Foltyn Produkcja okien PCV S.C.

Wodzisław Śląski

Opinie o Foltyn Produkcja okien PCV S.C.

Szlachta z końca

Nie ogarnięty ?? Przyjdź do mnie na koniec to pogadamy... Czy tylko na necie potrafisz się spinać ?

Hmm,co ja mogę napisać,pracuję tam,atmosfera w firmie fajna,pracownicy ( nie wszyscy Ł.Z ;* ) :D ogarnięci i choć problemem jest w głównej mierze częsty brak materiału,to powoli wszystko zaczyna się stabilizować,wypłaty jak wypłaty,jest czasem poślizg,ale góra 2-3 dni. Polecam wszystkim szukającym pracy w tej branży i zapraszam do współpracy.

Zostaw opinię o Foltyn Produkcja okien PCV S.C. - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foltyn Produkcja okien PCV S.C.