Opinie o BROOKVENT Polska w Oborniki Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BROOKVENT Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BROOKVENT Polska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BROOKVENT Polska w Oborniki Śląskie

Administrator Nowy wpis

Firma BROOKVENT Polska szukała ostatnio kogoś na stanowisko asystent osoby niepełnosprawnej. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Myślicie, że te wspomniane kiedyś rotacje do dziś się stale utrzymują czy po prostu te dwie oferty dla Sales Managera na dwa miasta to zbieg okoliczności? po prostu planuje aplikować i teraz nie wiem na ile te komentarze sprzed lat są aktualne. czy wstępnie ktoś kojarzy widełki by moc mnie z nimi zapoznać?

Janek Nowy wpis

Podobno firma ma straszne problemy wielkie rotacje

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w BROOKVENT Polska?

Jas Nowy wpis

Daj sobie spokój,zakłamanie,obłuda,klamstwa

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik magazynowy w firmie BROOKVENT Polska? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Jasiek

@Gradzior a to o czym ta rozmowa po angielsku jest?

Mateusz

Witam, jak wyglada proces rekrutacji w tej firmie ? Jakieś wskazówki ?

Gradzior
@Mateusz

Wygląda tak że ktoś dzwoni, gledzi po angielsku robiąc z siebie błazna i ostatecznie mówi że odezwie się za 3 tygodnie bo ma jeszcze innych kandydató(usunięte przez administratora) Rozmowa głównie polega na wyciąganiu informacji dotyczących różnych działań jakie trzeba podejmować w obecnej czy byłej pracy w różnych sytuacjach kryzysowych, wymagających szybkich działań. Taka kradzież a nuż się przyda w brookvent.

Gradzior

Omijać wielkim łukiem jeśli coś fajnego potraficie to znajdziecie dobre firmy pod wasze umiejętności. Ja dziękuję.

Barnaba

@Anna Z pewnością bo tu trzeba się starać ale za to firma jest dobra i warto tu być!!

@Barnaba

..no cóż jak komuś robisz dobrze to będzie ci dobrze... ale ja do tych osób nie należę

W czasach jak jest tyle pracy na rynku, szkoda czasu na takie coś jak Brookvent

omijać ich, zakłamanie i obłuda

Obecny
@były pracownik

Adam to Ty? ech, trzeba się wziąć za pracę a nie żale wylewać

@Obecny

Drogi Autorze, jak nie masz pewności kto to pisał to nie przywołuj mojego imienia. Ale żeby to zrozumieć trzeba mieć klasę i jakieś pojęcie o etyce. Klasa pewnie kojarzy Ci się tylko ze szkołą więc wykład o etyce sobie odpuszczę.

tre

Jak wygląda praca tutaj? Widziałem na pracuju ogłoszenie na montera instalacji sanitarnych, mógłby ktoś coś poradzić?

@tre

Idz, najwyżej zrezygnujesz,

reee
@1

no ale po to gość pisze żeby właśnie nie ryzykować. ja też po to tu jestem, żeby stwierdzić czy warto angażować się w rekrutacje, bo podobnych firm są dziesiątki

Iwo

Jeśli ktoś myśli, że do sprzedaży każdy się nadaje to jesteście w błędzie. Tu trzeba mieć to coś!!

tre
@Iwo

zgadza się, tak samo jak do prowadzenia firmy trzeba mieć to coś nie tylko niebieski garniturek i głupawy uśmieszek

Rafał

Tomek, kocham Cie

Paulina

@Krzysiek, jakie, Twoim zdaniem, podejście do pracownika ma kierownictwo BROOKVENT Polska? Mógłbyś tę część swojego wpisu uściślić. Zdecydowanie chętnie z Twoją wypowiedzią zapoznają się inni użytkownicy zainteresowani tą firmą pod kątem zatrudnienia.

Krzysiek

Firma to (usunięte przez administratora) Plany wygórowane, produkt ciężki do sprzedaży i drogi, do tego okropne podejście szefostwa. ODRADZAM

Paulina

Chcę Wam przypomnieć, że decydując się na opublikowanie opinii na tym forum, zgodziliście się respektować regulamin, w oparciu, o który ono funkcjonuje. https://www.gowork.pl/regulamin Każda opinia jest cenna na tym forum bez względu na jej wydźwięk. Ważne, żeby była w jak największym stopniu merytoryczna i przestrzegała zapisów regulaminu.

Mariusz

Z tą firmą mam tylko doświadczenie rekrutacyjne, które budzi mój głęboki niesmak. W kilkunastoletniej karierze zawodowej, zmieniając pracę, odbyłem wiele rozmów i nigdy się z takim traktowaniem nie spotkałem: długie oczekiwanie, rozmówca nie wie z kim i o czym rozmawia, następnie zero odpowiedzi. Trochę kultury i szacunku.

Ll
@Mariusz

Dyrektor ze wsi kieleckiej to i dziwić sie trudno, on i tak sie wyrobił

Mariusz
@Ll

Ciekawe ile hektarów rodzice mieli że im taki burak wyrósł

nn

czy TK lubi facetów ?

były2

zgadzam się, ta firma to jeden syf

@były2

Ciekawe dlaczego tak uważasz? Nie poszło Ci...? Firma zwolniła przez 7 lat raptem z 4 pracowników, jesteś jednym z nich??? Jak już plujesz na byłego pracodawcę to może się przedstaw, czy na to też brakuje Ci odwagi?

Hh

Widocznie masz tyle na sumieniu co negatywów

oo

są miejsca pracy do których wracamy miło i są takie na które plujemy do końca życia, niestety Brookvent zalicza się do tych drugich

Obecny pracownik
@oo

Łukasz to TY??? Jeśli tak to trzeba było więcej w telefonie siedzieć to może jeszcze byś pracował hehe. Szkoda że tyle energii nie miałeś do pracy... Ja tam codziennie przychodzę z uśmiechem, tyle że mi się chce pracować :)

Łukasz
@Obecny pracownik

Z tej strony Łukasz. Firmę Brookvent wspominam bardzo dobrze i polecam każdemu kto zastanawia się na podjęciem pracy w tej firmie. Źle wspominam nastomiast Pana P, który zapewne pisał odpowiedź. Nie oczerniaj proszę Piotrze jeśli nie jesteś pewny czy pisałem to ja i zastanów się następnym razem dwa razy zanim coś napiszesz. Pozdrawiam cały Brookvent oraz Pana P;) Łukasz.

Zostaw merytoryczną opinię o BROOKVENT Polska - Oborniki Śląskie

• Jak się pracuje w BROOKVENT Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BROOKVENT Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BROOKVENT Polska?

BROOKVENT Polska
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kościuszki 14-16
    55-120 Oborniki Śląskie