Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Monter. .

Gdzie są pieniądze pytam się do ch.uja??!

@Monter. .

Zastanawiam się czy wogole będą

@Spawacz

Daje czas do jutra wtedy k.urwa dzwonie tak zwanej Pani Ilony i się zapytam gdzie są pieniądze za pracę. Nie ma że powie że wysłała. Nikt nie będzie nas w walki robić.

xxx

ja juz mam - ale kuple jeszcze nie maja - mam konto w getin - tam jest ciongłe ksiengowanie

konto walutowe czy zwykłe

A oddali te 10% ?

foreman jak się patrzy
@xxx

ciągłe księgowanie do szkoły nie chodziłeś, czy co?

Odpowiedz jest prosta nie ma wykonanej pracy nie ma pienążków na koncie !

I jak macie kasę??

Michal
@Monter. .

Nie mam nic na koncie jak na razie ;)

Monter rur
@Monter. .

Niema. Cyrk jak co miesiąc. Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Bankruci (usunięte przez administratora) i tyle.

@Monter rur

A wypłacą nam? To mnie zastanawia

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

KASA

KASY JESZCZE LUDZIE NIE MAJĄ LANGSET LEWE OPINIE WSTAWIA NA FORUM ŻE KTOŚ DOSTAŁ KASE JAJA SOBIE ROBIĄ I TYLE .

@KASA

Tak kasy nie ma sprawdzałem. I to ktoś z firmy na pewno pisał żeby ludzie do nich nie dzwonili.

@KASA

To jest kurr,,,,,,, jakiś żart gdzie są moje pieniądze złodzieja firma!!!!!!

Monter. .

Też bym chciał wiedzieć gdzie moje pieniądze. Firma robi sobie co chce z ludźmi

Radosław W.
@KASA

Ważne że robota jest panowie jedziemy bo sprzedam wszystkich!!!

@Radosław W.

Ty możesz dalej robić w firmie krzak.

Jest kasa?!

@Monter. .

Jaki bank jesli mozna wiedziec

Skok

Ja Millennium i pusto

Ja mam pusto

A oddali te słynne 10%

Byly pracownik

Co jest z tą wyplata ?? Dostał ktos kase!!!!!!

NIE MA !!!!!!!

@Byly pracownik

U mnie też nie ma jeszcze.

@anonymous

A dzwonił może ktoś do tego biura jakieś newsy pozdr dla dobrych chlopakow

Weteran

Powiedzą to co zawsze że wysłali w poniedziałek. A dostał ktoś payslipa??

@Weteran

Właśnie dobre pytanie żaden z moich znajomych co tam pracowali w kwietniu nie dostali payslipa normalnie żenada!!!!!!

Andruszka

Dostali wszyscy którzy byli na projekcie. Kto był mądrzejszy i poprosił na maila, albo msgra. Bicie piany o nic.

@Andruszka

Wypłatę też dostałeś na mejla?

@Weteran

Haha ciekawe nikt nie dostal wkoncu tej kasy?

Monter. .

Wie ktoś co z wypłatą. Bo moim zdaniem powinna być już wypłata na koncie. . . A payplisa jeszcze też z was nikt nie dostał. . Pozdrawiam

@Monter. .

Kase wysłana w systemie SALA kasa powinna być na koncie jak by wysłali w poniedziałek widocznie tego nie zrobili

@Monter. .

A mają zamiar przelać czy wałek zrobią i tak z ludźmi będę grać w kulki. Ktoś się skontaktował z biurem bo jak ja dzwonie to nikt nie odbiera.

Welder Braila

Rozmawiałem z paroma osobami co tam byli. I mowia ze kasa bedzie napewno. Standardowo firma ma czas i z niego korzysta a my standardowo mamy g....... do gadania na ten temat. Panowie ........... 21szy wiek niby niewolnoctwo zniesione ale to tylko niby wystarczy sie rozejrzeć wkoło.

@Welder Braila

Powiem ci że tragedia nigdy wiecej juz stamtąd nie wyjade nie dajmy sie zwariowac to ze daja 16,5 albo i wiecej nie znaczy ze moga z czlowiekiem robic co chcą juz nie wspomnę o spartanskich warunkach na stoczni !!!

Welder Braila
@Byly pracownik

Dokładnie tak jak mówisz a wszyscy sobie ręce zacierają bo 17 albo 18 eurp beda mieli. Powiem tobie tak czasami prauje w firmie i latam na remonty promów. Sytuacja wyglada tak koncze kontrakt zjezdzam do domu i pp 3 dniach mam pieniążki na koncie. Nie musze dzwonic prosic etc. A tu co dali niby dobra srawke ale rozejrzyj sie. Kase dostaniesz zgadza sie ale co sie nawku..... itd. To twoje szkoda nerwo. Pozdrawiam

Jak by zrobili przelew w poniedziałek to kasa już by była

Nie zawsze przelew z zagranicy idzie do 5 dni

W tym systemie co wysyłają to góra 2 dni

Zoonka była

Kto chce dorobić?? Potrzebuje dowodów zdrady meza ktury zaczął tam prace. Myślę że koledzy by go złapało. Materiał do rozwodu idealny

@Zoonka była

Jak bym miał żonę "która" tak myśli to sam bym ją kopnął w (usunięte przez administratora) A te swoje grosiki trzymaj lepiej na adwokata.

