Opinie o Inspirion Polska Sp. z o.o. w Trzebnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Inspirion Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inspirion Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inspirion Polska Sp. z o.o. w Trzebnica

C'est une entreprise de travai

Oczekują od potencjalnego pracownika doświadczenia i ogarniania wszelkich spraw na produkcji za 2600 brutto. Idąc tutaj do pracy musisz mieć z tyłu głowy, że jeżeli szefostwo będzie miało okazję (usunięte przez administratora) cię finansowo to zrobi to bez żadnych skrupułów (1530 złotych wypłaty w czasie obowiązywania tarczy kryzysowej mówi samo za siebie). Sama rekrutacja odbywa się na zasadzie kto tańszy ten wygrywa, kompetencjami mało ugrasz. Nie znaczy to oczywiście, że nie ma tutaj ludzi kompetentnych, którzy bardzo dobrze wykonują swoją pracę i są w stanie cię czegoś nauczyć. Są oni jedyną podporą, która sprawia, że firma nie rozleciała się jak domek z kart. Efekty ich braku widać gołym okiem, wystarczy spojrzeć chociażby na sitodruk w momencie, w którym brygadzista jest na urlopie. Problemy z wymieszaniem koloru, spadkiem jakości, opóźnionymi zleceniami, gubieniem klisz czy falą reklamacji bez jednego człowieka na tej technice to tylko wierzchołek góry lodowej. Jednakże są oni oczywiście nie doceniani, a ich odejścia nie są traktowane zbyt poważnie przez zarządzających. Ważne jest to, że wyremontowaliśmy hale zamiast zapłacić pracownikom chociażby minimalną krajową. Z zalet należy wymienić nietuzinkowych ludzi, bardzo miłą i przyjazną atmosferę psutą przez kierownika drukarni oraz od czasu do czasu działającą toaletę. Chociaż należy uważać na krany - można się oparzyć nawet ustawiając je na najniższą temperaturę. Mamy nawet przez 3/4 roku ekspres do kawy a dziurawy asfalt przed wjazdem do firmy po miesiącu nie będzie stanowił żadnego problemu, po prostu wymienisz zawieszenie na nowe.

@C'est une entreprise de travai

Jolka dalej (usunięte przez administratora) ludzi i traktuje jak bydło? Jednocześnie sama zachowując się jak trzoda ? Tą rodzinna firma...... Henryk wstydzi się z zaswiatow

Prawda

Do stada dołączył synek wyjątkowo nieudolny. Już nawet widać po dziale handlowym że kto ma trochę oliwy odszedł zostały same jarzabki . Problem tej firmy polega na ideii wyzyskiwania ludzi traktowania ich poprzez warunki jak (usunięte przez administratora) ale to się nie zmieni jak szefowa z własnym bratem się sadzi bo chce tgo oszukać na majatku . Powinna jeden dzień usiąść na tempo i cały dzień przepracować byłby to zapewne pierwszy dzień w jej życiu uczciwie przepracowany .

@Prawda

Najlepszy PH z Warszawy i drugi z Trzebnicy odszedł. Został pani kierownik bez polotu i wiedzy, która jest tam tylko za stare zasługi. Długo ta firma nie pociągnie.

Piękna

Pracuje tam i do bydla sie chyba nie zaliczam ale są osoby które chętnie do nich zalicze panie które kierownikowi i Jolce wchodzą w (usunięte przez administratora)jak pani E.....ona każdemu wchodzi i każdemu daje

@Piękna

Nie wchodziłam i nie wchodzę nikomu w (usunięte przez administratora) to co mam do powiedzenia zawsze mówię i mówiłam nie ważne czy to kierownik Pani Jola czy Grzegorz tyczy się to też pracowników. W przeciwieństwie do was co nie macie własnego zdania ukrywacie się po kontach i potraficie tylko na forum bzdety wypisywać. Jak już tak chcecie to mogę zacząć donosić bo dosyć dużo wiem i widzę. A moje życie prywatne powinno was (usunięte przez administratora) obchodzić to jest tylko i wyłącznie moja sprawa zajmijcie się swoim chyba że jest tak nie udolne jak wy w pracy. Pozdrawiam

Jestempostudiach
@pracownik

To fakt! Jedyna brygadzistka która ma własne zdanie i mówi o tym głośno i powinna miec miano KIEROWNIKA!!!! Ale jest też inna która mowi to co kierownik chce usłysze- ale czego sie nie zrobi dla kasy. Ma swoją prawą rękę ktora "zarządza" na przeciwnej zmianie dopóki nikt jej nie zdenerwuje az nie zacznie rzucać różnymi przedmiotami. Ekipa jest super na tym dziale bo starcza nam czasu nawet na uzywanie telefonow wiec nie jest zle.

Jagna
@Jestempostudiach

Co za pieprzenia wypisujecie gadacie wszystkie po kątach A na forum jesteście mądre pod pseudo kazda każdej obrabia (usunięte przez administratora) A najgorzej mieć falszywa przyjaciółkę .wszystkie do worka wrzucić i wymieszać jesteście siebie warte

Piękna
@pracownik

Sorki bym zapomniala .....to chyba twoje nie udane jak niszczysz cudze i mężów balamucisz .ale nie no.przecierz ty uczciwa jestes dla tego kto cie nie zna

Pan
@Piękna

Dziewczyny uspokójcie się tu o pracy trzeba pisac gadajcie miedzy sobą bo wiecie o sobie za dużo ale nie na forum Z poważaniem

@Piękna

Ktoś chyba ma problem z wykazaniem się w pracy i dlatego interesuje się i pisze o sprawach prywatnych innych. Brak słów i żenada.

Kwiatuszek
@xxx

Co prawda to prawda gdzie baby tam ploty . Drogie panie nie opowiadajcie swojego życia w pracy to i pisac o was nie będą a jak same o sobie gadacie to i ludzie gadają trochę dopowiedzą i bajka gotowa A po za tym mozna się tu dowiedzieć z kim się pracuje choć nie powiem zaskoczyły mnie co niektóre wypowiedzi

Next to

Ani jeden, ani drugi najlepszy nie był. Krowa która ryczy mało mleka daje. Skąd wy takie dane macie. Beka a nie firma

@C'est une entreprise de travai

Dzień dobry, Cieszymy się, że wśród zalet Inspirion zostały wymienione wysokie kompetencje brygadzistów i przyjazna atmosfera. My również uważamy, że mamy fantastyczny zespół i niepowtarzalną atmosferę. Praca, którą wykonują nasi koledzy i koleżanki w drukarni nie należy do najłatwiejszych, dlatego tak ważne jest to, że na stanowiskach brygadzistów znajdują się właściwi ludzie, którzy doskonale znają swój fach. I uczą innych. W ostatnim czasie wyremontowaliśmy hale, powiększyliśmy i unowocześniliśmy nasz park maszynowy w drukarni, żeby polepszyć warunki pracy pracowników drukarni. To był jeden z naszych priorytetów. Wyremontowaliśmy również podjazd, żeby zapewnić większy komfort i bezpieczeństwo. Zachęcamy do wizyty, bo jak widać wiele się ostatnio zmieniło;)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Inspirion Polska Sp. z o.o.?

Rozbawiony

Atmosfera? Jolka robiąca dobrze Niemcowi za 5 euro bo dobry kurs Grzesiu synek bananowy który na sicie polamalby sobie palce o czym wy mówicie? Przecież to firma to (usunięte przez administratora) Ludzie mdleli karetki podjezdzalaly i gdzie klima? Woda na dachu jako chlodziwo? Czy może liczą że kolejnego lata nie będzie? Żal patrzeć zostali tylko ludzie bez pomysłu na życie lub ludzie lizacy...... Bez zasług i kompetencji. Jedynie co to czapki z głów załodze na produkcji za wytrwałość w warunkach upodlajacych człowieka.

Magda

Dzień dobry, jako Inspirion Polska w pełni się zgadzamy, że atmosfera odgrywa kluczową rolę w miejscu pracy. Dlatego na co dzień staramy się zapewnić wszystkim pracownikom nie tylko potrzebne narzędzia pracy, ale też zadbać o odpowiednią atmosferę. Inspirion jest firmą rodzinną, więc stawiamy na nieformalne i przyjazne warunki pracy. Nie jesteśmy sztywni, "korporacyjni", nie ma u nas dress kodu. Ważna jest za to dla nas wzajemna pomoc, współpraca i dobra zabawa. Drzwi do gabinetów szefów są zawsze otwarte, więc można porozmawiać i o swoich pomysłach, i o problemach;)

Czy można liczyć w Inspirion Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Pracownicy

Nie ale na bank po zatrudnieniu psychikę ci Jolka zniszczy

A ja wciąż pytam:
@Pracownicy

Kto tak głośno beka w Inspirionie (po godzinach)? Chyba, że mi się wydawało...

Magda

Dzień dobry, w tym momencie wśród naszych bonusów pracowniczych nie ma prywatnej opieki medycznej.

Jak długo czekaliście na odzew z Inspirion Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

xxx

Jak złożyłeś CV to tak o ile jest rekrutacja.

Bogdan
@xxx

Wiesz może, jak wygląda cały proces rekrutacyjny do pracy w firmie Inspirion Polska? Jestem bardzo ciekaw tego, więc mam nadzieję, że własnie od Ciebie tego faktu się dowiem. Będziesz tak uprzejmy i po prostu mi to napiszesz? Będzie mi bardzo miło. Dzięki.

@Bogdan

Zależy to gdzie chcesz pracować na produkcji czy w biurze . Jeżeli interesuję cię praca w na produkcji lub magazynie i złożyłeś CV to skontaktuje się z tobą kierownik i będziesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Jeżeli interesuje cię praca w biurze to rozmowa będzie przeprowadzona z kimś z zarządu.

Magda

Dzień dobry, czas procesu rekrutacji w Inspirion Polska jest różny i zależy od wielu czynników, m.in. od stanowiska, na jakie się aplikuje czy liczby kandydatów na dane stanowisko. Nie zawsze jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia, zwłaszcza jeśli jest ich bardzo dużo. Można jednak do nas w każdej chwili zadzwonić i zapytać o swoją aplikację lub o warunki pracy na wybranym stanowisku. Na pewno odpowiemy na wszystkie pytania. Nasz numer to 71 388 74 11. Zapraszamy do kontaktu:)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Inspirion Polska Sp. z o.o. na stanowisko Area Sales Manager Poland & Baltics? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Development Lead / Senior Software Engineer
Katowice
Diebold Nixdorf
ZelenTina

Witam , jak wyglądają tu zmiany ? Ile godzin się pracuje , czy w weekendy też ? Są może nocki ? Da się ugadac jeśli ktoś się uczy zaocznie ?

MOKI
@ZelenTina

I zmiana 5:40 - 13:40, II - 14-22. Ostatnio pracująca jest co druga sobota, można częściej - kwestia dogadania się. Nocek nie ma. Moim zdaniem da się dogadać.

Przyjmują teraz tam do pracy?

Ktoś
@.

Narazie to albo zwolnienia albo pracownicy sami się zwalnianiają. Właściwie sytuacja kiepska. Pewnie jak w większości firm. A tu dodatkwo dochodzi sposób traktowania pracowników z dlugim stażem. Ludzie mają dosyć pracy za grosze.

Obserwator
@Ktoś

Oj nie wierzę co czytam kocia zawsze służy pomocą elokwencja i samodzielności w działaniu marek zadrapie się ale dojdzie do tego jak na tarczy zarobić A Grzesiu pewnie oddelegowany teraz jest do piaskownicy bo co by mógł pomóc że swoim mizerny doświadczeniem. Dalej nie widzicie że ta firma funkcjonowała dzięki ludziom którzy wylewali pot na produkcji a nie dzięki kolce chowajacej głowę w piasek teraz miała szansę się w kryzysie wykazać i jak poszło? Niech każdy sam sobie odpowie

Jk
@Obserwator

Karma wraca. Chyba krolowaupadla i się raczej nie podniesie A już na pewno nie odzyska szacunku ludzi

Jaga
@Obserwator

Jak pamiętam tam zawsze był wyzysk ludzi nie ważne czy kulik czy inspirion ludzie pracują za grosze socialu zero ważne że szefostwu dobrze

Zack
@Obserwator

Nie tylko na produkcji, ale także w magazynie, w dziale graficznym, handlowym czy pracownikom magazynu.

Gtzesiu
@Jaga

Były pewne targi w Niemczech pewną mamusia zydzila na hotel dla syna i pod osłoną nocy przyjechał pksem niejaki Pan rybak dostał misję odebrania go z dworca i ukrycia w hotelu przed szefem inspiriona. Nawet śniadania mu nie kupiła tylko jak prawdziwy polaczek kradł na stołówce A teraz wielki szef w Trzebnicy? Bez jaj .....

Zadowolony.

Ten zakład to totalny (usunięte przez administratora) a prezesi jak i również kierownik który na niczym się nie zna traktują ludzi jak roboli, zostają tam jedynie ci co dorabiają sobie albo ci co boją się iść do innej pracy, nikomu nie radzę tam iść bo będzie traktowany naprawdę źle, to nie jest zakład dla ludzi którzy mają chociaż trochę ambicji na coś lepszego.

Bogaty

1 852 733,00zł- kwota dotacji od Państwa dla firmy na czas pandemii. Czy to aż tak mała suma żeby wypłacić ludziom pensje w terminie? Ciekawe na ile prywatnych wycieczek wystarczy taka ilość gotówki?

Zdegustowany

W firmie pozostają osoby które są w okresie przedemerytalnym, osoby które nie wierzą w swoje umiejętności, bojące się zmian, osoby którym wystarczą umowy śmieciowe oraz wypłacanie wynagrodzeń niezgodnie z prawem. Wiele osób zrozumiało to odchodząc z firmy. Pozdrawiam i życzę wiecej odwagi ????

Stróż

Cyrk jakich mało, teraz jest tak że albo godzisz się na bycie stróżem w firmie albo dostajesz wypowiedzenie, stanowisko i lata pracy nie mają tu znaczenia. pan kierownik tak zarządził i tak ma być

Stróż

Cyrk to mało powiedziane; teraz w inspirionie albo godzisz się na bycie stróżem albo dostajesz wypowiedzenie. Nieważne jakie masz stanowisko, pan kierownik tak wymyślił i tyle w temacie.

Martyna

Same pytania pozostały na forum i nikt z pracowników nie zostawił tu od dość dawna opinii o pracy. Jest jakiś powód tej sytuacji?

Grtow44
@Martyna

Tak, każdy ma dość tego co tu się dzieje. Pracują tu bo nie mają innej pracy. kierownik krętacz jakich mało, pilnuje tylko swojego tyłka (w sumie nie ma się co dziwić bo kasa spora za niewiedzę). Niestety szans na poprawę nie ma i nie będzie bo dla firmy ludzie mają drugo albo nawet trzeciorzedne znaczenie:(

OLA

Witam są moz3 przyjęcia w tej firmie teraz?

Były pracownik.

Szczerze mówiąc to co dzieje się w tej firmie to totalna porażka, każdy gada na siebie a później liżą sobie tyłki pracują w większości same kobiety a tak naprawdę to same żmije które same siebie kablują. Dziwię się że Pani Joli Prezes nie interesuje się co tak naprawdę się dzieje w jej firmie, totalny mobing wobec pracowników jeden pracuje a drugi tylko się opierdziela a wypłatę każdy dostaje tą samą, pracowałem tam kilka miesięcy ale pisze to ponieważ są osoby które są totalnie przez inne szykanowane to nie do pojęcia, a te stare baby tylko plotkują a do roboty to nic, Prezesostwo powinno wkoncu otworzyć oczy na to wszystko, to jest koszmar co tam się naprawdę dzieje.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Umowa w 1 dniu pracy jest raczej bez łaski kto przystępuje do pracy bez umowy ten głupi. Z dalszymi umowami niestety jest problem podobno leżą u Pani prezes ludzie pracują i po pół roku i więcej bez umów potem mają kumulacja dokumentów do podpisu i zdziwienie że są świadectwa pracy żeby zrobić przerwę w zatrudnieniu. Kadrowa nic nigdy nie wie o wszystko każe się pytać górę szok żenada(usunięte przez administratora). Tyle powiem pracując 5 lat byłam 1 w 3 roku zatrudnienia na badaniach okresowych. Państwowa inspekcja pracy będzie miała co robić w tej spółce . Wszystkie poniższe opinie o warunkach pracy potwierdzam gorzej jak (usunięte przez administratora) zdrowo myślący odradzam

R.

Ha ha ha

Co do twojej opinii o kadrowej absolutnie się nie zgodzę. Braki w jej wiedzy na dany temat są powodowane brakiem decyzji zarządu w danej kwestii. Osobiście nigdy nie spotkałem się z sytuacją, w której pani kadrowa nie byłaby w stanie mi udzielić odpowiedzi na moje pytania (oprócz wcześniej wspomnianych spóźnionych decyzji szefostwa). Moim zdaniem dział kadr i księgowości to jeden z niewielu naprawdę sprawnie funkcjonujących działów w tej firmie. Paniom z najwyższego piętra należy się uznanie i szacunek za nadgodziny, które biorą aby wypłacić nam wszystkim wynagrodzenie na czas. Od razu odpowiadam na kontrę - nie, nie jestem z działu kadr.

Jarek123

A jest jeszcze ten pan audytor który na niczym się nie zna a udaje że jest inaczej i wprowadza te swoje zmiany ? Tak zwany pan tabelka :)

@Jarek123

Nie kopcie uż leżącego ich naprawdę już boli i jest im przykro ale nic z tym nie zrobia szkoda waszych nerwów zacznijcie pracowac i róbcie skoro się zatrudniliscie zgadzacie się na te warunki A jakie one są wystarczy na mieście wyłowić nazwe firmy każdy wam powie kto to prowadzi i jak. Mnostwo jest firm wokol naprawde jak komus nie pasuje wyzysk i drapanie sie po glowie prezesow droga wolna. Nie bijcie piany bo tu sie nic nie zmieni widac po ludziach kto madry odchodzi zostaja ci z lewymi rekoma lub ci ktorzy nie poradza sobie w systemie bez lizodupstwa

Huehue
@Jarek123

Tak jest, i został kierownikiem :)

Zainteresowana

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w firmie, jakie są zmiany no i oczywiście jaka placa? Dziękuję za odpowiedź.

Weronika
@Zainteresowana

Całkiem sporo osób się tu wypowiada, a więc na pewno ktoś niedługo Ci odpowie. A i ja chętnie dowiem się czegoś na temat specyfiki pracy w firmie Inspirion. A właściwie o jakim stanowisku myślałaś?

Szeregowy pracownik
@Weronika

A więc sprawa wygląda tak obecnie firma idzie na dno jeden z głównych magazynierow pracujący ponad 10 lat się zwalnia reszta pracowników magazynowych jest w trakcie rekrutacji Pani zajmująca kilka ładnych lat stanowisko od spedycji kiedy dowiedziała się o sprawach sądowych o mobbingu byłych pracowników i materiałach krążących między ludźmi odnośnie jej współpracy z przewoźnikami nagle zmienia prace dziwne? Na drukarni koordynator jednej z technik pracujący lat ponad 10 zmienia prace dziwne? Chyba nie bo za te pieniądze przetrwać się nie da A do tego atmosfera zastraszenia i brak kierownika z jajami po panu Leszku. Wyzysk oklamywanie umowy śmieciowe brak kompetencji raczej nie zachęca. Zostały osoby takie jak ja które się uczą i szukają czegoś lub osoby którym brakuje do emerytury. W biurze nieroby i ludzie gardzacy produkcja. Wposcili dziecko do piaskownicy i chyba dziecku się klocki sypia czekamy na powrót prawdziwy zarzadu

Sławomir
@Szeregowy pracownik

Twoja opinia nie jest zbyt pochlebna. Piszesz o zatrudnianiu pracowników na umowie zleceniu. Czy nie ma możliwości przy dłuższej współpracy przejść na bardziej korzystny kontrakt na czas określony?

Zzz
@Sławomir

Ehh ciężki temat. Jedni dostają umowę po 10latach, druga dostanie umowe po pół roku choć nic nie potrafi a jeszcze premii dostanie 400zl za piewszy przepracowany miesiąc zaś ta co pracowała od początku istnienia firmy 200zl... także jak ktos umie (usunięte przez administratora) lizać to ma ????

Aleksandra
@Zzz

Szkoda zatem, że ta kwestia wygląda właśnie w ten sposób. Czekanie na stabilny rodzaj umowy to jednak bardzo długo. A czy Ci pracownicy, którzy są zatrudnieni w Inspirion na umowę zlecenie, mają zapewnione jakieś podstawowe ubezpieczenie?

Jolka, powiedz wszystkim:

Kto tak beka w Inspirionie???

Renata
@Jolka, powiedz wszystkim:

Niestety nie potrafię Ci odpowiedzieć. Pracujesz obecnie w Inspirion Polska Sp. z o.o.? Ciekawi mnie, jak wygląda ta praca i czy polecasz, napisz proszę coś więcej.

@Jolka, powiedz wszystkim:

Nie bekanie jest najgorsze ale są panie które lubią cudzych mężów tak jak (usunięte przez administratora).. I jeszcze myśli że nikt nie wie

Jedza

A myślałam że pani E.... Jest bardziej rozsądna nie ladnie

xxx

A myślałem że tu są opnie na temat pracy a nie o problemach z mężami. Takie sprawy to w domu albo w sądzie (rozwód) się załatwia.

Slabo
@Jolka, powiedz wszystkim:

Słabo Panie i Panowie. Do takiego poziomu schodzic ale widac jak ktoś niema problemów tonwszedzie i na siłę szuka ich u innych. A bycie milym dla innych to widze pozywka dla miernot.

Pan
@Slabo

Dobre sobie miłym to nie znaczy do wyra z cudzum mężem iść i udawać świętą..... Ale dobra koniec tematu większość i tak wie o kogo chodzi. Pracuje w tej firmie i wstd mi za takie panie. I zacznijcie pisać o pracy w firmie a nie o babach.... Pozdrawiam

@Pan

Najwyższy czas pilnować własnych spraw a nie zajmować się cudzym życiem ???? nie ta pani pierwsza i nie ostatnia widzę że przestaliście się interesować prywatnym życie handlowców i zaczęliście mieszać z błotem produkcję brawo wy ????

P
@xxx

Stuknij w stół a nożyce się odezwą

@P

Cześć! Mam pytanie. Ktoś z Was mógłby napisać, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w firmie Inspirion Polska? Jestem ciekaw, czy potrzeba nowych pracowników. Z góry dziękuję za pomoc.

@Michał

Z tego co wiem to tak proszę sprawdzić na pracuj.pl tam są ogłoszenia i kontakt do firmy .

Zzz

Widocznie ma takie potrzeby. Moje drogie panie... jeżeli kobieta idzie na bok to widocznie znaczy że jest jej źle a przecież kobieta bez powodu nie zdradza. Nie jedna by z was poszła z innym ale przy takich zarobkach boi sie że jeszcze sama zostanie a wtedy tynk ze ściany na kolacje ????

Jolka beka
@Renata

Jolka będą znowu kapuche przypalila siedzieć się w tym biurze nie da

Monitoring

Klimatyzacja to temat wyczerpany natomiast monitoring czy zarzad nie wie ze ustawa zobowiazuje każdego pracownika poinformowac o monitoringu sposobu czasie jego przechowywania oraz warunkow w jakich nagranie jest przekazane organom zewnetrznym? Jest na to przepis ktoey obliguje do stworzenia regulaminu ktory powinien byc jawny i kazdy pracownik pisemnie powinien go zaakceptowac. Jezeli takich dojumentow brak monitoring jest dla podgladania i nielegalbej inwigilacji co oanstwowa inspwkcja pracy kara duża grzywna. Pewnie wiekszosc was tak jak ja nie widziala takiego regulaminu wiec jako murzyny jestescie podgladani zebyscie robili szybciej wiecej taniej monitoring nie jest dla bezpieczenstwa. Pewnie moj post skonczy sie tak ze jutro Grzesiu z ojcem zapozna sie z ustawa i wrecza nam dokumenty do podpisu natomiast gorzej z pracownikami ktorzy pracowali za czasu monitoringu a juz nie pracuja. Ci moga zglaszac sie przez sad o wskazanie takich dokumentow pod grozba sporej kary jezeli brak uregulowan ptawnych w dirmie w tym zakresie.

Vvv
@Monitoring

Za porade prawna powinni zaplacic dolicza ci godziny w so brutto i slynne wino

@Monitoring

Porada prawna super tylko co niektórzy mogą mieć problem , wyrazy których używasz nie istnieją : ktoey ,dojumentow , nielegalbej , i dużo więcej takich słów . Mam pytanie w jakim to jest języku ? Ogarnij się bo robisz z siebie pośmiewisko .

@xxx

Ohh czyli interpunkcja i literówki wazniejsze od warunkow pracy i regulaminow zgodnych z litera prawa. Faktycznie podlewaj dalej dach i udawaj ze masz klimatyzacje i zastanow sie z kogo sie smieja @

Ktos
@Monitoring

A mogę poprosić o te przepisy. Gdzie to jest napisane ale dokladnie ze trzeba powoedziec ile czasu sa przechowywane nagranie ? Itp

Kodeks
@Ktos

Za darmo to można u was pracować. Ja tylko podpowiem 2 Art pełne w kodeksie pracy plus 3 nowelizację tzw rondo. Jak Grzesiu z mamusia i tatusiem nie chcą zapłacić swojemu prawników niech sami rusza 4 litery i poszukaj wiedza z 1 roku studiów jolcia mogła już zapomnieć czytać marek mógł wpaść w tryb wieku gdzie się już nie myśli ale chyba syna nauczyli czytać? Czy cały czas będą nim sterować z tylnego fotela wystarczy zaglądać w kurs po zmianach albo marek boi się przekazać fotel synowi ustanawiając podwójną prokura albo chcą zrobić Panie prezes na szaro. Raczej to pierwsze sztuczna zmiana tylko na potrzeby wyciskania ludziom kitu i proszę planujecie się z prośbami gotowych interpretacji tylko sami pracujecie a nie stosuje zasady (jakieś pomysły? Bo kasy brak) nie w tych czasach takie podejście rodem z prl

Obserwator

Jezu wstyd mi by bylo chodzic po tym swiecie po tych opiniach obserwuje te sytuacje dlugo i znam te rodzine od 3 pokolen to co zrobila jolka z markiem to dramat wszystko to czego uczyl ich henryk z premedytacja zapombieli nie wspominajac o szacunku do rodziny. Spotykajac sie z bratem na sali sadowej???? pewnie jolka nie wie ale kazdy absolutnie kazdy moze miec wglad do zeznan swiadkow i calej sprawy zwracajac sie do sadu po numerze sprawy ktory tez nie jest tajembica. Moze to otworzy niektorym oczy z kim mamy do czynienia. Zal mi och naprawde zaprzepascili to co znaczyla marka kulik. Zerknijcie w akta sprawy w zeznania swiadkow bedziecie mieli swoja opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Inspirion Polska Sp. z o.o. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Inspirion Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inspirion Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inspirion Polska Sp. z o.o.?

Inspirion Polska Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Wrocławska 9
    55-100 Trzebnica

Inspirion Polska Sp. z o.o.