"SENY GROUP RESTAURANT POLAND" Sp. z o.o.

Cieszyn

Opinie o "SENY GROUP RESTAURANT POLAND" Sp. z o.o.

Vin

W ich knajpach (GUTY) bywam często - szybko, tanio i smacznie :) Ekipa od dawna ta sama, może z niewielkimi modyfikacjami :)

Mike

Całkiem przyjemnie się pracuje w GUTY. Szkolenie z początku dużo daje i warto wtedy się skupić i uważać, żeby później nie było problemów. Jak dla mnie spoko i mogę polecić

Ela

Mi praca w GUTY odpowiada i jestem zadowolona. Spoko kasa i warto sobie dorobić jak komuś trochę gotówki brakuje i musi dozbierać :) Ludzie też w miarę, da się z nimi dogadać, a nawet czasem po pracy skoczyć na jakieś piwko

Dhaark

Teraz całkiem ok :) Na początku lekko się spinałam, ale z czasem jest lepiej. Kasa dobra, z ludźmi się dogadujemy chociaż często sporo zmian, bo ludzie przychodzą często na kilka miesięcy. Ogólnie pozytywnie

Konrad

Jak dla mnie praca w porządku. Najpierw trochę się przejmowałem, ale jakoś to ogarnąłem, bo roboty nie ma aż tak dużo. Jak się złapie odpowiedni rytm to nie powinno być problemu :)

O.o

Mi się tu prac dobrze. Kaska jest spoczko. Atmosferka też. Ja lubię pracę kelnera. Czasem bywa ciężko, ale da się przyzwyczaić. Poza tym napiwki dobre, heh.

Michał

Dobry pracodawca, godny oplecenia.

Patka

bardzo milo wspominam prace seny guty podczas studiow. moglam bez problemu dostosowac grafik do zajec na uczelni. do tego mialam fajny, dodatkowy zastrzyk gotowki. jesli chodzi o atmosfere to też w porządku.

Wąs

Kierownik spoko gość. Szanuje i dba o swoich pracowników, ale i wymaga od nich bardzo dużo, żeby restauracja stale pozyskiwała nowych klientów i stale się rozwijała.

fab.

Pracowałem w seny guty jakiś czas i było mi dobrze. Atmosfera w pracy była fajna, bez presji. Wiadomo chwilami było więcej roboty (lunche, weekendowe kolacje), ale ogólnie nie trzeba było się przemęczać. Przełożeni wyrozumiali. Jeśli chodzi o branie urlopu też źle nie było.

amadeusz mozart

Jest okej. Pracuje tu niedlugo, ale wszystko uklada sie sie pozytywnie. Pierwsza wyplata juz byla, całkiem spoko, napiwki dobre. Jestem zadowolony.

gucio

Bardzo dobre restauracje z bardzo dobrymi pracownikami, wiem bo sam nim jestem. Wszyscy w zespole bardzo przykładamy się do pracy i bardzo to lubię. Płacą dobrze, terminowo. Lubię chodzić do tej pracy.

x.

Dobrze mi się pracuje w tej firmie. Ale bez jakiegoś zachwytu. Dla mnie to po prostu praca- ważne, że chce mi sie do niej chodzic i tyle.

Kaja

Seny Guty to super pracodawca. Bardzo dba o woich praconików, a przede wszystkim o atmosfere w pracy. Ja bardzo lubiłam tam pracować. Bardzo dobry czas, mile wpomnienia. Stawka niby bez szału, ale napiwki całkiem dobre.

Witek96

Złożyłem swoje cv do tej knajpy. Mam nadzieje, ze mnie przyjmą bo moj znajomy jest u nich kelnerem i mowi że super. Co prawda dziewczyny dostaja fajniejsze napiwki ale tak jest chyba w kazdej knajpie. Ważne że podstawa jest spoko i godziny pracy.

kasia

Dla mnie praca w seny guty przede wszystkim dlaje poczucie stabilnosci. Pracuje tu juz od dluzszego czasu i na prawde nie mam nawet ochoty zmieniac pracy. Wypłaty na czas, zarobki calkiem dobre, a przede wszystkim jestem tu traktowana bardzo w porządku. Ogólnie polecam.

Yoko

Pracowałam tam swojego czasu jako pomoc kuchenne i szczerze lubiłam tą pracę. Miałam zgrany zespół, wszyscy byli dla siebie mili. Podobało mi się jak bardzo było tam pilnowanie utrzymanie czystości, a to przecież bardzo wazne w restauracji. Ogólnie czułam się tam dobrze traktowana.

Jane

Polecam tą restaurację pod kątek pracodawcy. Wypłaty w terminie, napiwki dobre. Klientela całkiem przyjemna. Ogólnie spoko.

