Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Były szczęśliwy pracownik

Żenada!!!!! Widzisz co ty wogóle piszesz??? .....idąc twoim tokiem myślenia ....... .....a niech zabiorą mi 300 euro z należnej mi pensji ,i tak będę pracował bo jednak dali 3000 ..... Żenada!!!!

wkurfiony

Niestety to już potwierdzone firma upada...nic oficjalnie nie powiedza ale w czerwcu wypłat już nie bedzie

welder
@wkurfiony

sratatata kolejny znawca tematu i biznesu z wiadomosciami prosto ze zrodla poczekamy zobaczymy

monter

Jak to langset przestaje istnieć w sprawach finansowych ?! To znowu nie bedzie wypłat?

Mysiek
@monter

Nie widzisz ze ktoś cie w h...robi celowo? Dostaniesz kase i prace bedziesz miał, wiec przestan robic pod siebie ... Firma działa normalnie i wszystko jest ok. Teraz kumasz?

Langset International Ltd.

Dzień Dobry z dniem 10.05.2018 firma Langset International Ltd. przestaje istnieć w sprawach finansowym prosze się kontaktować z biurem.

good
@Langset International Ltd.

Hahaha. (usunięte przez administratora) to do domu

lok
@Langset International Ltd.

(usunięte przez administratora) sie w leb

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

Mam was w D...........

Langset to zwykłe kur...... y Nikt nas nie informował o 10 % zamrożonych. Zwykła banda złodzieji. (usunięte przez administratora) ich śmieszne contrakty!!!!

swój_pan
@Mam was w D...........

rosimy o nie bluzganie firmy Langset z powodu zaistniałem sytuacji.Możecie Państwo podziękować wszystkim osobom które wyjechały : -żeby pochodzić po stoczni i nie pracować -monterom którzy....montowali,ale wszystko tak jak nie trzeba do cholery jasnej - chyba ktoś jest odpowiedzialny za rekrutacje ??? Dlaczego moenterzy nie mają site testów ??? Np w Olensvag na remontach platform KAZDY pracownik przechodzi testy - niby proste ale wielu ludzi ich nie zdaje ! Żal wam kasy na testy ??? No to lepiej płacic wielomilionowe odszkodowania ??? Chytry 2 razy traci. Zatrudnicie ludzi nie mających pojęcia o robocie to tak jest - czego się spodziewaliście ???

@swój_pan

Pachołki langsetu

Monter. .

Dalej kur...nie ma godzin za kwiecień. Co jest kur...grane. Godziny powinny być już 28 kwietnia a nadal ich nie ma. Jak dzwoni się do P.Ilony to mówi że jeszcze nie ma albo inne bajki zmyśla.

Wykonane 76
@Monter. .

Co ty gościu potolisz hahaah

asior

Zaczynają sie temperatury extem ,firma za to powinna dawać ekwiwalent

karol

kogo oni zatrudniają pajace co się tam dzieje langest winę ponosi za wszystko szok by takich nieudacznikow brac

Langset International!

Pieniędzy nie ma i nie będzie!

Never Langset. Never again!

Ta świnia kradnie na żywca, a Debile będą pracować dalej. Langset sra na nich a oni mówią że deszcz pada! Porostu proste dające się dym... AC Polaczki!

Tesgnal

Złodziejska firma, złodziejska obyczaje! Gdzie są pieniądze które mieliście wysłać za kombinezony, loty, ukradzione godziny pracy! Ludzie nie jechać tam. (usunięte przez administratora) okradają pracowników na żywca!

Generał

PROPONOWAŁ BYM ŻEBYŚCIE ZMIENILI NAZWE Z LANGSET NA KAŁSET JAK KTOŚ CHCE TO NIECH JEDZIE BYLEM 3 RAZY I WCALE TAM NIE LEŻAŁEM A NA KONIEC TRZEBA ZAWSZE SIE DRAPAĆ PO GŁOWIE I WKU..WIAĆ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH CHŁOPAKÓW CO TAM BYLI

NeverAgainLangset

Nie polecam . Nie dotrzymują warunków zapisanych w kontrkcie,robią co chcą ale jeśli ty zrobisz coś kara leci z bomby

Stefan Batory

Otrzymal ktoś wzrot za kombinezony i śmieszne potrącenia? Mi przyszło oczywiście za mało! Zabrali 300e a oddali 100e paranoja

Janusz
@Stefan Batory

jak ci przyszlo to sie ciesz ja tez dostalem i sie ciesze bo na gril sie przyda nawet to 100 EURO wazne ze zaplacili

Stefan Batory
@Janusz

To się ciesz ze oddali ci 100e ja się będę cieszył jak oddadzą wszystko co niesłusznie zabrali a nie jakieś 100e.

swój_pan

Jak czytam co się wyrabia tylko się utwierdzam w przekonaniu iż dobrze zrobiłem że nie wróciłem.