Konfident

Czekamy dalej

WETERAN OCZEKUJĄCY

A NA CO CZEKAMY NA WETERANÓW

@Spawacz

Ja niestety jeszcze nie mam

@WETERAN OCZEKUJĄCY

Wyczuwam jakiś ból dupyy z twojej strony. My czekamy na wypłatę, a na co ty czekasz mało kogo obchodzi. Jak masz coś normalnego do napisania to napisz jak nie masz to trzym ryj.

@Spawacz

Nie robili przelewów to jak ma ktoś mieć na kącie

WETERAN
@Weteran

WETERAN NIE PODNIECAJ SIĘ TAK DO NA ZAWAŁ ZEJDZIESZ KASA BĘDZIE JAK SAM PISAŁEŚ CZYTAJ KONTRAKT I SIĘ NI SPINAJ POZDROWIENIA DLA PRAWDZIWYCH WETERANÓW

Czy ktoś dostał wypłatę?

Buliki

Jak bedzie kasa napiszcie bo nie mam dostępu do konta

@Buliki

Kasy nie ma

Witam dostałem propozycję pracy na rafinerii jako spawacz,z tego co czytam nie jest ciekawie w tej firmie, czy ktoś mógłby wyrazić szczerą opinię jak jest czy pieniądze są na czas ? Z góry dziękuję bardzo

@Nowy

Odpowiem Ci tak szczerze bo tam pracowałem i być może jeszcze pojadę raz. Nie ma tragedii jeżeli chodzi o zakwaterowanie fakt czasem możesz trafić że w pokoju będą 3 osoby ale da się funkcjonować. Noe wiem jak na rafinerii tam nie pracowałem tylko na stoczni w Tulcy. Tam fakt trochę jest (usunięte przez administratora) ale robiłem w gorszych firmach. Z wypłatami w tamtym miesiącu przegieli ale generalnie wypłacaja nie 20 jak piszą tylko koło 25. Tak do końca nie można ich skreślać wiem że zaraz dostanę pociski od niezadowolonych. Nie sugerował bym się połową opinii tutaj. Jedź zobacz będzie się podobało zostaniesz nie to zawijasz manatki i jedziesz do domu nikt z nas nie jest niewolnikiem. Pozdrawiam.

@Weteran

Dziękuję za informację, z tego co tu się naczytalem to prawie zrezygnowalem z wyjazdu,Ale chyba zaryzykuję jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

@Nowy

Spoko jak pierwszy raz jechałem też się naczytalem i ochota mi odeszła, ale jak sam nie zobaczysz to nie będziesz wiedział. Da się zarobić i bez stresu. Powodzenia.

Witam ktoś dostał kasę?

Xyz
@Monter. .

Nie , może jutro będzie. :)

@Xyz

Ok dzięki. Bo jak pisałem z Iloną to przelewy zostały zrobione

Monter

Czy ktoś otrzymał już przelew za kwiecień ?

Ja nie

Ja też nic

@Monter

To przelew pewnie będzie dopiero w piątek...

@Monter

Według umowy mają 5 dni więc jak niby wczoraj wysłali to w piątek. Choć myślę osobiście że będzie jutro ale mogę się mylić.

Tulcea

Tam nie powinien pracować Foreman Radosław odbija mu po tych sterydach jego w pierwszej kolejności powinni wywalić a nie żeby on załatwiał zwolnienia ludziom. Chodzi i podpieprza ludzi konfitura myśli że jak trochę przypakowal to wszystko może. Taki cwaniaczek a nie potrafi przyjść i powiedzieć prosto w oczy. Chodzi po kątach i wszystkich obgaduje i wywala. Takie coś powinien załatwić po pracy za bramą. Firma powinna jego zwolnić bo to ludzie przez niego nie chcą przyjeżdżać

tulcia
@Tulcea

No niestety firma langset takich niekompetentnych ludzi zatrtudnia

monter
@Tulcea

ten pajac woguje robi jego pamient smarka na slifierce jecha z kazdej roboty go usuwal bo nawet slifowac pajac nie umial a tu w tym oborniku langsecie kurkami sie zajmuje kogucik pekne zaraz ze smiechu coto za firma jak rafalek jest tam kogucikiem niewieze hahahha

PAZURA

ChŁOPAKI NIE PŁACZĄ PRZESTAŃ SIĘ MAZAĆ

Czy ktoś dostał przelew

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset