PPHU EL FACH JÓZEF POMIANEK

Rzeszów

Opinie o PPHU EL FACH JÓZEF POMIANEK

adam

STANOWCZO NIE POLECAM !!! Firma bez perspektyw. POMIANEK OSZUST I BYŁY ALKOHOLIK! wybrał się na pielgrzymkę chyba przeprosic za krzywdy jakie zrobił ludziom(pracownikom) ZAKŁAMANA SZUJA! mam nadzieje że nie dojdzie. szkoda robić na ubeka . myślę że ostrzegłem parę osób przed pracą w tej "wspaniałej" firmie

adam

a w dodatku pisze donosy na konkrencyjne firmy - miernota

hjm

ok

wg
@hjm 25.01.2015 21:09
ok

ok? toz chyba sam pomianek to napisał.co mozna sie spodziewac u pracodawcy -byłego ubeka czy esebka?stary [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] złodziejaszek

Zostaw opinię o PPHU EL FACH JÓZEF POMIANEK - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU EL FACH JÓZEF POMIANEK