miłej atmosferze. W biurze też wszyscy wyglądają na zadowolonych z pracy w tej firmie. No i ładna Pani z recepcji, która jest przemiła od samego wejścia. Bardzo polecam, dla samego doświadczenia i poczucia się jak normalny człowiek w normalnym miejscu pracy. W odróżnieniu do firm takich jak PEKAES z Błoniach, Vesta Polska, Loginexy i inne srexy. Jak najbardziej pozytywna firma!

Zostaw merytoryczną opinię o BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K. - Warszawa

• Jak się pracuje w BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 14 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.
4.1/5 Na podstawie 84 ocen.

BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.