Opinie o Inspirion Polska Sp. z o.o. w Trzebnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Inspirion Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inspirion Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inspirion Polska Sp. z o.o. w Trzebnica

Klimatyzacja

Ma troche spraw sądowych jak sedzia przeczyta to sie usmieje????a czytaja zawsze

Byly pracownik

Wpis gruby ale dosadny nie wiem czy z cala empatia do jolki bym tak to ujal ale jako czlowiekowi z pelnym sumieniem ciezko mi zaprzeczyc. Wpis. Ma glownie odzew do traktowania ptacownikow co jest najbardziej istotne bo traktowanie rodziny mimo ze twierdze ze jest to kurestw....... I kurestw...... Posowa to nie powonno miec tu miejsca. To jest i tak biedna kobieta a niedlugo babcia zostanie wiec pewniw przekaze to co pan hwnryk jej probowal przekazać a ona byla zajeta czym innym. Ludzie prawda jest taka nikt wM nie kaze w tym (usunięte przez administratora) pracowac i payrzec jak prokurent drapie sie w głowę. Niektorym to pasuje bo gdzie dzial hamdlowy znajdzie prace lepsza ? zapytajcie sie tam o wyksztalcenie to sie zdziwicie ???? czesc z was ma wyzsze niz warszawa lacznie ???? ale to absolutnie nie ma nic do rzeczy tylko oni probuja z was zrobic glabow alkoholikow i nieudacznikow. Prawda jest taka ze pracujecie na nich byl pracownik z szacunku nie wymienie z sita pracowal swietny specjalista i co? Zawsze tylko alkocholik ogarnijcie się oni juz sa "kempy" straceni natomiast wy zawsze mozecie powiedziec co sadzicie o traktowaniu. Jolu wstyd mi za ciebie i wstyd za to za czyim nazwiskiem sie chowasz Marku strupy na twpjej lysinie juz maja dosc os ukiwania pracownikow grzesiu zatrudnij sie gdzies piza rodzicami poznasz pracę madziu o ciezarnych sie zle nie mowi zajmij sie i wychowaj prawodlowo z dusza kulika potomka

Jolka jolka

Jolka, Jolka, pamiętasz lato ze snu w drukarni, Gdy pisałaś: "tak mi źle tak goraco, Urwij się choćby zaraz, coś ze mną zrób, Nie zostawiaj tu samej, o nie klime wlacz". Żebrząc wciąż o benzynę, gnałem przez noc, Silnik rzęził ostatkiem sił, ford po niemcu Aby być znowu w Tobie, śmiać się i kląć, Wszystko było tak proste w te dni gdy slonca brak Dziecko spało za ścianą, czujne jak ptak, Niechaj Bóg wyprostuje mu sny! Powiedziałaś, że nigdy, że nigdy aż tak słodkie były, jak krew Twoje łzy gdy pot splywal nam robiac nadruki twe Emigrowałem z objęć Twych nad ranem, Dzień mnie wyganiał, nocą znów wracałem, Dane nam było, słońca zaćmienie, Następne będzie, może za sto lat kiedy klima wlaczy sie Plażą szły zakonnice, a słońce w dół, Wciąż spadało nie mogąc spaść, Mąż tam w świecie za funtem, odkładał funt, i drapal po glowie sie Na. Forda serwisowanego przepiękną, aż strach. Mąż Twój wielbił porządek i pełne szkło, oraz wyzysk ludzi Narzeczoną miał kiedyś, jak sen, Z autobusem Arabów* zdradziła go, Nigdy nie był już sobą, o nie drapal po glowie sie Emigrowałem z ramion Twych nad ranem, fuuu Dzień mnie wyganiał, nocą znów wracałem, jak wino bez akcyzy Dane nam było, słońca zaćmienie, Następne będzie, może za sto lat z klima wodna made in kempa W wielkiej żyliśmy wannie i rzadko tak, Wypełzaliśmy na suchy ląd, bo goraco jest Czarodziejka gorzałka tańczyła w nas, bo twierdzisz ze alkoholikow zatrudniasz Meta była o dwa kroki stąd. Nie wiem ciągle dlaczego zaczęło się tak, Czemu zgasło też nie wie nikt, a zgasnie na bank Są wciąż różne koło mnie, nie budzę się sam, tylko z usprawnieniami i kolorem pudelek zmian Ale nic nie jest proste w te dni. Bo reka prezesa raczke myje

Polowa roku

Jak taam pudeleczka w nowym kolorze klima jest temp sprzyja czekamy na koniec roku z krokietem i reka prezesa jakos uczciwie w tym roku zadnego usprawnienia dla pracowników

45 stopni przy oknie

Dzisiaj był dramat a jutro będzie jeszcze gorzej zachęcam ja dzisiaj zrobiłam zdjęcia i film na hali jakie warunki i jaka temperatura panuje przy maszynach warto mieć to na wypadek jakiejś tragedii bo wtedy jestem przekonana że marek. (usunięte przez administratora)nocą sami klimę będą zakladac

@45 stopni przy oknie

Ktoś ma chyba zbyt dużo wolnego czasu w pracy ??? Słuchy chodzą że szukają do wykładania towaru w Dino i Netto tam mają klimatyzację możesz się zatrudnić będzie Ci chłodniej i nie znajdziesz czasu na nagrywanie filmów.

Zniesmaczona
@xxx

Zwykle BHP i kodeks pracy się kłania. Uważasz że wykładanie towarów w marketach jest bardziej. Poniżające niż praca w tych warunkach zagrażających zdrowiu i życiu? Pewnie. Wiesz jak wentylowane są pomieszczenia gdzie trzyma się farby i rozpuszczalniki. Do pierwszej tragedii a karetka w inspirionie już nie raz była i ktoś się przejął? Filmów się boisz? Prawdy się boisz? Czy masz do ukrycia faktyczne warunki pracy ?

@Zniesmaczona

Nie twierdzę że praca przy wykładaniu towaru jest poniżająca tylko że będzie tam chłodniej :) i na pewno miej czasu na siedzenie z telefonem w ręce :)

Ooo
@xxx

Wiesz po wczorajszym dniu i przyjeździe karetki udowodniają że mają ludzi w. Nosie. Jakoś sie przetrwa te kilka dni ciepła potem będzie zima. Ii jakoś murzyny ucichną. Szkoda tylko że testują nasze zdrowie niech Jolka z. Markiem zejdzie i. Spędzi z nami dniówkę niech narazi corrcie i synka o omdlenie i niech postawi iich przy tunelu. Nie nie zrobi tego bo wie jakie są warunki. Dziwię ssie tylko kierownikowi który. Tak na wszystko im się. Zgadza natomiast jakby tys karetka przyjechała stwierdzić zzgoon to nim pierwszy. Prokurator by się zajął . Funkcja kierownika jest tylko do krycia swoich 4 liiter

@Ooo

Ktoś ma bardzo duży problem z emocjami i pisownią ciekawe jaka szkoła ukończona bo wymagania większe niż nie jeden magister :)

Leon
@xxx

Ktoś ma duży problem z interpunkcją:)

Gratki
@Leon

Słuchaj z interpunkcja można mieć problem natomiast przy doktoracie jak się nie widzi miejsca na uczelni to już wstyd prawda (usunięte przez administratora)? Nieznane egzaminy praca u tatusia nie mającą nic z życiem wspólnego co się odbija teraz na ludziach. (usunięte przez administratora)

M
@Gratki

Ale (usunięte przez administratora) boli (usunięte przez administratora)... Widocznie podstawowe wykształcenie i problemy z alkoholem nie pozwalają na znalezienie lepszej pracy. Dobrze ze stacza na internet. Cytując klasyka: Zmień pracę weź kredyt ;) Może w innej będziesz bardziej zadowolona.

!
@M

Za to TY reprezentujesz bardzo ”wysoki poziom ” inteligencji oceniając ludzi na podstawie ich wykształcenia. Doprawdy brak argumentów chyba cię irytuje , bo zaczynasz wypisywać bzdury. Sami zatrudniacie tych ludzi, których nazywasz alkoholikami. Ciekawe też skąd bierzesz takie informacje, najwidoczniej za dużo czasu spędzasz na plotkowaniu zamiast skupić się na swojej robocie.

Zenada
@!

Ponizej krytyki nazywac swoich wspolpracownikow alkoholikami to pokazuje jakie podejscie jest do ludzi bo przeciez ktos tych ludzi zatrudnia wiec moze lepiej zatrudnic alkoholikow ci nie beda marudzili na warunki zenada poprostu serce sie kraja czytajac taki wpis macie ludzi za najgorsze gown.... Tym wpisem to udowosniliscie. A ma internet stac bo pewnie wiekszosc musi na ten internet dorobic gdzie inndziej bo przeciez placa ledwie na parowki starcza ????

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Inspirion Polska Sp. z o.o. na stanowisko Area Sales Manager Poland & Baltics? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Development Lead / Senior Software Engineer
Katowice
Diebold Nixdorf
Murzynska chata

Firma krzak rodzina krzak podejscie krzak tylko lokal gorszy od (usunięte przez administratora)chaty ???? ale wszystkim sie wydaje ze korporacje maja. Biedni ludzie pewnie wstyd nis na miasto wychylic

Mmm

(usunięte przez administratora) przez lekarza postanowil z ojcem rozlozyc waz z woda na dachu klima wersja kempa brak slow

Xxx
@Mmm

Byłeś dzisiaj w firmie w sprawie urlopu i myślisz że nikt z twoich współpracowników nie wie kto to napisał idioto .

Fruu
@Mmm

Serio???? Czy ktoś wam każe tam pracować?? Nie ma innych firm w okolicy? Tak wszyscy narzekacie, odrobina chęci I znajdź sobie inną pracę jeden z drugim. Typowe polaczki tylko narzekać nic wiecej innego nie potraficie.

Xxx
@Xxx

Słuchaj bylam caly dzien nie wiem o kim piszesz. A pozostaw epitety dla siebie jak cie matka nie wychowala. Prawdy sie boisz ? Cos niezgodnie z prawdą napisane? Niestety wszystko zgodnie z prawda dlatego cie tak dotyka. Ale coz robcie dalej rizwiazania na sznurki i szukajcie winnego wpisow na tym portalu tylko pragne przypomniec ze w zadnym z wpisow nie ma grama klamstwa i przekoloryzowania i to was tak boli

Gdzie jest bhp i pip

Ludzie popadali, doktor z karetki troche postraszyła to nawet przerwa dla pracowników się znalazła iii woda. Ach nawet sok do tej wody takie mamy rarytasy. Szkoda że musi dziać sie krzywda pracowników i ktoś obcy musi postraszyc wysokimi grzywnami żeby w końcu zrozumieli, że pracownik to nie robot. Ciekawe na jak długo. Przeciez zaraz jesień i każdy zapomni.

Ooo
@Gdzie jest bhp i pip

Dobrze że to było tylko omdlenie.. sok to chwilka słabości te stworzenia. Nie mają ludzkich odruchów i sumienia

Yyy

Dzisiejszy dzień obfity w zdjęcia i filmy z hali. Gratulujemy podejścia do pracownikow

Ledwie zywy

Kurcze szefostwo dzisiaj zapomniało zostawić pilota od klimy????

Produkcja
@Ledwie zywy

Mózg też chyba zostawili na porodowce inaczej się tego nie da wytlumaczyc

Www
@Ledwie zywy

Baterie siadły z gorąca....

xxx

Piszecie że tak wam ciężko w tej firmie to po co tam jeszcze jesteście. Pracy nie brakuje w okolicy tylko który pracodawca pozwolił by sobie na to co wyprawiacie zamiast zacząć pracę od 6 to pijecie kawę i jecie słodkie bułeczki od niedawna możecie chodzić na papierosa tylko o 12 tak co niektórzy latali co 45 minut. Pod stołami na stanowiskach pracy sterty jedzenia. Ruszyć swoje tłuste zady i zmienić pracę jak tak wam ta praca nie odpowiada. Bo jak wam się wydaje że pisząc te opinie polepszycie swoją sytuację to możecie się zdziwić. A mieszanie spraw firmowych z sprawami rodzinnymi zarządu i mieszane w to Pana Mariusza to jest świństwo i trza być idiotą żeby to robić.

;)
@xxx

Nie trza tylko trzeba* ;) i pamiętaj jaką płaca taka praca :)

@xxx

Czyli uważasz że warunki są super albo siedzisz w którymś z akwariów albo jesteś usprawniaczem i bierzesz kasę za te brednie albo członkiem zarządu nikt inny nie pisałby takich bzdur człowieku ogarnij się popatrz na ludzi zmarnowanych a nikt nie wnika w chore reakcje tej rodziny tylko pamięta pana Mariusza i Panią Anię jak dbali o pracowników i co z nimi zrobili w rodzinie? Idź się leczyć gadając takie gllupoty to jest po prostu śmieszne zeeszli do nas pogadać ? Coś zaproponować? Mnie bo lato minie i jakoś top będzie alle dziurawy dach zostanie na zimę. Poprostu niedorozwoje nic więcej dodać brawo jolcia dasz kolejne wino bez akcyzy w nagrodę?

@xxx

Cwoku ile lat Funkcjonuje firma w tych warunkach? Ile było lat gdzie było ciepło cwoku zastanów się co piszesz i grozisz że będzie gorzej ? Gorzej? Chyba będą wtedy kazali pić farby i nitro którym każda zmywać nadruki w upale jesteś przykładem lizodupstwa nic więcej zapraszamy pip i BHP powca w jednym czasie a ty będziesz wtedy lizał

@;)

Nie jaką tylko jaka*;) i to działa w obie strony jaka praca taka płaca :)

;)
@xxx

Ja literówkę poprawię, ty (usunięte przez administratora)zostaniesz ;). Takich głupot nikt normalny z hali produkcyjnej by nie wypisywał.

Ble
@;)

Ha! Dokładnie! Piękny Przykład lizodupstwa ???? jak już się nie ma nic na swoją obrone to się czepia literówki????????????

@Xyz

Twoje słownictwo wskazuje kto tu jest niedorozwojem zastanów się co piszesz a co do Pani Ani miałem z nią do czynienia jak jeszcze drukarni nie było to wiem co nieco o jej podejściu do ludzi.

@xxx

Masz rację warunki są godne praca super opłaca adekwatnA. Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby takie brednie wypisywać kiedy ludzie mdleją na hali od upałów i zapachu rozpuszczalników. A teksty o grubych (usunięte przez administratora) i braniu się do pracy dowodzą tylko jak ludzi się w tej firmie traktuje.. gorzej jak murzynów na plantacjach bawełny. Tkwij sobie w tymm przekonaniu pewnie masz wino obiecane od zarządu. A co do Pani Ani to powiem ci że Jolka nigdy jej do pięt nie dosięgnie w każdej dziedzinie a z kulturą osobistą to inna galaktyka

Wychodzi na to, że w tej firmie chyba tylko jedna osoba ma przywileje. Jakby niewiadomo ile dla niej zrobiła… chyba tylko na potrzebę kierownika zajmuje się zastraszaniem pracowników. Nawet jej to idzie bo chyba jako jedyny dział się wyłamują i pracują pod jej dyktaturę. Za to ona ma czas na wszystko: zrobić zakupy, pozałatwiać kilka prywatnych spraw, wypić dodatkową kawkę, a przy okazji skorzystać z darmowego szofera. Wszystko w godzinach pracy, ale nikt z góry tego nie widzi albo po prostu nie chcą widzieć, bo całkiem dobrze wychodzi jej donosicielstwo i podlizywanie. Pan kierownik też wszystkich ma daleko w tyle. Argumenty narzucane przez pracowników jeśli chodzi o PŁACENIE SETEK za sobotę ma gdzieś. Boi się iść do prezesa zapewne przez to że prezes mógłby zabrać mu pieniądze z jego jakże „ciężko” zarobionej premii, której my pracownicy nie widzieliśmy już od xx miesięcy. Zakłady mają płacone SETKI za sobotę i to bez zbędnego ale. To się chyba nazywa PRZYZWOITOŚĆ ze strony pracodawcy. Czego w tej firmie brakuje. A Pan Prezes niech w końcu otworzy oczy, bo niebawem może być już za późno na ratowanie i ulepszanie czegokolwiek.

