Silliker Polska

Opinie o Silliker Polska

de9r

a to nibby co takiego jest twoim zdaniem tak nieprawidłowego w ich podejściu do czyjegoś czasu? czekam na konkretne argumenty przyjacielu bo przyznam szczerze że jakoś nie wierzę w takie straszenie tutaj takie

pja

@dunia oceniam firmę po tym jakich ludzi tam zastałam i jak nieprofesjonalnie i bez szacunku podchodzą do czyjegoś czasu. Po prostu nie sądzę, że lepiej traktują pracowników.

pja

byłam na rozmowie na technika - firma beznadziejjna, kase proponuja żenująco małą ok 1500 na ręke! Poza tym sztab niezorganizowanych starych bab, do tego nieprzyjemnych! Nie dość że w międzyczasie kazali mi czekac ponad godzine nie wiadomo na co, to później stwierdzili że sie odezwą JAK COŚ. Żenada, nie polecam.

salwador

Pracowałem tam pewien czas ale szybko zacząłem szukać innej pracy. Tak jak pisano wyżej - obluda wszędzie obłuda. Motto pracy : uśmiechaj się do wszystkich i na wszystkich donoś. I bron Boze nie rozmawiaj. Przez 8h najlepiej pracuj w milczeniu. Pensja niska. Nie inwestują w pracowników. Dyrektor chyba nie jest świadom jak funkcjonuje firma. Problemem jest chyba kierownictwo. Pracowałem już w kilku firmach i dawno nie widzialem czegoś takiego.

witch

Zamian - kasę oferują baaaardzo niską a wymaganie kosmiczne. Jak chcesz robić za niewiele powyżej minimum krajowego to proszę bardzo :P

Arab

odp.
@Arab 14.01.2015 11:31
Teraz szukaja specjalisty -prawo żywnościowe ale ciekawe czy te ogłoszenie to nie jest tylko aby było....

Oferta pracy jest prawdopodobnie aktualna, bo ostatnio parę osób odeszło z tego stanowiska.

Ania

Hej, interesuje mnie praca na Waryńskiego w Warszawie, wiecie czy będą szukać nowych pracowników do laboratorium?

guest

W laboratorium przed przyszłym pracownikiem stawiają wymagania Bóg wie jakie... magistry, języki, umiejętności praktyczne - jak już się okazuje, że wszystko masz to proponują: -9zł brutto za godzinę -nienormowany czas pracy polegający na tym, że dzień wcześniej do Ciebie dzwonią czy masz przyjść do pracy, czasem tydzień się nie odzywają. A jak już idziesz to nie wiesz czy na 2h czy na 12h! Najgorsze warunki jakie widziałem, doświadczenie żasdne

gosteczka
@guest 08.01.2015 21:54

Guest przestań ściemniać !! nikt w tej firmie nie zarabia 9zł brutto, czas pracy jest normowany, z tymi telefonami to nie wiem co wymyśliłeś, bo praca dla każdego jest jednozmianowa i 8godzinna. I to chyba nic dziwnego że w XXI wieku chcą magistra do labu. Ja zmieniłam pracę bo miałam lepszą ofertę ale nie uważam że tam warunki są tragiczne.

gościu

myślę, że w najbliższym czasie nie ma szans na zatrudnienie

zainteresowana

A jak wygląda praca w laboratorium na waryńskiego w Warszawie? jakie sa godziny pracy? Zmiany? płaca?

Patryk K.

Nikt nic nie wie, bo mnie też zainteresowała ta oferta, ale aktualnych komentarzy niestety brak, a szkoda.

antek

Silliker na swojej stronie ma jedną oferte pracy - Audytor, Konsultant, Szkoleniowiec, może wiecie jak tam z warunkami i atmosferą?

Johny

Pracowałem swego czasu w Silliker Holandia w Ede . Nie polecam firmy , donosicielstwo na każdy kroku ,poza tym powstała tam polska Mafia z dziwnymi regułami.Płacą zgodnie z tym co wypracujesz ale fakt jest jeden ,duża rotacja i niekompetentne kierownictwo .Firmę nie interesuje pracownik , ma on zapieprzać , ktokolwiek taM jedzie niech pamięta jedno ,POLAK POLAKOWI ZA GRANICA WILKIEM .

gary

krótko mówiąc NIE POLECAM pracy w tej firmie!!! Jedna wielka obłuda i zakłamanie, czego oni to nie oferują pracownikom, w czym nie są pomocni, a co do czego przyjdzie to nie można na nikogo i na nic liczyć... Wielką wadą jest oczywiście część kierownictwa trudna w porozumieniu. Lepiej uważać na ludzi tam pracujących, bo "doniosą" co trzeba i komu trzeba.

kucharz

nienawidze tej firmy jak i wiekszosc pracownikw gastronomi szukacje na sile zeby tylko cos znalez przez was uczciwi ludzie ktorzy ciezko pracuja bo na kuchni jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niesamowity bardzo czesto przez wasze kontrole zegnaja sie z premiami tylko debile zatrudniaja sie u was wasi audytorzy sa beznadziejni wspolczuje ich rodzina

Siliker Polska

I jak po rozmowie?? Mogłabyś się podzielić jak było??

sss

i jak po rozmowie?

cho

jestem zaproszona na rozmowe do tej firmy .Jaka panuje atmos=fera pracy i jakie zarobki

były pracownik

firma jest ok, wadą może jest część kierownictwa, trudna w porozumieniu, ale poza tym ok. dynamizm, kultura.

Zostaw opinię o Silliker Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silliker Polska