Ciekawe czy wypłata wpłynie normalnie w przyszlym miesiącu ?

spawacz
@anonymous

powinny normalnie wpłynąć dużo nierobów zwolnili ,to powinno byc ok

Jacku proponowałbym żebyś Ty wziął się za siebie,bo na robocie jesteś słaby i bardzo powolny.Twoją pracę oceniam na 17 euro ale za 10 godzin. pozdrawiam

Monter. .

Lansgset to zwykle (usunięte przez administratora) Przenieśli mnie przed wyjazdem do Tulczy i zerwali kontrakt. . Jestem ciekawy ile zabiorą mi i ile wpłynie na konto. Bo moim zdaniem nie powinni nic zabrać z wypłaty bo oni zerwali kontrakt jak przenieśli nas do Tulczy. .

woka
@Monter. .

i nagle wiadomo kto pisze ;d

Langset International Ltd.

Szanowni Państwo, Zgodnie z informacją która wypłynęła szybciej od naszego osobistego poinformowania,chcemy potwierdzić że każdemu pracownikowi zostało zamrożone 10% z wypłaty,które zostanie oddane w całości w Maju!,niestety z problemów które wynikają ze Stocznią w Rumunii jesteśmy zmuszeni ratować spółkę w taki a nie inny sposób.Chcemy nadmienić również że większa część pracowników nie będzie z powrotem wzięta na rotacje Majową,z powodu o wiele mniejszego zapotrzebowania na pracę. Dziękujemy. Z poważaniem, Langset International Ltd.

koks
@Langset International Ltd.

a kto by wracał jak takie newsy hehe....

spawacz
@Langset International Ltd.

szanowny Langset jak sie bierze pieniądze to zawsze trzeba zapytać o zgodę ,proszę wcześniej poinformować pracowników kto wraca na rotacje ,a kto nie by nie bylo sytuacji ze dana osoba czeka 3 tyg na telefon od firmy a tu nie ma zapotrzebowania jest wiele innych firm kontraktowych ktore mają braki pracownicze a jak wiemy szkoda czasu ,czas to pieniądz pozdrawiam

foreman
@Langset International Ltd.

(usunięte przez administratora) jesteście i tyle tak się nie robi drodzy państwo, sobie trzeba było odjąć bo my po 12godz.zapieprzaliśmy dla was, i pamiętajcie że dla was już nikt nie będzie pracować,pozdrawiam wasz były pracownik.

Xxx
@Langset International Ltd.

Nie dalej jak 2 miesiące temu bylo wielkie zapotrzebowanie na nowy projekt teraz nie ma zapotrzebowania kpina firma sie ośmiesza

Bla bla
@Langset International Ltd.

Chwila bo czegoś tu nie rozumiem najpierw piszecie że przelewy poszły a później że chcecie ogłosić że zamrażanie 10% pensji coś tu nie gra

stoczniowiec
@Bla bla

10%? jakoś mi ubyło z 14% chyba ktoś ma problemy z liczeniem. To co zrobiliście to jest przestępstwo, okradliście ludzi, złamaliście kontrakt.

@Langset International Ltd.