Ang

Ja rpacowalem już w ielu restaracjach - teraz robię coś w ogóle innego. Ale porównując różne moje miejsca pracy to w tej restauracji bylo mi najlepiej. Fajna ekipa, włąściciel bardzo w porządku, zarobki też byly fajne. Więc ogólnie polecam.

kasia

A jak wyglądają zarobki?

Dominka
@kasia 04.09.2017 08:58
A jak wyglądają zarobki?

Zarobki w porządku. Zależy co robisz - czy na kuchni, czy kelnerka. Dużo też zależy od doświadczenia. Na rozmowie możesz dowiedzieć się więcej konkretów :)

Sylwia

Ja tez polecam całą sieć GUTY z całego serca. Bardzo dobre jedzenie. Byłam w kilku miejscach gdzie jest GUTY i zawsze wysoka jakość, nigdy nie było jakichś problemów. Smacznie, dużo i w dobrej cenie.

Esc

Jeśli ktoś robotny i ma chęci to nie będzie miał problemów z tą pracą

Rico

Pracowałem w GUTY w Opolu około 6 miesięcy i miałem normalną umowę o prace. Godziny pracy, atmosfera i współpracownicy tez bez zarzutu.

Nuka

Praca jak każda inna w gastronomi. Tutaj jednak panuje całkiem przyjemna atmosfera, więc jest fajnie. Zarobki też są ok

Mati

Przy studiach miałem elastyczny grafik, zarobki dobre, atmosfera akurat w Opolu była super, GUTY Opole polecam

patryk

Praca w GUTY jest ok. Płacą na czas, umowa zapewnia dobre zarobki, w pracy jest bezpiecznie. Czy dorywczo czy na stałe z czystym sumieniem polecam.

Gabi

Sieć restauracji godna polecenia. Pełen profesjonalizm i fachowa obsługa.

Kamil

Pracowałem w jednej z ich restauracji. Bardzo fajna ekipa, normalne godziny pracy - bez zostawania po nocach, dobre zarobki.

Paulina

Jedna z lepszych sieci azjatyckich jakie znam. Jeśli ktoś lubi konkretne i bardzo dobre jakościowe dania to na pewno się nie zawiedzie.

Kanadyjczyk

Ich restauracja w Auchan w Wwie to jedna z moich ulubionych azjatyckich w stolicy. Panuje tam bardzo fajna i przyjemna atmosfera. Jedzenie bardzo dobre, porcje duże. Obsługa uprzejma, miła i co najważniejsze bardzo sprawna, prawdziwa kuchnia FAST - nie trzeba czekać długo na jedzenie.

PawełSLU

Pracowałem w GUTY i każdemu kto wybiera się tam pracować mogę te restauracje polecić. Fajne ekipy w każdym mieście (nawet dwa razy się zgadaliśmy). Wypłata na czas, czasami napiwki, ale to bardziej ładne kelnerki mogą na nie liczyć xdd Dobra i usystematyzowana organizacja całej pracy, od początku obsługi do jej końca. Każdemu kto się wybiera tam coś zjeść również polecam. Świeże produkty, dobro jakościowo mięso. Bardzo dobrze wspominam swój czas w GUTY

Kajka

W Guty pracowałam w ostatnie wakacje, żeby dorobić na wyjazd. Grafik można było ustalać z kierownikiem i nie było z tym problemu. Będąc pracownikiem wiesz co sprzedajesz (świeże produkty) i to jest dużym plusem. Każdy zna swoje zadania i wie, że musi dostosować się do przyjętych standardów. Z innymi łatwo złapać dobry kontakt, bo jak spędzasz z nimi kilka godzin dziennie to jakoś ze sobą przeżyć musicie :) Wynagrodzenie zawsze w terminie.

Mika

Jako dorywcza praca jak najbardziej na plus. Pracuję kilka dni w tygodniu (Guty Auchan Wwa) i jestem zadowolona. Fajnie, że grafik można ustalać jakoś z kierownikiem, więc to duży plus. Kasa na czas. Czysto i kierownictwo dba o to, żeby tak pozostało. Uważam, że ta szybka obsługa i dobra organizacja pracy pozwala mieć tak dużo klientów.

Zyga

Dobra kuchnia azjatycka, nie mam zastrzeżeń zarówno do jakości dań jak i składników, z których są robione. Często jak jestem w okolicy gdzie jest Guty to wchodzę i coś zjem i zawsze utrzymuje się wysoki poziom. Bardzo szybka, ale i profesjonalna obsługa. (Porcje monstrualne) Polecam spróbować.

Asia

Dobra sieć. Zawsze smacznie. Największą zaletą jest szybka obsługa. Ilekroć jestem w Auchan gdzie jest Guty to z chęcią wchodzę i coś zjem :)

olek

Często bywam w Guty i jedzenie jak najbardziej w porządku. Jak na kuchnie azjatycką wysoki poziom. Nie jestem jej jakimś wielkim fanem, ale tutaj mi jakoś przypadło do gustu i co jakiś czas wpadnę spróbuję czegoś nowego. Zgodzę się, że klientów sporo, więc to chyba dobrze. Pracownicy sprawnie i szybko obsługują, nie ma jakiegoś niepotrzebnego czekania.

Woj

Pracowałem w Guty na Modlińskiej. Praca jest ok. Z rana mniej klientów, ale jak zaczynają się schodzić to pracy jest naprawdę dużo, ale da się przyzwyczaić. Pieniądze na czas, z resztą ekipy się dogadywaliśmy, ogólnie polecam

julka

w guty bywam często, zawsze smacznie i szybko, obsługa się mocno nie zmienia, duży atut to szeroki wybór dań

Kasia

Też mi się wydawało, że to oni są właścicielami GUTY. Jedzenie dobre, obsługa fajna - widać to, że jakoś się dogadują. Klientów jest faktycznie sporo (mówię o Guty Wwa).

Adriana

Pracuję od początku w GUTY w Bielsku. Klientów dużo, więc chyba jedzenie im odpowiada. Całą kadrą stanowimy zgrany zespół i myślę, że klienci to widzą.

Agata

Sama nie wiedziałam, że oni są właścicielami Guty Food. Smaczne dania i ich szeroki wybór. Przyjemna obsługa i atmosfera. Warto spróbować, bo to mogą być wasze smaki :)

Radek

Pracowałam w Auchan pół roku w Warszawie (guty). Kasa ok. Dużo pracy, ale nie ma aż takiej tragedii. Fajna zgrana ekipa tam była. Jako studentka mogłam sobie dorobić.

Martyna
@Radek 21.07.2017 15:49

Chyba swój podpis trochę pomyliłaś :P Ja byłam w Auchan w Warszawie kilka razy, więc możliwe że Cię kiedyś spotkałam. Warto spróbować, bo jedzenie naprawdę dobre. Obsługa też na fajnym poziomie.

Roksana
@Martyna 21.07.2017 15:59

haha faktycznie, kiedyś mój chłopak dodawał opinie o jakiejś firmie i pewnie wczytało ten nick ;) Jedzenie dobre, bo używane są tylko świeże produkty. Nie ma starych, bo po pierwsze jako pracownicy byśmy się na to nie zgodzili, a po drugie kierowniczka ustaliła pewne standardy. Jakość dań miała być kluczem do przyciągnięcia klientów. Jak czasami jestem i widzę ile jest klientów to chyba się udało :)

ania

Bardzo dobre jedzenie i świetna obsługa (Guty Wwa). Szczególnie ta ostatnia zasługuje na pochwałę.

Marcin

Jedna z moich ulubionych sieci restauracji. Ilekroć jestem w pobliżu któregoś Guty, to odwiedzam. Pyszna kuchnia azjatycka, polecam spróbować.

robert

Byłem w Auchan na Modlińskiej. Baaaaardzo dobrze jedzenie. Zupa rewelacyjna. Dobre ceny. Polecam spróbować :)

MJ@23

Pracowałem w Opolu 1,5 roku i stwierdzam, że to była fajna praca ;) Fajna ekipa była, kierowniczka też ok :) Pracy sporo, ale do przeżycia. Klientów w pewnych porach dnia było mnóstwo. Jak ktoś chce iść do pracy, żeby się nudzić to nie tutaj :P

Kat3

Jadłam kilkakrotnie w ich restauracjach (Guty) zawsze smacznie i szybko. Ostatnio w Opolu w CH byłam zjeść to poziom nadal wysoki i warto sprawdzić. Mi bardzo posmakowało i widać, że zgraną tam mają ekipę bo wszystko ogarnięte przez nich sprawnie, konkretnie i z uśmiechem na ustach.

kamila.s

Bardzo dobrze współpracuje mi się z nimi. Nie miałam żadnych problemów, a kasa też zawsze była na czas.

iga1987

Byłam ostatnio w jednej z sieci. Jedzenie ok, obsługa też. Dużym plusem jest szybki czas obsługi. Na pewno jeszcze kiedyś u nich zjem.

Dominic

Ja pracuje w Guty. Mam umowę i bardzo dobrze mi sie pracuje. Trafiłem na fajna ekipę którą zresztą pozdrawiam.

Zostaw opinię o "SENY GROUP RESTAURANT POLAND" Sp. z o.o. - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SENY GROUP RESTAURANT POLAND" Sp. z o.o.