Opinie o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV w Turza Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV w Turza Śląska

Sebastian

Żona na którą przepisał firmę wpadła w depresję. Łukasz z mamuśka przywieźli ją w zeszłym roku do szpitala psychiatrycznego w spodenkach i klapkach chcieli z niej zrobić wariatkę przez 3 dni pobytu nawet jej ubrań na zmianę nie przywieźli i nie odwiedzili masakra żeby tak człowieka zniszczyć.

Grzegorz

Witam proszę o telefon 515234584

Grzegorz Nowy wpis
@Sebastian

Nikt nikogo nie niszczy ta pani niszczyła z premedytacją każdego (usunięte przez administratora)ile się da i kłamiąc tak samo

Marek Nowy wpis
@Sebastian

Pewnie to tylko gra aktorska żeby wierzyciele i komornicy się odczepili. Cała trójka to niezłe (usunięte przez administratora). Ubliżanie, okłamywanie, okradanie. To było na porządku dziennym. Za te krzywdy co te (usunięte przez administratora) wyrządziły ludziom najlepsze co ich może spotkać to zakład zamknięty bez klamek. Dziwię się że spokojnie chodzą po ulicach.

Grzegorz Nowy wpis
@Marek

To nie są ludzi planowali to od początku teraz udawaną tylko jaki to los ich spotkał.....śmieją się z ludzi mają wszystkich gdzieś

Marek Nowy wpis
@Grzegorz

Ja uciekłem stamtąd najszybciej jak się da bo widziałem co to za ludzie i że nie ma co się łudzić że nabiorą płynności. Szczególnie ten mały, zakompleksiony (usunięte przez administratora) syneczek mamusi.

Maria

To może ktoś mi jednak wyklarować temat? Bo pisali, że firma nie istnieje a ktoś jeszcze jaki czas temu zadeklarował, że działają. Czyli na jakiej zasadzie to się odbywa niby?

Zosia

A ta firma nie działa tak?

@Zosia

Działają na pszowskiej. To rodzina

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Turza Śląska.

pawel_amdek

Firma nie istnieje , sprawy ludzi w sądzie za nie płacenie wynagrodzeń , osioł przepisał wszystko na żonę i nic mu nie wzieli bo roździelność majątkową mieli... A (usunięte przez administratora) otworzył inną firmę i znowu ludzi naciąga

Wojtek

Witam proszę napisz mi gdzie się teraz znajdują mam dokumenty do gotowe do Komornika jak sie okaże że przepisał majątek na Żonę jak piszecie to postaram aby odpowiedział z art 300 k.k podjaję email :microtech@poczta.onet.eu. Pozdrawiam Wojtek

Wojtek

Witam Proszę napisz mi gdzie się teraz znajdują mam dokumenty do gotowe do Komornikajak sie okaże że przepisał majątek na Żonę to postaram aby odpowiedział z art 300k.k mój email :microtech@poczta.onet.eu. Pozdrawiam Wojtek

m,m

uciekajcie jaknajdalej od tych lidzi !(usunięte przez administratora)komornik na nich siedzi i to nie jeden !!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Neonatolog
Turza Śląska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Kuba

Czy firma normalnie funkcjonuje? Macie tak dobrą pracę i przestaliście pisać?

@Kuba

erf

@bshhj no to mozna przeciez sprobowac odwiedzic ich strone internetwowa zeby sie czegos dowiedzeic ale gdyby ich nie bylo to nie byloby dyskusji na forum

ich klient

Odradzam okna tej firmy!!!!

fles

Istnieją jako technika okienna. Siedziba w Rybniku na skrzyżowaniu gliwickiej z pochyłą

Nic nie wypłacili, chyba że komornikowi to tak prowadzi licytację hali i reszty majątku jakby mu zależało żeby sprawa się przedawniła.

Gosiek

Taaaa... dostał 4 tyś. kary i na tym się wszystko skończyło;/ dłużej trwało wymienianie nazwisk osób które się wstawiły niż cała ta rozprawa. nawet pan prezesik nie raczył się pokazać w Sądzie wysłał tylko pismo że ZGADZA się na wymierzoną mu grzywnę i tyle.... porażka normalnie.

qqq

był ktos moze dzisiaj na rozprawie w wodzisławiu?

s.

