Opinie o MWM Architekci Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MWM Architekci Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MWM Architekci Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MWM Architekci Sp. z o.o. w Rzeszów

Jak jest z pakietem medycznym w MWM Architekci Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Archi Nowy wpis

Z jakim pakietem? Nic więcej niż ustawa przewiduje. Zapomnij o pakietach medycznych, owocowych czwartkach czy karcie multisportu.

Sugeruję temu kto to napisał, aby przestał się katować i znalazł sobie jakieś inne miejsce, gdzie będzie sobie mógł przychodzić. Szkoda czasu i zdrowia na taką udrękę.

Sylwia

Zastanawiam się ile osób obecnie tutaj pracuje, kiedyś ktoś pisał, że zespół nie jest zbyt duży. Jakie tu są wszystkie stanowiska do obsadzenia?

@Sylwia

duda

Chciałabym zapytać, jak wygląda etap rekrutacji ? Czy zatrudniacie Państwo osoby po studiach inżynierskich, które chcą się przebranżowić, a dokładniej zamienić pracę po kierunku Inżynieria Środowiska na pracę związaną z Projektowaniem wnętrz ? Jeżeli tak, to proszę o zakres zadań i wymagania jakie musi spełnić taka osoba.

@duda

Chętnie zatrudnimy osoby zajmujące się wnętrzami. Wymagamy jednak wykształcenia kierunkowego - architektura lub architektura wnętrz. Nieufnie podchodzimy do absolwentów kierunków inżynierskich, ponieważ to zupełnie inna branża. Nie mówimy nie, bo wyjątkowe talenty pojawiają się czasem w nieoczekiwanych miejscach. Jeśli ma Pani portfolio z dotychczasowymi realizacjami, prosimy o jego przesłanie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MWM Architekci Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Były klient

Polecam współpracę, merytoryczna, dobrze zaplanowana i zrealizowana. Kiedy będzie kolejna okazja wrócę.

Użytkownik

W firmie panuje miła, luźna atmosfera, przy tym zachowany pełen profesjonalizm. Zespół młody i zgrany, zawsze chętny do pomocy. Można się sporo nauczyć i równocześnie wnieść swoje pomysły do projektów.

@Użytkownik

A zespół jest duży? Ile osób pracuje w firmie? ;)

@Paweł

Nie jest ogromny

Anka

Na jakie zarobki może liczyć nowo zatrudniona osoba z ukończonymi studiami i stażem 2 letnim w zawodzie ?

Maciej Łobos MWM
@Anka

Proszę o kontkt z biurem. https://www.mwmarchitekci.pl/kariera/

Czy nowo zatrudnione osoby w MWM Architekci Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

A

to zalezy

Julia

Czy tutaj nadgodziny są dobrowolne ? I czy jest swoboda w tworzeniu projektów architektonicznych?

Ani
@Julia

Jak swoboda w tworzeniu projektów? To nie są studia gdzie robisz coś z (usunięte przez administratora)

G
@Julia

Żadnej swobody

Trzeba mieć ukończona maturę ?

Czy MWM Architekci Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tak

Architetka

Czytam te negatywne opinie i moim zdaniem, to jest jakiś absurd. Pracuję w MWM już prawie rok i nigdy nie spotkałam się ze złą atmosferą. Nikt na mnie nie krzyczy, nie zmusza do nadgodzin, nie traktuje w sposób wspominany w komentarzach. Atmosfera jest świetna! Ludzie są super! Zawsze można liczyć na pomoc, gdy jest potrzebna. Nikt na nikogo nie patrzy krzywo i nigdy nie wyczułam, by coś co mnie dotyczy działo się za moimi plecami. Architekci seniorzy ;) są wyluzowani i spokojnie można się z nimi dogadać. Tak, jest dużo pracy...jak to w architekturze. Tak, trzeba się postarać i wymaga się od nas jakości. Myślę, że dzięki temu, to jest dobre biuro. Jest sporo studentów, ze sporą wiedzą. Są też architekci z większym doświadczeniem. Każdy tutaj może się czegoś nauczyć. Zgaduje, że ktoś może mieć inną opinię (nie rozumiem dlaczego aż tak negatywną). Zawsze są jakieś plusy i jakieś minusy. Dla mnie, w przypadku MWM przeważają plusy. Zdecydowanie :)

Bartek

Kogo Firma poszukuje?

Lalo
@Bartek

Wszystkie aktualnie oferty pracy można znaleźć na stronie biura: www.mwmarchitekci.pl

Lalo

Starsze komentarze wydają się nieaktualne. Pracy jest bardzo dużo, ale nikt nad nikim nie stoi i go nie pilnuje, więc według mnie, jeśli pojawia się problem z brakiem czasu na dokończenie projektu to raczej z powodu zbyt częstych rozmów i pogaduszek, bo przyjazna atmosfera w biurze bardzo temu sprzyja. Pracuje się zarówno przy głupim rozmieszczaniu mebli jak i przy etapach koncepcji, gdzie trzeba wykazać się większa kreatywnością. Miłą atmosferę tworzą nie tylko ludzie, ale także duża przestrzeń biura, wygodne biurka, ergonomiczne fotele i oczywiście sprawny sprzęt. Już od dłuższego czasu wypłaty są w terminie, dostaje się też dodatki do podstawowego wynagrodzenia. To prawda, że biuro w dużej mierze tworzy teraz młody zespół, ale architektura to jest biznes, nie jakieś przedszkole, a ilość zleceń, które biuro przyjmuje świadczy o tym, że ktoś tu właśnie na tej architekturze się zna.

Bartosz

Nic dziwnego, że niektóre osoby są tak skrupulatnie rozliczane. Każdy widać liczy swoje!!

Grudzień

Obecnie to już MWM STUDENCI :)

kozik

Atmosfera w pracy bardzo fajna. Pracuje tu jakś czas ale nie mam wiele do zarzucenia no moze poza zarobkami, moglyby byc wyzsze. Nikt nid krzycxy, nie pogania i nie ma niepotrzebnego stresu. Fajne jest to ze maja tu przerwe półgodzinna i to wliczana do czasu pracy

kozik_odp
@kozik

Fajnie, że mają przerwę? To ustawowe prawo :) pracując dodatkowo przy komputerze powinnaś mieć przerwy co godzinę.

Krzysztof

@Aleksandra, czy w takim razie te osoby są przyuczani do zawodu architekta w MWM Architekci? Ta informacja będzie ważna dla tych użytkowników, którzy chcą zdobyć pierwsze szlify w tej branży? Jak ocenisz warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju w tej firmie?

Aleksandra
@Krzysztof

Nie są przyczuani. Dostają do roboty projekt i mają zrobić, nawet siedząc po godzinach i w weekendy. Warunki zatrudnienia słabe - najniższa krajowa, śmieciówki, umowy o dzieło. Oprócz nauczenia się kilku programów, rozwoju w tej firmie nie ma. Nie ma tam architektów - są KREŚLARZE, którzy rysują wziję ARCHITEKTÓW SENIORÓW.

Aleksandra

Pracują tam głównie studenci zatrudnieni na śmieciowki, którzy nie posiadają wiedzy architektonicznej.

Oddany pracownik MWM

Syf i burdel. Umowe śmieciowe. Pracownik traktowany jak szmata do zmywania podłogi. Stawki za pracę jak za skręcanie długopisów a wymagania jak w największych korporacjach.. Chcą ciąć koszty jak tylko się da. Wypłaty nieterminowe. ! Wypłaty nieterminowe. ! Wypłaty nieterminowe. ! Wypłaty nieterminowe. ! Wypłaty nieterminowe. ! Rotacja jak na plaży, ludzię nie wytrzymują kilku miesięcy jak widzą co się dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o MWM Architekci Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w MWM Architekci Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MWM Architekci Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MWM Architekci Sp. z o.o.?

MWM Architekci Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Partyzantów 1A
    35-242 Rzeszów

MWM Architekci Sp. z o.o.