Novision

Bielsko-Biała

Opinie o Novision

Weronika

@Obiektywna, dlaczego tak uważasz? Piszesz o jakiejś konkretnej sytuacji? Uargumentuj swoją wypowiedź. Czekamy na Twoją opinię.

olek

Może i faktycznie nie jest najprostsza, ale jaka jest atmosfera?

Obiektywna

Zwykła piramida oszustów i naciagaczy

siostra

niech zgadnę? pewnie jesteś jednym z tych pseudodyrektorów? Jeszcze raz powtarzam: ja nie bronię brata, bo zamiast mózgu w głowie ma sieczkę. Chcę tylko pokazać jak manipulują ludźmi o słabszej psychice. A tak na marginesie to na dzień dzisiejszy brat i kilku jego kolegów już nie działa dla Novisionu, a pamiątką po współpracy są długi. Życzę powodzenia w czasach kryzysu, może jeszcze znajdą się jakieś jelenie, które mozna będzie wyjelenić

piotrek

Witam.Wiesz dziwię się czasem jak ludzie mogą pisać takie /bez obrazy/ bzdury.Jak brat będzie się przyjmował do pracy to proponuję pójść z nim,bo może się zdarzyć że każą mu kupić apartament i helikopter i dopiero wtedy będzie miał problem.

Stary MLM-owiec

To zwykła piramida finansowa jak wiele innych. Za chwilę się zwiną i założą coś nowego i tak w kółko średnio co 3-4 lata. Pozdrawiam naiwnych :-)

lukas401

Novision. Firma wysyła na wczasy najlepszych pracowników, jak zasłużysz to pojedziesz. A za szkolenie (seminarium) nie każe zapłacić, tylkopokryć koszt hotelu, żeby takieNovision jak ty nie zjeżdzali sie narzreć i popływać w basenie w 4* hotelu za frajer. Firmę polecam, bo rozwija, uczy i daje zarobić duże pieniadze.

elnino

Związki zawodowe....? A po co one są komukolwiek potrzebne i do czego? Wczasy pracownicze? :) To nie PRL!!!

Nie polecam pracy w NOVSION, bo nie mają związków zawodowych i funduszu socjalnego, a na wczasy pracownicze jadą tylko najlepsi. To zwykłe kapitalistyczne barbarzyństwo (usunięte przez moderatora) bo np. za szkolenie musisz sam zapłacić.

Zostaw opinię o Novision - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novision