Na paskach w wypłatami widać, że wypłaty były pomniejszane o składki zus[usunięte przez administratora]

@s.

Witam jak go chcecie posadzić to proszę o kontakt wszystkich świadków którzy widzieli jak mnie uderzyła w twarz do dzisiaj odczuwam skutki i się leczą i na policji powiedzieli że mam to zgłosić na policji za naruszenie nietykalności. Proszę o kontakt microtech@poczta.onet.eu

Janko M.

Policja z Rogowa jeździ po byłych pracownikach foltyna i zaprasza na rozmowę na komisariat, jak jesteście z tego rejonu to możecie spodziewać się radiowozu pod domem :) Pytania to: - ile się pracowało ? - kiedy zwolnienie - jak było z wypłatami - czy była znana sytuacja finansowa firmy - czy na pasku były uwzględnione wpłaty do zus Polecam zabrać ze sobą: - umowę lub umowy - paski z wypłaty Jak macie coś na foltyna jakieś kwity to też weście oni wszystko kserują i dołączają do waszego zgłoszenia, jak wiecie o jego ciekawych wydatkach gdzie mógł kasę schować to też podajcie, wszystko jest ważne, może w końcu ktoś się do niego dobierze i go posadzą na dobre za nasza krzywdę.

Patryk

Ja też dostałem wezwanie dzisiaj jako świadek pokrzywdzony ;D . We wtorek jadę na przesłuchanie ;P

hej , a ja wam powiem że dostałem wezwanie na policje w charakterze świadka w sprawie naruszania praw pracowniczych :/ jutro mnie czeka przesłuchanie :/

Po przeczytaniu wpisu poprzednika tez zadzwoniłam do funduszu. Potwierdzam. Żadnej kasy nie będzie, jak to pani z funduszu ujęła: NIE MA ŻADNYCH PRZESŁANEK DO WYPŁATY PRZEZ FUNDUSZ NIE WYPŁACONYCH WYNAGRODZEŃ. I też argumentowała to postawieniem firmy w stan likwidacji, a nie upadłości. Wszyscy, którzy czekaliście na pieniądze z funduszu możecie przestać już czekać. Bo ich nie będzie. Trzeba zacząć działać, bo za chwilę będziemy szukali wiatru w polu. Pozdrawiam wszystkich wystrychniętych na dudka

dawno tu nie byłem

UWAGA !!! Żadnych pieniędzy z FGŚP nie dostaniemy, bo firma jest w stanie likwidacji, a nie upadłości. Dziś tam dzwoniłem (do funduszu). Kto jeszcze nie złożył pozwu do sądu pracy (o ile tacy są naiwni, co wierzyli, że F. nie wiedział, że trzeba upadłość ogłosić, a nie likwidacje, żeby fundusz kase wypłacił) to niech to robi, bo tylko z wyrokiem w ręce można coś zdziałać: albo komornik albo sprzedać dług. Ja chyba sprzedam, bo komornik to chyba niewiele zdziała. Nikt nie dostał jeszcze kasy po wyrokach, bo z czego niby, jak wszystko poprzepisywane mają na rodzinę i obcych?

***

Coo? Foltyn otworzył nową firmę, Gdzie? Kasę ma a my wypłat nie! !!

Emilka

Gosiek - 2013-01-30 17:24:30 Dostałam w końcu moje świadectwo pracy lecz bez podpisu "szanownego" foltyna i jakiejkolwiek pieczątki... Jest ten dokument w ogóle ważny ???Składajcie pozwy o te świadectwa pracy, bo tak naprawdę bez świadectwa nie możecie zarejestrować się jako osoby bezrobotne i tracicie zasiłek!!! Nie czekajcie bierzcie się za to. Tomku czytałam. podeślij mi na FB swój numer to zadzwonię do Ciebie. Pozdrawiam Emilka

inspektor

Gosiek - 2013-01-30 17:24:30 Dostałam w końcu moje świadectwo pracy lecz bez podpisu "szanownego" foltyna i jakiejkolwiek pieczątki... Jest ten dokument w ogóle ważny ???nieważny

Zostaw merytoryczną opinię o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV - Turza Śląska

• Jak się pracuje w Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV?

Zobacz opinie na temat firmy Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV