Opinie o GE Power Controls w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GE Power Controls. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GE Power Controls o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GE Power Controls w Bielsko-Biała

Czy pracodawca GE Power Controls motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Hugo Nowy wpis

Nie mają czym ... Te szkolenia to w średnich szkołach można przeprowadzać a nie w zakładzie pracy. System wynagrodzeń z kosmosu. Niby są równe ale jakoś jedni mają więcej PLN bo mają jedno uprawnienie więcej. A no i brak roboty. Ludzie na pierwszej zmianie plątają się po zakładzie jak smród po gaciach. No cóż kryzys

jaco68 Nowy wpis

brak wypłaty 10122021 to jest gangsterka!!!!!

Czy w GE Power Controls są szkolenia zewnętrzne?

Miejscowy

Hmmm...jakby to powiedzieć. Kierownictwo nie uważa żeby szkolenia przynosił wartość dodaną.

Piotr Nowy wpis
@Miejscowy

No to jak nowi pracownicy mają się czegoś nauczyć?

Stary wyga

MNS czy przetrwa te ciężkie czasy? Jednego brygadzistę zwolnili z funkcji zatrudniając na jego miejsce 2 osoby które nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu szafami, nie mają pojęcia o tym jak się to wszystko składa, doswiadczonego pracownika degradować żeby postawić dwóch statystów do uzupełniania plików? Gdzie tu jest sens i logika?

Netflix
@Stary wyga

No jak gdzie? Wystarczyło ładnie się pucować majstrowi i kierownikowi i proszę taki drobniutki awansik. Przecież widać to za każdym razem jak tylko 2 panów z Miko przyjdzie do pracy i się spotka z Kierownikiem, ziomki z jednego warsztatu, nawet ostatnio mc Donalda bezczelnie na oddziale dzielili, nie ważne są maski okulary telefony bo przecież koledzy, czy to nie jest dyskryminacja innych pracowników?

@Netflix

Bardzo odważnie pisać takie rzeczy z konta anonimowego, brak Ci jaj i zazdrość (usunięte przez administratora) ściska Pozdrawiam

Mns
@:)

Właśnie Ciawa jak masz jaja to się podpisuj imieniem i nazwiskiem

Elektryk
@Netflix

Też mamy tego dość, pismo poszło do związków.

MNS
@Netflix

Procederów z kierownikiem na 2 zmianach ciąg dalszy, nie mogę się doczekać kiedy się to zmieni i jeden obleśny typ G.T. wroci skąd przyszedł bo robią już takie cyrki i myślą że są niewidzialni? Kiedy wraca przedstawiciel związków i odda pismo pod którym jest podpisane większość pracowników?

Sen
@MNS

Ale o co chodzi? O to że siedzi na krześle cały dzień na środku hali i nikt mu nic nie powie?ależ wszyscy tak możemy robić, jak K.G. pozwala jednemu to czemu drugiemu zabroni?a zapomniałem przecież on lubi prowadzić cichy mobing... Pozdrawiam was za ściany.

Miki
@Stary wyga

Oj żal ze zwolnili. Przeskrobał coś?

Hugo
@Stary wyga

W tym zakładzie sens i logika ? Takie pojęcia nie istnieją. Tu liczy się czy masz okulary i dlaczego tą paleta stoi tu a nie tam ... oto cała filozofia. Dyrekcja zamiast zająć się naprawdę potrzebnymi sprawami to im tylko doczepianie do pierdół w głowie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie GE Power Controls? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Czy pracownicy GE Power Controls mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Kuchenna

Na stołówce zakładowej :)

Tadek

Pytanie do dyrekcji ... Bo widzę że czytają wpisy Dlaczego jest zgoda na złomowanie dobrego sprzętu komputerowego? Jak już nie chceciego odsprzedać pracownikom to może oddalibyscie go do domów dziecka albo biednych rodzinom!

Menadżer
@Tadek

Tu by trzeba zmian mentalnych żeby takie rzeczy były możliwe. Jak od 10+ lat rządzi fabryką jedna osoba i buduje wokół siebie rzesze lojalnych dyrektorów rozdając podwyżki poza oficjalnym systemem, premie i coraz droższe samochody służbowe to w naturalny sposób odrywa to od rzeczywistości a inwencja i inicjatywa ludzi jest ignorowana. Już od dawna cele lokalne wąskiej grupy są ważniejsze nic cele organizacji. Dlatego właśnie rotacja co 2-3 lata burzy schematy i wywołuje przypływ nowej energii. Tylko jakimś cudem omija to tą fabrykę. Równia pochyla tylko już w wersji końcowej (zwolnienia grupowe, wygaszanie portfolio produktów, transfery produktów do innych fabryk, samoistne odejścia zniechęconych specjalistów).

Miki

Jakieś wieści z zakładu? Gorące ploteczki?

Justyna

Jest problem z mobbingiem?

Elektryk
@Justyna

Pracowałem na lv wczesniej i powiem tak cały czas chodzili i pytali czy zalogowany jesteś do mesa jak nie byłeś to upomnienia itd. straszenie, brygadzista zaraz leciał do mistrza. Teraz pracuje na MNS Chłopaki z dozoru są w porządku, choć różne opinie słyszałem, myślę że większość jest pozytywnie nastawiona, czasem jest ciężko jak trzeba szybko skończyć projekt ale i tak nie widzę w tym żadnego mobbingu czy zastraszania. Jak robisz nie gapisz się w Facebook czy netfix. Ja jestem zadowolony i nie chciałbym żeby mnie przenieśli gdzie indziej.

Prqcownik

A gdzie sie podzialy wszystkie opinie? Czyzby Admin na prosbe dyrekcji usunal jedyna zakladke na temat GE w ktorej byly wypisane opinie sprzed wielu lat? No ja tej zakladki nie mam

Susi
@Prqcownik

Wycinają niepochlebne opinie. Na go worka stało się to standardem. Jak mamy napisać, że coś jest nie tak w zakładzie, jak właśnie w ten sposób? Nie polecam tej platformy. Czas na zmianę platformy. Tu śmierdzi bzdurą.

jonym

Zarządzanie w tej firmie jest śmiechu warte. Stosuje się zarządzanie przez konflikt, a to prowadzi do całkowitej degradacji - dramat. Są tzw. dyrektorzy, którzy chodzą po zakładzie i szukają podwiniętych spodni i innych aby nie pokazać jaki bajzel sami robią i mają u siebie. Dyrektor zakładu naiwnie biegnie za tymi bzdetami jak pies za kością - masakra. Najgorsze jest to, sam nakrycia atmosferę chamstwa i konfliktów, co dowodzi że kompletnie nie ma pojęcia o nowoczesnym kierowaniu i zarządzaniu. Jest taki jeden dyrektor M., tak niezdolny, że chodzi po inny wydziałach aby to ukryć a do tego konfabuluje z HR'em jak się wycinać z zarzutów o mobing.

Popieram poprzednika. Brak jednolitej polityki w działach. Kłótnie i udowadnianie sobie kto jest najlepszy SZCZEGÓLNIE W DZIALE (usunięte przez administratora). Reszta pracowników którzy uczciwie pracują na swoją pensję jest poniewierana . Jakakolwiek współpraca między sobą jest eliminowana ponieważ stanowi przeciwwagę dla (usunięte przez administratora)która boi się o swoje stołki. Najgorzej w dziale (usunięte przez administratora) dla własnej korzyści na porządku dziennym. Brak podwyżek stawki nie adekwatne do obowiązków w przypadku magazynów... (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o GE Power Controls - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w GE Power Controls?

Zobacz opinie na temat firmy GE Power Controls tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GE Power Controls?

GE Power Controls