"PZT-Inwestel S.A"

Opinie o "PZT-Inwestel S.A"

oskar

oferują profesjonalne rozwiązania telekomunikacyjne, powstali tez w 1992 roku, wiec nieprawda bedzie zarzucac im niekompetentnosc, poniewaz wykonuja codziennie zlecenia

ja..ja

Ktos ma jakies nowe informacje na temat pracy w tej firmie. Warto zawracac sobie glowe czy nie...

bez polskich znaków

Szczerze mowiac trudno cos napisac. Z pewnościa jest to najciekawsza firma w jakiej do tad miałem przyjemnosc (watpliwa przyjemnosc) pracowac. Mimo ze firma robi wszystko aby nie wyplacac pracownikom pensji stosujac odpowiednio srormulowane umowy, ktore pozwalaja obnizyc wyplate z 2500zl do 600zl nie zaluje tych pieniedzy. Byl to najwiekszy cyrk jaki w zyciu widzialem Firma ktora dostala instalacje SAP (system sygnalizacji pozaru) na stadionie narodowym zatrudnila do tego celu okolo 20 pracownikow z ktorych wiekszosc byla z lapanki (tzn. studenci na wakacjach ktorzy slyszsc slowo FAZA mysla ze to jest jakas japonska gra czy cos w tym stylu) Najwieksza osobistoscia z tej firmy jest niejaki (usunięte przez administratora) bodajze nizszy stanowiskiem dyrektor badz kierownik mianowany na stanowisko kierownika (biały kask :) ) na stadionie narodowym. "Osobnik" ten stwierdzał ze instalacja jest źle wykonana patrzac na plany od zupelnie innego pomieszczenia. Poproszony o dostarczenie nozy monterskich (byly moze trzy na dwadzieścia osob) przywiozl 5 nozy do obierania ziemniakow [IMG]http://photoupload.pl/?di=1129262520816[/IMG] Jegomosc w jednym zdaniu uzywal około pieciu razy słowa (usunięte przez administratora) i notorycznie drapał sie po (usunięte przez administratora) i wachał palce Zapewne wiekszość z kolegów instalatorów slyszala historie o dwoch takich co dostali ppozke na stadonie narodowym i wylecieli po dwóch miesiącach nie konczac nawet jednego poziomu z bodajze pieciu (to był prezes (usunięte przez administratora) i jego syn) Osobiscie polecam ta firme, opowiadając historie pracy w tej firmie ( a opisałem tylko ULAMEK tych pieknych sytuacji ktore tam mialy miejsce) wszyscy znajomi instalatorzy pokladaja sie ze smiechu A to po to zeby kazdy chcacy wysłac swoje Cv do tej pieknej firmy majacej 500 000 zakladu kapitalowego trafil na moja wypowiedz i sie jeszcze raz zastanowił (usunięte przez administratora)

Kopydłow z Kopydłowa

(usunięte przez administratora) jest razem z nami nie przeciwko:) tak mówi:)

Zostaw opinię o "PZT-Inwestel S.A" - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "PZT-Inwestel S.A"