Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe

Trzebnica

Opinie o Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe

KOC

Pod względem wynagrodzenia - tragedia. Tyle ile dostanie się na starcie to co niektórzy mają taką stawkę przez 7-8 lat. Miesiące zimowe brak premii która jakoś to wyrównuje słabe stawki. Brak systemu motywacyjnego i zero szacunku dla starych(stażem) pracowników - doświadczenie zdobywane latami w ogóle nie ma znaczenia jeżeli chodzi o wynagrodzenie. Kadra zarządzająca(ta doświadczona) - niezła, choć zaczyna się wykruszać - niezrozumiałe przesunięcia na stanowiskach.

Kasia

Gorąco polecam firmę. Ogrodzenie bardzo solidne, wykonawstwo szybkie i sprawne. Fachowa i miła obsługa.

Zostaw opinię o Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe - Trzebnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe