Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne OPGK RZESZÓW S.A.

Rzeszów

Opinie o Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne OPGK RZESZÓW S.A.

kontroler_jakości_IT

Witam, Pytam osoby pracujące w firmie, czy jest tam takie stanowisko jak Tester lub szeroko pojęty QA? Zastanawiam się nad aplikacją ale nie wiem czy jest sens jeżeli nie ma takiego stanowiska

Aleks Ć.

Jest przyzwoicie ale bez wodotrysków. Bardzo dużo zależy od projektu, w jaki się wpadnie.

Fttxv.

Za geodezję wypowiadać się nie będę ale w informatyce jest naprawdę w porządku. Byłem w kilku firmach i mam porównanie. Projekty bardzo ambitne, ludzie w porządku. I bardzo fajne fotele mają. Wkurza natomiast to, że na mieście firma nie jest zbyt kojarzona i jest to duży fakap. Klienci głównie z polecenia. A to też coś znaczy.

GRO23

@Gor22 słabo ?? Chyba miałeś na myśli fatalnie...

Gor22

Jest ciekawie. Projekty coraz lepsze. Ekipa też daje radę. Klienci zagraniczni jak i krajowi. Slabo firma stoi wizerunkowo ale pod wzgledem realizowanych projektów jedna z ciekawszych firm geoinformatycznych w Polsce.

Szukająca pracy

Dzień dobry, chciałabym zapytać aktualnych pracowników jak na dzień dzisiejszy wygląda nabór w OPGK. Warto składać dokumenty, czy to mija się z celem, bo i tak odejdę z kwitkiem? Jestem z wykształcenia geodetką, ale z marnym stażem zawodowym, natomiast oprogramowanie Gisowskie jest przeze mnie lubiane (zdarza mi się robić projekty z ich użyciem). Za wszelkie informacje dziękuję.

zainteresowana

zastanawiam się nad podjęciem pracy w OPGK Rzeszów. Mógłby mim ktoś przybliżyć coś o na temat ciekawych projektów z Francji, o których coś wspominał jeden z przedmówców. Czy te projekty wykonywane są w zdalnie w Rzeszowie, czy na miejscu we Francji. Bo ogólnie bardzo interesuję się kulturą tego kraju i bardzo chciałabym tam pojechać na jakiś ciekawy projekcik. I jeszcze ile można zarobić na takim projekcie (czy wypłacane dodatkowo delegacje, czy wszystko uwzględnione w wypłacie)?

Dave

Firma sama w sobie absolutnie nie jest zła, szczególnie, jeśli chcesz zdobyć doświadczenie. Jeśli chodzi o zarobki czasy, kiedy w OPGK można było godnie zarobić bezpowrotnie minęły, wiem, że to boli, ale na szczęście można zarabiać godnie w innych firmach lub za granicą. Na początek jednak polecam tak na rok czasu żeby mieć doświadczenie w papierach i móc spokojnie rozglądać się dalej :)

Zainteresowany

Dajcie spokój - dostaliście wypowiedzenie nie za to że dobrze pracowaliście tylko za nieróbstwo. Czasy "czy się stoi czy się leży..." bezpowrotnie minęły, wiem, że to boli. Wystąpię do moderatora serwisu ze stosownym pismem w celu udostępnienia informacji. Prawnik zrobi co trzeba. Pozdrawiam wszystkich rozgoryczonych "pracusiów".

PiLa

@pracownik @jan Monika. Nie dubluj wpisów :P

jan

Zgadam się to nie jest ZŁA firma, to jest TRAGICZNA, TRAGICZNA, TRAGICZNA Firma. NIE polecam, żeby nie mieć nie potrzebnych problemów w życiu, to nawet nie myście o tej KOSZMARNIE TRAGICZNIE ZŁEJ firmie, żeby z nimi współpracować , lub w ogóle pracować u nich.

NIE POLECAM TEJ FIRMY. Atmosfera beznadziejna, a co najważniejsze to OSZUKUJĄ Klientów, W teren nie pojada, nie sprawdzą tylko siedzą przy biurku i piszą, że wszystko sprawdzili. Odeszłam z tej ZŁEJ firmy, bo nie mogłam OSZUKIWAĆ i OKRACZAĆ klientów. A co do kadry to zgadzam się że młoda, czyli NIE doświadczona, NIC nie potrafią i co najważniejsze NIE chce im się pracować. NIE POLECAM TEJ FIRMY

Warcraft

@Arti: kompromitujesz się (na miejscu "skomentowanego" poszedłbym do sądu. Firma daje radę.

Arti

Kadra Zarządzająca ok kto to pisze chyba sam Lichończak, który nie ma pojęcia o niczym. Tyle co w tej firmie się złego dzieje. Ludzie nie maja pojęcia a chodzą do wiceprezesa żeby tylko mieć podwyżkę mowię tu no o jeden takiej U która buc może coś robi szefowi szkoda gadać ale jak ktoś chce jech spróbuje i sam zobaczy jak nie wieży oszuści którzy wszystkich chcą źrobic na kasę

mlody

siema czy sa jakies przyjecia do firmy ???? z tego co czytalem warto skladac cv tam. pozdrawiam

julian

Jedna z lepszych firm na podkarpaciu;)nowoczesna kadra, kierownictwo z prawdziwego zdarzenia:) karty benefit dla pracownikow..... polecam ta firme:):):)

długoletni pracownik na wylocie

ale bzdury !!! poprzednik pisze

roberto

Wszystko zależy do którego działu się trafi. Firma bardzo w tej chwili inwestuje w rozwój i widać zmiany gołym okiem. Kadra coraz młodsza, socjal: darmowe lekcje angielskiego, karty benefit itp. Atmosfera fajna. Jest ok :)

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne OPGK RZESZÓW S.A. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne OPGK RZESZÓW S.A.