Szanowni Państwo, Wcześniejszy wpis na który właśnie odpowiadamy, zamieszczony przez kogoś podającego się za Langset International Ltd., został dodany bez wiedzy i autoryzacji firmy Langset International Ltd. Sytuacja z jaką mamy do czynienia ( kolejny raz ktoś podszywa się pod firmę) pokazuje dobitnie jak często niewiarygodnym źródłem nieścisłych informacji są zamieszczane tutaj komentarze. W związku z powyższym osoby realnie współpracujące z nami zainteresowane uzyskaniem rzetelnej informacji ze sprawdzonego źródła tj. bezpośrednio z firmy, prosimy o kierowanie pytań na adres mail  kontakt@langset.pl  Dołożymy starań  aby odpowiedzieć na wszelkiego rodzaju wątpliwości. O pozostałych kwestiach dotyczących współpracy, wynagrodzeń, rozliczeń, etc., będziemy informować pracowników bezpośrednio tak jak to miało miejsce dotychczas,nie na forum gowork.pl , które w naszej opinii nie jest właściwym miejscem do przekazywania tego typu informacji. Dziękujemy. Z wyrazami szacunku, Langset International Ltd.

Zza
@Langset International Ltd.

Firma dama się ośmiesza na forum piszecie że 10% do zwrotu w maju a przed chwilą na maile wysłaliście że te 10% zabieracie za małą efektywność to gdzie leży prawda (usunięte przez administratora) jesteście i tyle w temacie

szatyn
@Langset International Ltd.

to prosze powiadomic tych pracownikow zeby nie siedzieli na darmo w domu bo maja tez inne zobowiazania i mozna jechac za granice z innej firmy dziekuje

Langset International Ltd.

Szanowni Państwo, Prosimy o nie bluzganie firmy Langset z powodu zaistniałem sytuacji.Możecie Państwo podziękować wszystkim osobom które wyjechały : -żeby pochodzić po stoczni i nie pracować -monterom którzy....montowali,ale wszystko tak jak nie trzeba Każdy miał świadomość za jakie wynagrodzenie jedzie pracować, a jeżeli dla co nie których to jest kwota nie ,,godnej pracy'' ,było zmienić kierunek i starać się o prezydenturę a nie narzekać non-stop pod swoim nosem. Przez takich pracowników terminy zaczęły się spóźniać i potraciliśmy wiele cennych modułów.Co wiąże się automatycznie z brakiem wpłat ze strony Stoczni Rumuńskiej. Dziękujemy. Z poważaniem, Langset International Ltd.

good
@Langset International Ltd.

Brawo.. mogła być jakaś selekcja z tymi pseudo monterami. Spawacze chociaż mieli jakieś testy. A monterzy z łapanki połowa 1 raz w życiu stocznie widzi na oczy

@Langset International Ltd.

Szanowni Państwo, Kolejny wpis zamieszczony przez kogoś podszywającego się pod Langset International Ltd. dodany bez wiedzy i autoryzacji firmy Langset International Ltd. W związku z powyższym osoby realnie współpracujące z nami zainteresowane uzyskaniem rzetelnej informacji ze sprawdzonego źródła tj. bezpośrednio z firmy, prosimy o kierowanie pytań na adres mail  kontakt@langset.pl  Dołożymy starań  aby odpowiedzieć na wszelkiego rodzaju wątpliwości. Dziękujemy. Z wyrazami szacunku, Langset International Ltd.

Bob budowniczy
@Langset International Ltd.

a co ty tak hujcu bronisz tej firmy widocznie dostałeś wynagrodzenie normalnie za jebanie ludzi

Szlifierka Rumunia
@Langset International Ltd.

A jak wytłumaczycie potrącenia przez magazyn? Wyssane z palca za oweral czy kurtki, niby nie oddane? Ludzie mają kwity że oddali a i tak im potracieliscie z wypłaty! Jak wytłumaczycie potrącenia za loty po 400e gdzie w umowach jest napisane max 150e? Na robiliście teraz (usunięte przez administratora) i zwalajcie na ludzi! To wasi pseudo rekruterzy zatrudnili ludzi z pod biedronki i wasi formani z łapanki bo pare słów po angielsku znają dokończyła dziela. Było mówione że źle moduły przyszły wina stoczni a żaden nie chciał zgłaszać vardowi bo się bali. Tylko kazali "naprawiać". A kontakt milowy z wami to jak wysyłać maile w czarna dziurę, telefoniczny jeszcze gorszy. Ogarnijcie najpierw darmozjadów w biurze a potem na ludzi narzekajcie!

szatyn
@Langset International Ltd.

to prosze sie zabrac za foremanow ktorzy maja wszystko gdzies tylko kase licza ile zarobia a my pracownicy chcemy dalej pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset