MTA ENGINEERING

Rzeszów

Opinie o MTA ENGINEERING

arek

ogólnie to niektore pracownice sa posuwane przez kolegow z pracy. nie wiem chyba ze znudzenia w pracy?? niektore nawet musialy wychodzic za maz itd bo gumeczki sie nie wlozylo... wstyd a firma kiepska. ot kolejna uduś.

Wieloletni pracownik MTA
@arek 27.09.2017 23:10

Uśmiałem się czytając powyższą opinię. Pracowałem w tej firmie przez wiele lat i to co napisane jest wyżej jest kłamstwem. Do autora tej krytyki: Pamiętaj, że czyjąś opinię bardzo łatwo zniszczyć, zszargać, zepsuć. Złe rzeczy bardzo szybko się rozprzestrzeniają. Co pomyślą sobie osoby, zwłaszcza dziewczyny, pracujące w MTA po przeczytaniu tej opinii ? Zastanów się proszę na przyszłość, co robisz. Twój wywód wygląda, jakbyś miał do kogoś żal, tylko do kogo ... do kobiet pracujących w tej firmie?

Były Pracownik

Byłem ich pracownikiem przez kilka lat. Nie wiem jak teraz jest. Jedyne z czym zdecydowanie się zgodzić nie mogę to opisywana "osoba z rodziny zarządu". Za "moich" czasów była ta osoba najlepszym kierownikiem projektu i zapewne dalej jest. Zawsze wszystko uporządkowane zakres roboty najczęściej w zasięgu, wiadomo było co i jak robić, osoba konkretna i podejmująca właściwe decyzje.

kokoss

Dobra firma na start. Niegdyś przyjemnie się tam pracowało. Niestety w firmie pracuje osoba z rodziny zarządu, a jak to bywa w takich sytuacjach, nie dzieje się dobrze. Po odejściu pani dyrektor (będzie ze dwa lata) firma jest słabo zarządzana - w chaosie. Obrywa się oczywiście pracownikom. Firma ma tendencje korporacyjne - w złym tego słowa znaczeniu - wprowadzanie stresującej presji, wyciskanie z pracownika jak najwięcej, wypicie herbaty podczas pracy jest niemile widziane, bo zabiera czas. Pracownicy nie są zbytnio szanowani i doceniani. Umowy śmieciowe krótkoterminowe, nigdy nie wiadomo czy przedłużą, bardzo duża rotacja pracowników. Ogólnie polecam na start chociażby żeby zobaczyć jak nie powinno się zarządzać firmą z dużym potencjałem.

Zostaw opinię o MTA ENGINEERING - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTA ENGINEERING