GE Power Controls

Bielsko-Biała

Opinie o GE Power Controls

Popieram poprzednika. Brak jednolitej polityki w działach. Kłótnie i udowadnianie sobie kto jest najlepszy SZCZEGÓLNIE W DZIALE ( usunięte przez administratora ). Reszta pracowników którzy uczciwie pracują na swoją pensję jest poniewierana . Jakakolwiek współpraca między sobą jest eliminowana ponieważ stanowi przeciwwagę dla ( usunięte przez administratora )która boi się o swoje stołki. Najgorzej w dziale ( usunięte przez administratora ) dla własnej korzyści na porządku dziennym. Brak podwyżek stawki nie adekwatne do obowiązków w przypadku magazynów... ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o GE Power Controls - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GE Power Controls