Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Welder Braila

Jak tam wypłata słychac jakies newsy

Jaka cisza nikt się nie skarży

Welder Braila

Eeee moze mi ktos powiedziec co sie stalo. Pelen fascynacji probuje wejsc na formum poczytac to i owo a nikt nic nie pisze ck jest Panowie czyzby w sobote tak ostro bylo ze zapomnieliscie swoich pełnych refleksji komentarzy dodawac

Welder Braila

No to bedzie trzeba sledzic na bieżącą. Zapowiada sie ciekawe wystapienie.

Stefan Batory

A czemu jutro? I o co? Kontraktowi o wyp latach wysyłanych 20 to jest niedziela więc pewnie wyślą w poniedziałek, tak twierdzi biuro.

@Welder Braila

Kontrakt mówi o wyplatach*

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

Spawacz

Czy wiadomo coś o wyplatach za kwiecień?

@Spawacz

Niby 21 poniedziałek mają być robione przelewy razem ze zwrotem co zabrali z poprzedniej wypłaty. Info od Magdy.

pop

Witam gdze mam wysłać l4 z polski jak pracuje w langset

Natalia

@Pxxxxx, czy mógłbyś napisać konkretnie co Ci się nie podobało w pracy w Langset? Twój komentarz jest bardzo ogólny i nie zawiera żadnych konkretów. Poza tym proszę Cię również abyś wyrażał się kulturalniej - publikujesz komentarze na forum publicznym! @Belmondo, czego brakuje w firmie? Mówisz o narzędziach do pracy czy o zakwaterowaniu?

@Natalia

chęci do pracy mu brakują

alkoholik

TRZEBA BYŁO SIĘ PRZYJĄĆ DO LANGSET ROPE access to byście nie płakali, ten oddział , w którym robicie to dla dokładnie takich jak wy .

Szlifierka Rumunia
@alkoholik

Gdyby tak się dało to już dawno bym był gdzie indziej. ale to niekompetentne panie w biurze mają władze i zależy od ich widzimisię kto gdzie i kiedy będzie robił.

Belmondo

Byłem na kwietniowej rotacji mam obawy o wypłatę przez to co się tam dzieję brak nawet podstawowych rzeczy do pracy nie warto tam jechać...

Franko
@Belmondo

dostales kase?

Włącz myślenie jeden z drugim

Kompletna bzdura.... Jaka firma poda na forum takie info i po co... Ludzie zacznijcie myśleć i przestańcie wierzyć we wszystkie idiotyczne rzeczy które wypisują tu na Langset. Ktoś sobie robi jaja i wami manipuluje, a wy jak osły wierzycie we wszystko nawet największy bezsens. Do prawdziwej firmy Lansget : Na miejscu was Langset dla zasady poprosiłbym o zabezpieczenie wpisu, a temu co wypisuje te wszystkie durne, nieprawdziwe informacje podając się za was sprawa o działanie na szkodę firmy i konkretne odszkodowanie... Przestańcie się dawać opluwać.

Rafal
@Włącz myślenie jeden z drugim

Zgadzam sie w 100% Z tego co wiem firma potrzebuje ludzi caly czas do Norwegii i Rumunii i oglasza , rekrutuje, czartery lataja i wszystko jest ok. Wystarczy w necie poszukac ich ofert pracy. Praca od zaraz w Rumunii dla:Spawaczy 136 /138, Monterów Kadłubów Okrętowych, Slifierzy Okrętowych,Monterów Rur / Pipeffiterów, Spawaczy TIG. Stawka godzinowa brutto od 16 EURO. Przeslij CV na adres praca@langset.pl Szczegóły ofert znajdziesz na stronie www.langset.pl

GDANSK
@Rafal

JAK MOZNA PRACOWNIKOWI UKRASC CZESC WYNAGRODZENIA ZA MARZEC P. ILONA POWIEDZIAŁA TELEFONICZNIE ZE KONDYCJA FINANSOWA FIRMY JEST ZŁA JAK SIE POPRAWI TO ODDADZA,,DO SĄDU NIE MA PRAWA ZEBY FIRMA KRADŁA WYNAGRODZENIE PRACOWNIKA

@Rafal

Tak potrzebuje ludzi że pani w biurze która stocznie chyba tylko na obrazku widziała decyduje kto ma jechać a kto nie. Wystarczy że ktoś ostrzej wykaże jej brak kompetencji nawet co do kupienia biletu lotniczego i już może zapomnieć o pracy mimo zadowolenia majstra i kierowników. Wmawia ci że czarne jest białe a jak się z tym nie zgodzisz to możesz pożegnać się z pracą i wolne wziąść nowego spod biedronki. Tak bardzo potrzebują doświadczonych i sprawdzonych. Nie dziwie sie że firma upada, ale jak ma taką politykę to będzie jeszcze gorzej.

Pxxxxx

Jedno wielkie dno, pierwszy raz robiłem w takim szambie!!! Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.

Były szczęśliwy już peacownik

Błagam ludzie omijacie tych złodziei i oszustów Langset to zwykli (usunięte przez administratora) Jareczek superposior to zwykła (usunięte przez administratora) Nie płaca na czas pensji blokują jakieś 10 procent ze względu na zła kondycję finansowa firmy hahah Warunki socjalne słabe a stowlowka na stoczni ludzie miski stalowe jak w filmie „Miś”panie z biura niekompetentne (usunięte przez administratora) to skandal ze jeszcze istnieją i łapią jeszcze głupich na wyjazd Koledzy szanujcie się nie jedźcie tam!!!!!

zal dupe sciska
@Były szczęśliwy już peacownik

pewnie cie wywalili za picie to teraz blagasz i zale wylewasz aplele i duperele wez sie ogarnij czlowieku kto chce niech pracuje kto nie chce innej firmy poszuka a ty jak taki szczesliwy jestes to sie ciesz tym szczesciem i super

Były szczęśliwy już pracownik
@zal dupe sciska

Słuchaj gosciu Widać ze jesteś tam haha Dla twojego info złożyłem wymówienie i sam się zwolnilem A ty???? Na co liczysz Jeżeli nie potrafisz prowadzić konwersacji na odpowiednim poziomie to znikaj. Tobie również zabrali 10 procent ???

zal dupe sciska
@Były szczęśliwy już pracownik

W (usunięte przez administratora) byles nie na kontrakcie. Mi do kolejnej wyplaty mniej wypklacili ale potrafie przezyc to kilka euro jak dostalem prawie 3000.. Moge poczekac bo wiem ze doplaca. A ty placz dalej zal sie swiatu jaki biedny jestes powodzenia

@zal dupe sciska

Czy ty gościu naprawdę nie widzisz co wypisujesz hahah Żenada!!!!!!!!!!!!!!!!

@zal dupe sciska

.....i do twojej ograniczonej percepcji myślowej .... Podatek trzeba niestety zapłacić Gdzie mieszkasz na witikulturi,gdzie z powodu libacji alkoholowych wprowadzili ochrone 25h,czy jednym z tych zapchlonych i zagrzybialych hotelików ,pomijając oczywiście city hotel gdzie mieszka elita ,stołujewz się na tej stołówce z miskami aluminiowymi ??? ,

obiektywny
@Były szczęśliwy pracownik

Myslicielu czego sie spodziewales na kontrakcie 5 gwiazdek i abstynenckiej elity intelektualistow ? Chlopie widac ze na kontraktach bywasz wirtualnie z forum gowork. Jak jestes zniesmaczony to poszukaj pracy na uniwerku z ludzmi o mniej ograniczonej percepcji myslenia preacowniku. Tylko bys sie nie przeliczyl bo tam tez podatki trzeba placic a w zyciu nie zarobisz tyle co w Lansget :)

cock
@obiektywny

gdzie ty byles oprucz europy chloie do gnojuwy sie nienadajesz szanowac sie trzeba buraku nie moze jak ty gnojaz ale choc szacun miec dla siebie dobrze koles daje taka prawda bursu...czk haha niemasz szacunku nawet do siemie zwykly kundelek z ciebie

@cock

@:)

prawdopodobnie (usunięte przez administratora) pracowaliście pode mną Może się ujawnimy i podamy swoje nazwiska bo ja nie mam się czego kundlu obawiać Zapraszam))))

URZĄD SKARBOWY
@zal dupe sciska

Witam Pana w związku z zaistniałą sytuacją,rozumiemy że podatnik z tej kwoty 3000 euro odprowadził już podatek dochodowy?Prosimy o natychmiastowy kontakt z najbliższą dla pana placówką U. S.

autor
@URZĄD SKARBOWY

Ale wy macie narobione w tych glowach ludzie...

P. Ch

Ale jesteś pajac gościu

alicja z krainy czarow

Ja slyszalam ze w tej Rumunii na stoczni to statki buduja tam dwa na dzien, no bo chlopaki pisali ze maja taki na stoczni magiczny napoj co im go rozlewaja by szybciej robili. Nie wiem czy to prawda ale cos slyszalam , ze Galla czarownika zatrudnili co im to podobno robi, a po tym jak sie pojawil w Rumunii w stoczni efeltywnosc im poszla na 380% Wszyscy jedza z jednego kotla bo taniej , a co trzy dni maja polowania by miec co zjesc no do gara dac znaczy sie . No takie tam rzeczy sie wyrabiaja. Koty w butach po ulicach biegaja a po niebie lataja smoki co porywaja wszystkich co nie pracuja, bo sie dogadali ze stocznia na taki uklad. Ogolnie dzieje sie..

autor
@alicja z krainy czarow

Nic dodac nic ujac...

opinie

Jak sie czyta te wpisy to mozna dojsc do wniosku ze to strata czasu. Szukalem opinii na temat fimy a znalzalem jak widac wylacznie opinie bylych pracownikow co staraja sie jak tylko sie da by naspuc krwi bylemu juz pracodawcy. Szkoda czasu na to forum bo jest o wszystkim i o niczym.

Pijak

A dziś foremanki mają kaca ????????????????

alicja z krainy czarow

@alicja z krainy czarow

@:)

hahahahahahaha .......

Brzydal

Witam ! Wymienić pseldo foremanow z braili którzy są na rundach ... kompletniy brak kompetencji zawodowych jak i kulturalnych ....chodzą bujaja się i podsmiechuja ... masz jakiś temat chcesz porozmawiać to patrzą na Ciebie jak byś był ufolutkiem i nie wiedzą co odpowiedzieć... gadaja głupoty ... ROBOTA ... foremanki !!!!!!!! Zapamiętajcie sobie jedno jeżeli czegoś się nie potrafi to się za to człowieku nie bierz....każda pracę wykonuje się po koleji. ....A nie trochę tu trochę tam ....KURCZĘ KTO WAS WZIĄŁ ZA FOREMANOW ..... LODA KOMUŚ GRUPOWO ZROBILIŚCIE CZY CO ....NO I TEN ŚMIESZNY SUPER CIOTA ......szkoda gadać

zgadnij kto
@Brzydal

tak to prawda chodzi tu o furmana wanie, co na robocie sie niezna robi tylko wielkie szoł - wprowadza nowe techniki kadłubowe - statek każe spawać od górnych pokładów a podwójne dna na sam koniec od razu widać ze z niego (usunięte przez administratora) fachowiec - ciotowaty laluś jakich mało no i następny Aruś co mu na wszystko przytakuje. Zkąd oni ich biorą przecież te ciotki na niczym się nie znają

coco
@zgadnij kto

jak z kad pks jeszcze istnieje calkidm pgr nie zlikfifiwali na czesc skarbu panstwa z tamdad z tamtad to juz krudka droga do langzetu jhahahha

coco
@Brzydal

wymien ich a znajdzie zie pelna cyfra jak w totka

Lonto

Tutaj w tulcea są foremkami którzy nie nadają się do niczego Radosław lambda prawdopodobnie cpun i koksiarz amatorka Seba jeszcze większa amatorka śmieszny super super Arek teraz na braili (usunięte przez administratora) wali masakra jak ma być dobrze ich za ryj niech odpowiadaja za pracę A nie tylko siano brać to jest dramat

Piszę co widzę...
@Lonto

Radek ćpun i karierowicz i tłusty kłamałaś co myśli że urośnie... Inteligent... I te jego wyszukane słowa z podręcznika małego montera... ???? Tragedia

Langset zrobi do końca porządek z tymi leserami co wstyd przynoszą nam ,to bedzie swietnie .Stocznie bedą chcialy z nami podpisywac nowe dobre kontrakty z ktorych wszyscy bedziemy zadowoleni

Realista
@anonymous

Ogarnij się bo przewinely się setki ludzi i dobrych fachowców ale nikogo nie szanują a co rotację brali nowych gorszych. A teraz już garstka została i tylko część wie o co chodzi. Ogólnie atmosfera dno się zrobiła i z rotacji na rotację gorzej a jeżdżę od września!

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset