Opinie o Inspirion Polska Sp. z o.o. w Trzebnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Inspirion Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inspirion Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inspirion Polska Sp. z o.o. w Trzebnica

Paula

Hejka, chłopak myśli o tym by iść na magazyn, wiemy ze dostanie zlecenie ale na długo i tak nie zabawi. Jako praca na doskok będzie to okej? Widzimy ten opis o tym, że nadgodziny są jakoś gorzej płatne w porównaniu do umowy o pracę ale czy on będzie musiał je koniecznie robić?

Życzliwa
@Paula

Dziewczyno o jakiej pracy na doskok albo pracujesz albo wypad nie zawracaj komuś (usunięte przez administratora)

Paula Nowy wpis

Były Nowy wpis
@Paula

Nadgodziny były w sezonie który zazwyczaj wypadał pod koniec roku i wtedy wszyscy robili. Z tego co pamiętam to ten, kto się sprawdził raczej dostawał umowę o pracę-tam byli pracownicy z dłuższym stażem. W produkcji większą rotacja była.

Pracownik Nowy wpis
@Paula

Pracownicy, którzy się sprawdzają dostają umowę o pracę, na początku jest zlecenie, ale powiedział bym, że tylko od pracownika zależy, ile ono potrwa. Jeśli ktoś pracuje dobrze, nie jest wiecznie na chorobowym , przychodzi punktualnie do pracy i chce pracować, to dla takiej osoby umowa się znajdzie..

Życzliwa Nowy wpis

Dora

Czy teraz by stać się mistrzem produkcji warunki do spełnienia są nieco bardziej szczegółowo przedstawione? Kiedyś pisali jedynie od doświadczeniu z podobnego stanowiska ale nie podano nawet ile go potrzeba. Partner ma 3 lata za sobą i nie wiem czy to wystarczające

Zastanawiam się czy Administrator Systemów IT byłby jeszcze potrzebny. mam ogłoszenie na Wrocławską ale jest dość dawne. Nie widzę byście oceniali warunki (usunięte przez administratora) od tej strony, jest tu może ktoś z działu IT i by się odniósł? Mam doświadczenie (3 letnie) i ciekaw jestem ile za nie zapłacą

do dziś może być tak jak napisano, że praca w sezonie trwa po 9 godzin i nie ma z jej tytułu żadnego dodatku? Zastanawiam się w jakie ramy czasowe może wejść wspomniany sezon i czy ta godzina jednak w inny sposób może zostać rozliczona

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Inspirion Polska Sp. z o.o. na stanowisko Area Sales Manager Poland & Baltics? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Elżbieta

Czemu cały czas jest ta umowa zlecenie, o której już pisali? teraz po ofertach widzę, na magazyn chociażby, że dalej zlecenie jest wpisane, niczego o tej o prace nie piszą i zastanawiam się czy w ogóle po dłuższym stażu takie przejście byłoby możliwe?

Kama28
@Elżbieta

Elżbieta, wypowiem się szczerze o tej firmie. Nawet po dłuższym stażu trudno w tej firmie o umowę o pracę. Kilka osób ma umowe na maszynach i dwie na magazynku. Dla tego "pracodawcy" ta forma zatrudnienia na zlecenie jest najwygodniejsza gdyby nagle zabrakło pracy odsyłają Cię do domu na ten czas i nie masz za to płatne, a na umowe o prace już trzeba brać urlop co się wiąże z kosztami dla pracodawcy. Ponadto na zlecenie nie płacą nadgodzin i tylko 50% za soboty, osoby z orzeczeniem powinny być zatrudniane od razu na umowe o prace a nie są i wykonują normalnie prace już nie wspomnę o dłuższej przerwie. A na magazynku Halinka sama kartonu lub skrzynki nie podniesie, bo ma orzeczenie.. dostaję od Wiesi samą prace lekką i siedzącą "to może do biura" :) Tak już to trwa kilkanaście lat moze najwyższy czas aby zajęla sie tym inspekcja pracy?? Bo chyba nikt tego nie widzi albo udajecie. Osoby na zlecenie są bardziej wykorzystywane, jest więcej pracy na innym dziale to idź tam pomóc a później gdzie indziej i takie przerzucanie i co z tego dostajemy??Wiesi też kto nie podpasuje to daje tej osobie samą ciezką robotę, czasami przez cały dzien same butelki. powinniście docenić te osoby które na prawdę chcą pracować i starają się o tą umowę o pracę, jak tak bedziecie zatrudniać to za kilkanaście lat nawet Ukraincy nie będą chcieli u was pracować. W tym czasie kiedy ktoś sie stara o umowe dwie koleżanki na magazynku Halina i Wiesia szepczą sobie do uszka obgadując inne osoby i wyśmiewając się. Weźcie się kobiety za robotę, bo starsi pracownicy też mają dość tego waszego gadania. Ja proponuję kierownictwu przyjrzeć się zachowaniu tym dwóm Panią w szczególności Wiesi, bo to nie jest normalne zeby nowe osoby traktować z taką pogardą i nienawiścią obracać sytuacje tak że to nowe osoby są jakies dziwne, jeszcze takiej nienawiści do drugiego człowieka nie widziałem nigdy. Szkoda ze udajecie że wszystko jest dobrze, może w końcu warto poruszyć ten temat z kierownikiem i odesłać Wiesie juz na emeryturkę, dla poprawy atmosfery w pracy? Znacznie lepiej by się wtedy pracowało. Osobiście praca fajna, ze względu na warunki zatrudnienia i panującą napięta atmosferę raczej polecam omijać.

Ela

Dlaczego wszyscy przymykają oczy na takie zachowania i tym samym akceptują to.. straszne, jak tak można się zachowywać w pracy, ludzie! to tylko praca jakby mogłby to by oczy wydrapały wiem bo się sama przekonałam

Kaska

Hej jak sie pracuje na produkcji po ile godzin i jak soboty niedzielę?

Inez
@Kaska

Praca w sezonie po 9h bez dodatku za nadgodziny tylko stawka godzinowa. Soboty 50% na umowie zlecenie ????

Wiecie, czy Inspirion Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Irek

"Totalny (usunięte przez administratora) wobec pracowników jeden pracuje a drugi tylko się opierdziela a wypłatę każdy dostaje tą samą, pracowałem tam kilka miesięcy ale pisze to ponieważ są osoby które są totalnie przez inne szykanowane to nie do pojęcia, a te stare baby tylko plotkują a do roboty to nic, Prezesostwo powinno wkoncu otworzyć oczy na to wszystko, to jest koszmar co tam się naprawdę dzieje." 2022

Aneta
@Irek

Dokładnie tak tam jest popracowałam tam parę miesięcy.. I żałuję za marne grosze, nadgodziny, obgadywanie, wyśmiewanie sie z kogoś, non stop tragedia nie ma co więcej pisać!

Czy u was jakiekolwiek bonusy występują? W punkcie 'oferujemy' w ogłoszeniu na pracownika magazynu są takie rzeczy, których nie da się zaliczyć do benefitów, bo moim zdaniem możliwość pracy w branży reklamowej to nie benefit, ani premia, ani wypłata ;) Co z opieką medyczną, ubezpieczeniem grupowym czy premią na święta?

Mira

Temat kierowników zrobił się ostatnio gorący? Jedna Pani pytała o stanowisko związane z produkcją mnie to odnoszące się do zakupów by interesowało. Opiszecie rozmowę i późniejsze wdrożenie w zespól? jak oceniacie dział zakupowy? I czy ten dopisek odnośnie braku kompetencji wśród kadry kierowniczej z jednej opinii jest sprawdzony?

Pracownik korporacji

Tak z ciekawości wszedłem zobaczyć opinie, bo pracuje w dużej korporacji, ale do Trzebnicy miałbym bliżej. I widzę dokładnie ten sam typ komentarzy , co w mojej obecnej pracy. Różnica polega na tym jedynie, że Inspiron to duża firma rodzinna ,a moja obecna to potężna korporacja. Ludzie są wszędzie tacy sami. U mnie pisze się to samo o dyrektorach , załatwianiu ciepłych posadek po znajomościach i oczywiście o niekompetentnych kierownikach i im podobnych. Tutaj wywnioskowałem , że obrywa się rodzince , bo to ich prywatna firma. Ktoś tam piszecie jest mało kompetentny i jakiś synalek nieudacznik nie ogarnia czegoś na drukarni? Ale co z tego? Nie musi tego ani robić ani umieć, może się tam tylko krzątać i niestety, ale nic z tym nie zrobicie. Brutalna rzeczywistość. Jest synem szefa, szefowej nie wiem kogo i tyle. Nie musi nic umieć, a i tak będzie tam pracował. Tak samo jak oni. Niezależnie od kompetencji i Waszej opini na ich temat , to jest ich firma - czy Wam się to podoba czy nie. Na takie fora widzę, że lubią zaglądać ludzie z postawą roszczeniową. Należy się 5000 na dzień dobry ,bo tak. Kawa, masaż, samochód, telefon służbowy, bo tak. Praca nie za ciężka i 4h przerwy, bo należy się przecież. Jak tego nie ma , to trzeba obsmarować, że płacą tylko 2500, że gorąco na hali itd. Kazdy może założyć swoją firmę i odmienić swój los. Nie trzeba będzie wtedy narzekać , że jest źle.

Ilona

Ktoś z Państwa zna możliwą skalę zarobków w przypadku kierownika produkcji w opcji "umowa o pracę"? Został tydzień na wysyłanie aplikacji, chętnie poznam stawkę, zanim to zrobię.

Były ptacownik

Jolka dalej robi laskę Niemcowi w Budapeszcie czy Grzesiu już obowiązek odziedziczył? Pani leszczyńska dalej udaje że robi na Warszawie? Rybak dalej lizę (usunięte przez administratora)? Jak to ludzie ma funkcjonować?

@Były ptacownik

Ktoś kto napisał ten komentarz reprezentuje swoją kulturę osobistą rodem prosto z rynsztoka. Zdziwiony jestem, że administrator tej strony nie kasuje tak wulgarnych wypowiedzi. Zawsze można wyrazic swoja opinię, ale błagam nie językiem spod budki z piwem. Dajecie tylko świadectwo o sobie kim naprawdę jesteście w rzeczywistości. Nie widzicie tego? Nie wspomnę już, że zamieszczona opinia jest bardzo krzywdząca i daleka od prawdy.

Irena
@pracownik

być może dlatego nikt się do niej nawet nie odniósł, skoro taka daleka od prawdy. jeśli obecnie tu pracujesz to czy jest szansa na wyrażenie zdania o obecnych warunkach jakie tu są? troszkę narzekania się kiedyś tu zebrało a ciekawa bym była jak to aktualnie wygląda

Pracownica
@Były ptacownik

Wg mnie ktos tu ewidentnie nie moze sie pogodzic z tym, ze nie pracuje juz w Inspirionie. W sumie nie ma sie co dziwić - pensja na czas , dogodne warunki pracy, szefostwo z ktorym zawsze mozna sie dogadać - tylko trzeba chcieć. Super atmosfera, brygadziści znający się na rzeczy. Co jakis czas przeglądam te negatywne opinie które nijak maja sie do rzeczywistości. Jezeli ktoś bazuje na jakiejś dalekiej przeszłości to radzę skontaktować sie z psychologiem, naprawdę nie warto zyc przeszłością i wylewac swoich żalów na forum. Czesto sa to pracownicy którzy juz dawno u nas nie pracują, a potrafią np jeździć na targi branżowe pomimo tego ze w branży juz nie sa. Wiec jak tak bardzo chcą się spotykać z bylymi kolegami i koleżankami to chyba wcale tak zle im tu nie bylo. Naprawdę współczuję takim ludziom- chyba ciężko sie żyje wiecznie plując jadem na innych. I ciesze się, ze nie ma już takich w Inspirionie. Pozdrawiam.

Renata
@Pracownica

Pensja na czas to chyba podstawowy wymóg, jaki można mieć względem pracodawcy? Byś lepiej coś napisał o tym, jak płacą, bo wypłacalność to obowiązek. Dobre stawki czy przeciętne? Zwłaszcza, że przedstawiasz firmę w takim super pozytywnym świetle.

Milena45
@Były ptacownik

tym wpisem i kilkoma innymi powinna się zająć prokuratura. Czy jest tu jakiś admin? ktoś kontroluje się to co sie tutaj wypisuje? Ludzie jak macie psychiczne problemy z tym że tutaj nie pracujecie to idzcie do psychologa się wyżalić! Dramat jakiś!

Sławomir
@Milena45

Masz racje.Takie wpisy są poniżej poziomu. Ty tu pracujesz? Jak tak to znasz dobrze realia. Warto myśleć tu o zatrudnieniu? Czytałem że atmosfera fajna. Tak jest naprawdę czy to trochę podkoloryzowane?

Firma do niczego 2 miesiące temu prosiłem o zaświadczenie że pracowałem potwierdzili ze wyślą i po 2 miesiącach olewka jeszcze niewyslal olewają z góry na dół

Maja
@2233

A nie możesz iść do biura i poprosić o takie pismo do ręki?

@Maja

Ja dostałam od ręki po tym jak skończyłam na zlecenie pracować

Ilona
@Ania

A czemu zrezygnowalas z pracy? Jest mozliwosc wgl pracowac na innej umowie niz zlecenie? O prace?

Arkadiusz

Witam. Szukam nowego miejsca pracy, więc wpadłem na to forum. Mam nadzieję, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Trzebnicy. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Inspirion Polska Sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Arkadiusz

Oliwia
@Arkadiusz

Hej Arkadiuszu. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to polecam firmę Knauf z Nowej Wsi Wrocławskiej. Pracownicy (wiem to od kuzyna, który jest tam zatrudniony) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Oliwia.

Czy firma Inspirion Polska Sp. z o.o. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Magda

Dzień dobry, staramy się wrócić z informacją zwrotną do każdego kandydata, ale nie zawsze jest to możliwe. W każdej chwili można do nas zadzwonić lub wysłać wiadomość, żeby zapytać o wynik rekrutacji. Nasz numer to 71 388 74 11. Zapraszamy do kontaktu:)

@Magda

Magda na macierzyńskim brat każe odpowiadać? Rodzinna firma? Może mama powie jak do pracowników się zwraca? Może powie czemu pani iza l pracuje jeszcze okradając firmę za druk instrukcji w języku polskim? Myślisz że produkcja nie wie o takich rzeczach mylisz się i jeszcze dużo się dowiesz

haha
@Rozbawiony

Współczujemy pani Magdo, że nic Pani nie może w tej firmie... Ale zło wraca, brat traktuje Panią tak samo jak potraktowaliście swoją rodzinę. Zło wraca. Pan Henryk się w grobie obraca.

Andzia

@Pan to jak w takim razie traktują tu pracowników ?

@Andzia

Dzień dobry, każdego pracownika Inspirion Polska traktujemy z należnym szacunkiem. Najlepiej się o tym przekonać aplikując do nas i poznając nas lepiej;) Zapraszamy do zakładki Oferty pracy i na naszą stronę internetową: www.inspirion.pl

@Magda

Szacunek co za obłuda. Ludzie traktowani są tu jak (usunięte przez administratora) w spartańskich warunkach na produkcji ci co was poznali dawno odeszli

Na jakie benefity można liczyć w Inspirion Polska Sp. z o.o.?

Kierownik

Benefity ? Oczywiscie : _ pakiet spa latem sauna od rana 50 stopni na hali zima krioterapia zamarzasz razem z maszynami _dieta cud bo za pensje to się raczej nie wyzywisz _ nauka szacunku do ludzi prowadzoną przez właścicieli pozwoli odkryć tajniki upodlenia człowieka _możliwość spędzenia wolnego czasu zawsze nadgodziny miłe widziane z wynagrodzeniem gorzej _ inhalacje z rozpuszczalników i farb bo przecież idea wentylacji nie istnieje _kompetentna kadra w postaci kierownika niewiadomo skąd synka który roboty uczył się w prestiżowej szkole rodziców kierunek jak zrobić żeby mętlik pracował A my połączymy _ pełno życzliwych ludzi z osiągnięciami z przeszłości teraz spijajacymi śmietankę nic nie robiąc i lawirujac jak słynna Pani lider działu handlowego Pan nadzieję że zachecilam benefitow mnostwo

@Kierownik

Pani lider? Izabela L cudowne dziecko firmy kulik? Przecież wystarczy spojrzeć na jej osiągnięcia na Mazowszu w ostatnich 5 latach i zastanowić się nad tymi dokonaniami

Sap
@Rozbawiony

Dla zarządu podpowiadam polecenie Zsal dla regionu Mazowsze latami

Pracownicy
@Sap

To może ktoś z góry przedstawi prawdziwa wersję analizy bo może się okazuje ze jak zarzuty są prawdziwe to lepiej będzie jak taka osoba przyjdzie na tampon lub transfer tu zawsze dużo pracy i można się wykazać. Chyba nie powiecie załodze że pracujemy na osoby bazujące na historycznych dokonaniach bo to jest nieuczciwe

Pracownicy
@Pracownicy

I co brak odwagi?

Magda

Dzień dobry, w Inspirion Polska można liczyć m.in. na: - fantastyczne imprezy integracyjne???? - dodatkowe premie świąteczne, - pyszną pizzę (lub inny pożywny posiłek) dla osób pracujących w soboty, - zniżki na zakup firmowych produktów i usług, - warsztaty motywacyjne i szkolenia, - możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji podczas branżowych imprez i targów, - brak dress code’u i niekorporacyjną atmosferę, - możliwość pracy zdalnej (dla stanowisk nieprodukcyjnych), - bezpłatny parking dla pracowników, - inicjatywy dobroczynne (aktywnie wspieramy lokalną społeczność).

@Magda

Przepraszam ale trochę mnie to rozbawiło. To co zostało wymienione w punktach owszem to tyczy się raczej działu handlowego nie pracowników drukarni i magazynu. Bo o tych szarych pracownikach zapomnieliście nawet gdy piliście szampana by świętować obroty przez nich wypracowane.

Jakie są mocne strony pracodawcy Inspirion Polska Sp. z o.o.?

Pan

Żadnych pozytywów wyzyskują ludzi i umowy śmieciowe socialu zero, nie szanują ludzi

praca

Już ok 10 pracowników zyskało pracę u byłego pracownika pełen socjal, normalne warunki pracy, pewnie wszyscy wiedzą o kogo chodzi bo i pracownicy kulika tam poszli, Jolka się nie obudzi upadnie i Mariusz ją dojedzie. Ludzie dajcie spokój szkoda życia już dwa miesiące pracujemy super warunki, pełen socjal fajna atmosfera, teraz otwierany jest ogromny magazyn niedaleko S5 potrzebne ok 50 osób umowa od razu na czas nieokreślony, daJCIE SPOKÓJ KEMPOM NIECH SAMI DOGORYWAJĄ, sami widzicie dają dokumenty przy tarczy do podpisania chroniące córkę, żenada. Jolka to jest rodzinna firma? Naprawdę spojrzałabyś Henrykowi w oczy?

Berni
@praca

Możesz coś więcej napisać? Co to za firma?

Magda

Dzień dobry, Inspirion Polska to firma, która działa na polskim rynku już od 16 lat i ma wypracowaną mocną pozycję jako jeden z liderów na polskim rynku artykułów reklamowych. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Inspirion GmbH, który posiada swojej filie w całej Europie i Chinach. Nasze mocne strony to: - ustabilizowana pozycja rynkowa (mamy na swoim koncie wiele nagród biznesowych i branżowych, m.in. Gazele Biznesu i Diament Forbesa) ; - nastawienie na ciągły rozwój (czas pandemii aktywnie wykorzystaliśmy m.in. na powiększenie i unowocześnienie naszej trzebnickiej drukarni); - pewne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (ale jesteśmy elastyczni i otwarci na inne formy zatrudnienia preferowane przez kandydatów do pracy); - praca w międzynarodowym, kreatywnym środowisku; - przyjazna, rodzinna atmosfera; - szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne (cieszymy się, że nasi pracownicy również się rozwijają); - elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej (dostępne dla pracowników nieprodukcyjnych).

no veno
@Magda

Poczekamy do następne lockdownu i zobaczymy. Znów wyślecie pracowników na pracę zdalną za 1500 PLN, wymusicie pisanie bzdurnych raportów a potem odbierzecie urlop?

C'est une entreprise de travai

Oczekują od potencjalnego pracownika doświadczenia i ogarniania wszelkich spraw na produkcji za 2600 brutto. Idąc tutaj do pracy musisz mieć z tyłu głowy, że jeżeli szefostwo będzie miało okazję (usunięte przez administratora) cię finansowo to zrobi to bez żadnych skrupułów (1530 złotych wypłaty w czasie obowiązywania tarczy kryzysowej mówi samo za siebie). Sama rekrutacja odbywa się na zasadzie kto tańszy ten wygrywa, kompetencjami mało ugrasz. Nie znaczy to oczywiście, że nie ma tutaj ludzi kompetentnych, którzy bardzo dobrze wykonują swoją pracę i są w stanie cię czegoś nauczyć. Są oni jedyną podporą, która sprawia, że firma nie rozleciała się jak domek z kart. Efekty ich braku widać gołym okiem, wystarczy spojrzeć chociażby na sitodruk w momencie, w którym brygadzista jest na urlopie. Problemy z wymieszaniem koloru, spadkiem jakości, opóźnionymi zleceniami, gubieniem klisz czy falą reklamacji bez jednego człowieka na tej technice to tylko wierzchołek góry lodowej. Jednakże są oni oczywiście nie doceniani, a ich odejścia nie są traktowane zbyt poważnie przez zarządzających. Ważne jest to, że wyremontowaliśmy hale zamiast zapłacić pracownikom chociażby minimalną krajową. Z zalet należy wymienić nietuzinkowych ludzi, bardzo miłą i przyjazną atmosferę psutą przez kierownika drukarni oraz od czasu do czasu działającą toaletę. Chociaż należy uważać na krany - można się oparzyć nawet ustawiając je na najniższą temperaturę. Mamy nawet przez 3/4 roku ekspres do kawy a dziurawy asfalt przed wjazdem do firmy po miesiącu nie będzie stanowił żadnego problemu, po prostu wymienisz zawieszenie na nowe.

@C'est une entreprise de travai

Jolka dalej (usunięte przez administratora) ludzi i traktuje jak bydło? Jednocześnie sama zachowując się jak trzoda ? Tą rodzinna firma...... Henryk wstydzi się z zaswiatow

Prawda

Do stada dołączył synek wyjątkowo nieudolny. Już nawet widać po dziale handlowym że kto ma trochę oliwy odszedł zostały same jarzabki . Problem tej firmy polega na ideii wyzyskiwania ludzi traktowania ich poprzez warunki jak (usunięte przez administratora) ale to się nie zmieni jak szefowa z własnym bratem się sadzi bo chce tgo oszukać na majatku . Powinna jeden dzień usiąść na tempo i cały dzień przepracować byłby to zapewne pierwszy dzień w jej życiu uczciwie przepracowany .

@Prawda

Najlepszy PH z Warszawy i drugi z Trzebnicy odszedł. Został pani kierownik bez polotu i wiedzy, która jest tam tylko za stare zasługi. Długo ta firma nie pociągnie.

Piękna

Pracuje tam i do bydla sie chyba nie zaliczam ale są osoby które chętnie do nich zalicze panie które kierownikowi i Jolce wchodzą w (usunięte przez administratora)jak pani E.....ona każdemu wchodzi i każdemu daje

@Piękna

Nie wchodziłam i nie wchodzę nikomu w (usunięte przez administratora) to co mam do powiedzenia zawsze mówię i mówiłam nie ważne czy to kierownik Pani Jola czy Grzegorz tyczy się to też pracowników. W przeciwieństwie do was co nie macie własnego zdania ukrywacie się po kontach i potraficie tylko na forum bzdety wypisywać. Jak już tak chcecie to mogę zacząć donosić bo dosyć dużo wiem i widzę. A moje życie prywatne powinno was (usunięte przez administratora) obchodzić to jest tylko i wyłącznie moja sprawa zajmijcie się swoim chyba że jest tak nie udolne jak wy w pracy. Pozdrawiam

Jestempostudiach
@pracownik

To fakt! Jedyna brygadzistka która ma własne zdanie i mówi o tym głośno i powinna miec miano KIEROWNIKA!!!! Ale jest też inna która mowi to co kierownik chce usłysze- ale czego sie nie zrobi dla kasy. Ma swoją prawą rękę ktora "zarządza" na przeciwnej zmianie dopóki nikt jej nie zdenerwuje az nie zacznie rzucać różnymi przedmiotami. Ekipa jest super na tym dziale bo starcza nam czasu nawet na uzywanie telefonow wiec nie jest zle.

Jagna
@Jestempostudiach

Co za pieprzenia wypisujecie gadacie wszystkie po kątach A na forum jesteście mądre pod pseudo kazda każdej obrabia (usunięte przez administratora) A najgorzej mieć falszywa przyjaciółkę .wszystkie do worka wrzucić i wymieszać jesteście siebie warte

Piękna
@pracownik

Sorki bym zapomniala .....to chyba twoje nie udane jak niszczysz cudze i mężów balamucisz .ale nie no.przecierz ty uczciwa jestes dla tego kto cie nie zna

Pan
@Piękna

Dziewczyny uspokójcie się tu o pracy trzeba pisac gadajcie miedzy sobą bo wiecie o sobie za dużo ale nie na forum Z poważaniem

xxx
@Piękna

Ktoś chyba ma problem z wykazaniem się w pracy i dlatego interesuje się i pisze o sprawach prywatnych innych. Brak słów i żenada.

Kwiatuszek
@xxx

Co prawda to prawda gdzie baby tam ploty . Drogie panie nie opowiadajcie swojego życia w pracy to i pisac o was nie będą a jak same o sobie gadacie to i ludzie gadają trochę dopowiedzą i bajka gotowa A po za tym mozna się tu dowiedzieć z kim się pracuje choć nie powiem zaskoczyły mnie co niektóre wypowiedzi

Next to

Ani jeden, ani drugi najlepszy nie był. Krowa która ryczy mało mleka daje. Skąd wy takie dane macie. Beka a nie firma

@C'est une entreprise de travai

Dzień dobry, Cieszymy się, że wśród zalet Inspirion zostały wymienione wysokie kompetencje brygadzistów i przyjazna atmosfera. My również uważamy, że mamy fantastyczny zespół i niepowtarzalną atmosferę. Praca, którą wykonują nasi koledzy i koleżanki w drukarni nie należy do najłatwiejszych, dlatego tak ważne jest to, że na stanowiskach brygadzistów znajdują się właściwi ludzie, którzy doskonale znają swój fach. I uczą innych. W ostatnim czasie wyremontowaliśmy hale, powiększyliśmy i unowocześniliśmy nasz park maszynowy w drukarni, żeby polepszyć warunki pracy pracowników drukarni. To był jeden z naszych priorytetów. Wyremontowaliśmy również podjazd, żeby zapewnić większy komfort i bezpieczeństwo. Zachęcamy do wizyty, bo jak widać wiele się ostatnio zmieniło;)

Zostaw merytoryczną opinię o Inspirion Polska Sp. z o.o. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Inspirion Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inspirion Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inspirion Polska Sp. z o.o.?

Inspirion Polska Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Wrocławska 9
    55-100 Trzebnica

Inspirion Polska Sp. z o.o.