Widzę, że temat klimatyzacji została poruszona już na wielu płaszczyznach .Nie od dziś wiadomo, że komfort pracowników tak naprawdę guzik pana prezesa obchodzi. Na hali bywa sporadycznie, jeśli chodzi o te upalne dni, a w biurze zamknie za sobą drzwi, co by mu za dużo ciepła do pomieszczenia nie naleciało, ale chyba zapomina o jednej ważnej dla dobra jego interesu kwestii. Mianowicie reklamacje, które niebawem mogą hurtem napłynąć do firmy, a z jakiegoż to powodu? Proste! Pracownik już po 6h pracy nie jest w stanie przez ten gorąc w pełni funkcjonować, bo opada z sił, przez co nie jest wydajny (ale ten temat na studiach został pominięty przez pana audyta) jedyne o czym marzy to powrót do domu bo z czoła pot kapie. W takich warunkach to co się dzieje z farbą pozostawia wiele do życzenia. Dziwić się że nadruk nie trzyma jak farba leży w takich warunkach. Podczas druku albo wszystko zostaje na tamponach, drobny druk w ogóle nie chce się odbijać na artykułach (a my zwykłe szaraki nie zawsze zauważymy, iż coś nie do końca się odbiło), farba gęstnieje w zastraszającym tempie przez co większość czasu spędza się na rozrzedzaniu (o zgrozo ile czasu się przez to marnuje, niech lepiej PAN AUDTOR to obliczy i weźmie za to dodatkowe pieniądze w sam raz na wczasy trochę grosza się przyda). Rozcieńczalniki, które powinny stać w dobrze wentylowanym miejscu, a aktualnie są przy maszynach i to przy wiecznie włączonych tunelach gdzie temperatura jest naprawdę wysoka. Życzę powodzenia jeżeli coś kiedyś wybuchnie od trzymania tego w takim miejscu. Może to otworzy wam oczy. Gorzej jeżeli ktoś przez to ucierpi. Reasumując ciągle skupiamy się na jakości, a jakość będzie wtedy, gdy będą do tego spełnione warunki a jak na razie tego nie ma.

Prawda

O. Co ludzkie wam. Chodzi prezesosttwo przychodzi na 12 jeżdżą. Służbowymi ale dobrymi samochodami papier toaletowy miękki mają na firmę dzieci ustawione Nike rozumiem Tychy żali murzyny są po to żeby zapitalac kierownik bez jaj jaki był pan Leszek walczył o ludzi młody ma pełnego pampersa magazyn no cóż opisana była pani kierownik co ona może tylko dłubać w nosie handlowcy kasta koordynatorzy nadruków no cóż samo za siebie mówi sprzedaż czereśni w ciągu pracy ludzie sami wdepneliscie w to (usunięte przez administratora) a będzie coraz gorzej cała Trzebnica wie o sprawie z panem Mariuszem niech utrze im nosa niech zlicytują te bude

Przyszły audytor

Serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników Inspiron którzy poświęcają czas na wojenki przeciwko sobie zamiast skupić się na wspólnych celach mających na celu poprawienie warunków pracy

@Przyszły audytor

Co ty wiesz o poprawianiu warunków w tej firmie. Każdy robi tylko pod swój nos, nikt nie inwestuje chociażby w klimatyzację bo to za "drogie" więc lepiej nakupić co roku wiatraków które przestają działać po krótkim czasie. Traktują ludzi gorzej niż w Auschwitz, cały czas tylko arbeit i arbeit ale żeby pracownikowi dać jakaś premie za ciężka pracę, podwyżkę czy cokolwiek innego to co każdy słyszy? "Nie ma pieniędzy". Dopóki szanowni prezesi i kierownik będą trząść portkami przed Niemcem i nadal to będzie wyglądało jak do tej pory to powodzenia życzę. Zatrudnianie kolejnych audytorków od siedmiu boleści nic nie da ;) Gdyby pracownik BHP nie dostawał w łapę to może dawno już zaszły by jakieś zmiany.

Zniesmaczona audytorem amatore
@Przyszły audytor

Poprawienie warunków pracy? Czym? Zmianą koloru pudełka? Porządku pod stołami? A może by tak zabrać sie choćby za toalety a raczej toalete która służy kobietą i mężczyzną? Lepsze warunki np klimatyzacja? Porządna wentylacja ? Lepsze jakosciowo farby? I bazy do druku zamiast domino gumy patyczki? Dużo tego wymieniać można, jak juz chcecie lepsze warunki pracy to zajmijcie sie potrzebami ludzi i je realizujcje a nie przeszkadzajcie ludzią w pracy bo nie tak odłożyli karton.

Propagandom nie
@Przyszły audytor

Oj zaleciialo propaganda jakby jolcia zwieracze poscily i sama to napisała. O jakim wspólnym dążeniu piszesz. Do poprawy to obrzydliwa obłuda. Jak ktoś chciał coś poprawić było na to kilka lat a nie wmawiać ludziom głupoty pilnujcie się w głowę zanim takie propagandy piszecie bo chce się zygac

Godz. 12 na hali 34 stopnie ,kierownik wraz z resztą brygady autystycznej podjęli decyzję że pracownicy z mokrą (usunięte przez administratora) nie mogą wyjść na 5 minutowa przerwę . Po buncie pracowników jeden z brygadzistów poleciał od razu nakapować do kierownika . Ta osoba nie powinna już tutaj dawno pracować ale za dobre lizanie (usunięte przez administratora) dostaje się solidne wynagrodzenie prawda ?"Ulepszacz" zabronił wychodzenia z hali na przerwę gdy jest mniej niż 30 stopni a sam mrozi cztery litery z kierownikiem w "akwarium"gdzie jest klimatyzacja a na resztę pracowników wyjebka niech się kiszą jak ogórki. Swoją drogą po co dać więcej wynagrodzenia pracownikowi który pracuje tam kilka lat jak można dać 3x tyle ulepszaczą którzy biorą pieniądze za zmiany koloru pudełek i pogarszanie pracy innym. Powodzenia w prężnie rozwijającej się firmie. Życzę więcej przydupasów i żeby w końcu ludzie zaczęli stamtąd odchodzić bo ta firma nie ma racji bytu.

Ulepszacze
@447

Kto mądry odszedł przecież w biurze zostały już też same lizodupy

Ulepszacze

Upośledzona to jest ta rodzina jolcia pseudonim królowa i strażnik parkingu mareczeek że jeszcze sobie skóry nie zdarł od drapania jak tu ludzi jeszcze w walą zrobić synuś dwie lewe rączki i córcia nieogarnięta trzeba. Nie mieć skrupułów i sumi nią. Żeby tak ludzi dręczyć ale do pierwszej tragedii to jeden z drugim pójdzie. Siedzieć bo takie warunki są karalne a wystarczy poczytać kodeks pracy i warunki pracownika. Bydlaki ! Jak można w lustro spojrzeć usprawniające dalej

@.

Zakaz wychodzenia na przerwę przy upałach... Cała ta upośledzona bryga chyba nie wie że jeżeli jest ponad 30stopni to pracownik ma prawo do przerwy w KLIMATYZOWANYM pomieszczeniu. Chyba jutro czas zrobić sobie przerwę z kierownikiem i tak co 5min kolejne osoby. Jestem ciekawa jego reakcji.

Jak tam moi drodzy urlopu nie trzeba chyba każdemu pot po 4 literach cieknie i chyba każdy widzi jakie są warunki pracy Pip daje możliwość anonimowego zgłoszenia mam propozycję jak 50 osób złoży w przyszłym tyg takie zgłoszenie to nie jest możliwe że taka ilość osób zostanie pominięta. Może solidarnie kierownik wyłączy klimatyzację z nami a pani prezes zejdzie z fotelem i zrobimy jej miejsce pracy w naszych warunkach co wy na to? Ja zgłaszać dzisiaj

Bylam widzialam

Po co robić pracownika przerwe w upały albo zwolnic chwile wcześniej do domu jak można traktowac ludzi jak niewolników. Aby zlecenia wyszły. Nikt nie patrzy że na hali jest ponad 30stopni a farba która paruje w tej temp jest trująca. Jeden wielki smród. Ludzie z braku sił opadają. Ważne, że kasa sie zgadza a prezesik będzie mial na nową koszulę. Wstyd po prostu wstyd firma tyle lat i.nie dorobila sie klimatyzacji... powinni sie wstydzić

Paranoja
@Bylam widzialam

Traktują ludzi jak bydło przepraszam bydło traktuje się lepiej. Niech zejdą z góry i godzinę popracują. A na koniec zorganizują raz w roku wyjazd ze zdechła kiełbasa lub dadzą wino paskudne bez akcyzy. Niech sobie to w 4 litery wsadza a zrobią lepsze warunki pracy. To jest zdecydowanie praca na przetrwanie najgorszemu wrogowi tego nie zycze

...
@Paranoja

Nawet wiatraków nie dokupią bo szkoda im kasy???? aż żal pomyśleć jacy muszą być zawistni dla rodziny skoro dla swoich pracowników nie mają sumienia, którzy pracują na ich garniturki i wczasy.

Klima
@...

Jak to mówią karma wraca. Po co inwestować w klimatyzację jak będą musieli sprzedać większość żeby pana Mariusza spłacić. Trzymam za niego kciuki jak większość pracowników niech utrze tymm dziadom nosa. Powinni ich posadzić na cały dzień przy transferze wakacji by się. Odechciało bo rozumu im nie przybędzie za bardzo się nauczyli żerowac na ludziach a mają dwie lewe ręce. Co potrafią? Wyymyyslac głupoty i dawać się doic

Xyz

Pomimo iż nie jestem pracownikiem produkcji, wypowiem się na jeden temat; Dwaj Panowie od poprawy warunków i jakości pracy (wiadomo o kim mowa) - dramat...nie mają żadnego pojęcia o poligrafii, planowaniu, wykonywaniu nadruków itd. a udają(i to bardzo dobrze) że jest inaczej. Pierwszy raz spotykam się z sytuacją żeby osoba bez doświadczenia miała więcej do powiedzenia niż kierownik czy osoby pracujące od początku firmy.Praca jak każda inna ale nie z takimi "doradcami"

Yzx
@Xyz

Poraz kolejny Jolka owinięta wokół palca i poraz kolejny będzie płakać i prosić żeby nie kopać leżącego jak już ją doradcy wydoją. Taka mentalność takie podejście a czasem lepiej posłuchać zwykłych niezwykłych pracowników produkcji i wsłuchać się w ich potrzeby ale przecież królowej nie przystoi lepiej się z bratem sadzic. Czy ona nie widzi że pół województwa się. Niej śmieje?

Yzx
@Yzx

I zapomnieliście o Grzesiu zawód synek co tatuś za nim stoi poprawiło się nam coś za jego czasów? Znowu obluda

Bylam widzialam
@Xyz

Osoba bez doświadczenia ma więcej do gadania bo zarabia pewnie 3razy tyle co zwykły pracownik więc jest ważniejsza bo co taki szarak zarabiajacy 1600zl może mieć mądrego do powiedzenia skoro zarabia tylko na przezycie więc w d.. i go...widzial. Wstyd moi drodzy. Daradcy chyba tylko z nazwy są doradcami bo nie potrafią nawet opowiedzieć na czym polega praca drukrza więc nie rozumiem co oni tam robią. A no tak zadają tak głupie pytania że aż szkoda gadać. Moi drodzy wszyscy się z was śmieją. Prezes i jego gremliny. Brawo

Zniesmaczona

Powiem tak mam 60 lat doświadczenia w życiu i znam tę rodzinę ale z obserwacji i tego co ludzie przeżyli i opowiadają z pierwszej ręki Henryk przekręca się że wstydu za to zachowanie a to chyba jemu niektórzy zawdzięczają te firmę i to ludzie tworzą ją tak jak on chcial i należy im się szacunek!

Zostaw merytoryczną opinię o Inspirion Polska Sp. z o.o. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Inspirion Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inspirion Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inspirion Polska Sp. z o.o.?

Inspirion Polska Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Wrocławska 9
    55-100 Trzebnica

Inspirion Polska Sp. z o.o.